Here you can change website language:

Autor Wątek: Pay per view  (Przeczytany 2639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Harley

Pay per view
« dnia: 27 Czerwiec 2021, 12:11:20 »
Witam proszę o wytłumaczenie dlaczego navigacja gladiator śnieg i puta ubiła tego gracz?? Widać ewidentnie że ktoś z marketu to kupił. Proszę o sprawdzenie i wypowiedź owych dominatorów.
27 Jun 2021, 11:29   Zabił gracza pay per view z poziomem 704259. (Nieuzasadnione)
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2021, 12:13:31 wysłana przez Harley »
 

Samgold

Odp: Pay per view
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwiec 2021, 19:39:04 »
Również czekam na odpowiedź, @exori boli wypowiedz się dlaczego każdy od nas chcę cię zabić.
A ty siteq próbuj dalej.

A i gdzie ty widzisz niby mój wagon? Bo ja już 3x patrzę i dalej tego nie widzę.
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2021, 19:52:16 wysłana przez Samgold »
 

exori boli

Odp: Pay per view
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Czerwiec 2021, 05:51:54 »
Również czekam na odpowiedź, @exori boli wypowiedz się dlaczego każdy od nas chcę cię zabić.
A ty siteq próbuj dalej.

A i gdzie ty widzisz niby mój wagon? Bo ja już 3x patrzę i dalej tego nie widzę.

moze dlatego ze twoj kolezka ma przeruchany mozg przez gierke i na kazdym kroku widzi tropheusa albo kogos z ennemy?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pay per view
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Czerwiec 2021, 10:56:16 »
Również czekam na odpowiedź, @exori boli wypowiedz się dlaczego każdy od nas chcę cię zabić.
A ty siteq próbuj dalej.

A i gdzie ty widzisz niby mój wagon? Bo ja już 3x patrzę i dalej tego nie widzę.

moze dlatego ze twoj kolezka ma przeruchany mozg przez gierke i na kazdym kroku widzi tropheusa albo kogos z ennemy?

Hahahaha dostałeś bana od Mroza na IP a dalej próbujesz grać tak bardzo kochasz deda  ;D a z każdego się śmiejesz ze no life, niezapomniane expienie o 3 w nocy na headhunterach


 

exori boli

Odp: Pay per view
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Czerwiec 2021, 15:52:05 »
jak z ucha zajebales to jak mialem nie dostac przyglupie? tylko mogles mu wtedy wyslac nagranie od momentu jak najpierw zlurowales te drakonixy z ktorymi potem do ciebie podbieglem to chociaz w banach by bylo 1:1 a tymczasem polecam ci zrobic rtg glowy bo nie ma szans zeby tam zadnego guza nie bylo  ;D ;D ;D a i mordo tak kocham otsa ze nawet wyslalem zdjecie na konkurs i odjebalem scenke zycia wiec jak wygram to częsc idzie na leki dla ciebie :)
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec 2021, 15:54:26 wysłana przez exori boli »
 

OMEN KOCUR

Odp: Pay per view
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Czerwiec 2021, 16:57:53 »
Również czekam na odpowiedź, @exori boli wypowiedz się dlaczego każdy od nas chcę cię zabić.
A ty siteq próbuj dalej.

A i gdzie ty widzisz niby mój wagon? Bo ja już 3x patrzę i dalej tego nie widzę.

moze dlatego ze twoj kolezka ma przeruchany mozg przez gierke i na kazdym kroku widzi tropheusa albo kogos z ennemy?

Hahahaha dostałeś bana od Mroza na IP a dalej próbujesz grać tak bardzo kochasz deda  ;D a z każdego się śmiejesz ze no life, niezapomniane expienie o 3 w nocy na headhunterach

nawet mrozu cie wyjasnil a ty dalej do kogos piszesz ze kocha deda, biedaczek
 
Osoby które lubią ten post: Torso