Here you can change website language:

Autor Wątek: BezPrecedensu i zabijanie innych  (Przeczytany 2672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rozczarowany gracz

BezPrecedensu i zabijanie innych
« dnia: 10 Czerwiec 2021, 16:20:18 »
Witam. Kolejny raz zostałem zabity bez podstawy przez graczy z tej gildii. Wiem, że to serwer PVP ale ginąc dziennie 2-3x nie ma niestety postępu w grze. Co innego jakby miało się z kimś jakieś zatargi. Problem w tym, że chcę tylko expić i przy pomocy innych graczy zdobywać kolejne, coraz to lepsze przedmioty.  Próbowałem z nimi się kontaktować ale oni totalnie kładą na to lachę, po chwili przychodzą i padam znowu. Jest jakaś możliwość dogadania się między stronami? Nie chcę wchodzić nikomu w drogę tylko spokojnie grać, skoro już tu zacząłem zabijać swój czas. Liczę na jakiekolwiek rozwiązanie tej sytuacji. Pozdrawiam wszystkich graczy i administracje.
 

Simon

Odp: BezPrecedensu i zabijanie innych
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwiec 2021, 17:16:33 »
Według regulaminu otsa piszesz na ctrl r/fb do mroza podając nicki które cię zabijają on weryfikuje czy jesteś randomem i gdy nim jesteś dostaną bana  ;)
 

Mrozu

Odp: BezPrecedensu i zabijanie innych
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Czerwiec 2021, 16:12:57 »
Jak coś ten "niby" random gracz to Liu Khang, prowokacja nieudana, na bieżąco banuje jak ktoś zabija naprawdę randoma, a nie podszywkę. Więc nie spamujcie mi, że ktoś zabił randoma, bo ja sam to weryfikuje. Randomy zresztą nawet o tym nie wiedzą, że jest coś takiego więc się same nie zgłaszają, bardziej administracja musi patrzeć  ;)
 
Osoby które lubią ten post: Sandal

Mefedron

Odp: BezPrecedensu i zabijanie innych
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Czerwiec 2021, 11:00:17 »
Jak coś ten "niby" random gracz to Liu Khang, prowokacja nieudana, na bieżąco banuje jak ktoś zabija naprawdę randoma, a nie podszywkę. Więc nie spamujcie mi, że ktoś zabił randoma, bo ja sam to weryfikuje. Randomy zresztą nawet o tym nie wiedzą, że jest coś takiego więc się same nie zgłaszają, bardziej administracja musi patrzeć  ;)

Ja pisze na ctrl + r od 2 dni i zero odpowiedzi wiec z calym szacunkiem ale poki co wedlug mnie nic nie robisz z tym ze 600k lvle ubijaja losowych randomow takich jak ja kiedy tylko sobie chca zabrac dla siebie expowisko, jaki sens grac na tym otsie, jak mam dogonic topke skoro maja postacie ktore mnie walą na suke w sekunde? Na takie stone ptero to nie ma wejscia bo 10 minut i ubijaja, na zombi corach i atla guardach itp, to samo 700k lvle jak Cie zobacza odrazu wala w leb. Nie rozumiem po co wymyslona zasada ze banuje sie za zabijanie randomow skoro z tego co narazie widze wcale to nie funkcjonuje a o kontakt z supportem otsa ciezko
 

Mrozu

Odp: BezPrecedensu i zabijanie innych
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Czerwiec 2021, 11:40:10 »
Podaj mi swój nick na priv. bo nie kojarzę żadnych raportów co bym nie sprawdził wczoraj.