Here you can change website language:

Ankieta

Wielu z Nas, ma ochotę zmodyfikować swój własny dom wedle własnych potrzeb. Jeżeli chcą podnieść cenę - Proponuję Cenę 400 pp za kratkę.

Cena za modyfikację jednej kratki 400pp
18 (54.5%)
Cena za modyfikację jednej kratki 600pp
8 (24.2%)
Jest Mi to obojętne, nie modyfikuję domków wedle swoich potrzeb.
7 (21.2%)

Głosów w sumie: 33

Głosowanie skończone: 29 Kwiecień 2020, 23:02:30

Autor Wątek: Ankieta - Ceny Modyfikacji Domków - 600pp za kratke?!  (Przeczytany 2346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Earante

Ankieta - Ceny Modyfikacji Domków - 600pp za kratke?!
« dnia: 22 Kwiecień 2020, 23:02:30 »
Moje Uszanowanie. Witam Szanowną Administrację i Was, znajomi z gry.

Jest to Ankieta bez porozumienia z Administracją Rexia.pl
Robię ją indywidualnie, na własną rękę. Chcę, żeby Szanowna Administracja miała wgląd na Naszą opinię w sprawie " Ceny Modyfikacji Domów "

Jak każdy wie, cena wynosiła 200 pp za jedną kratkę, teraz wynosi 600.

Chcieli ją podnieść - w porządku, ale z głową - stopniowo.. Od razu muru chińskiego nie wybudowano :P

Przeszedłem wszystkie miasta kilka razy, sprawdziłem dokładnie każdy dom. Modyfikacji było tyle, że zliczę je na palcach..

Wedle mojego skromnego zdania, Rexia nie ma takich bogaczy których stać na modyfikację domów ( 600 pp za jedną kratkę. ) Modyfikacje - to jedna z najlepszych rzeczy które wprowadziła Administracja Rexia.pl - Teraz, skromnie mówiąc cena to zjebała.


Zapraszam do głosowania. Pozdrawiam, Earante.

 
Osoby które lubią ten post: Christ Almighty, Hektorix

Riss

Odp: Ankieta - Ceny Modyfikacji Domków - 600pp za kratke?!
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwiecień 2020, 23:07:24 »
200 była wystarczającą ceną xd
 

Christ Almighty

Odp: Ankieta - Ceny Modyfikacji Domków - 600pp za kratke?!
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Kwiecień 2020, 00:32:15 »
Podpinam się, również uważam że to za duży przeskok z 200 na 600. Skoro jest już taka możliwość to dlaczego nagle ma z niej rezygnować 99% osób. Poza tym do tej pory ludzie korzystali i było dobrze, po co zmieniać cenę na tak nieosiągalną? :) Pozdrawiam
Życie to nie bajka, nikt nie podrapie Cię po jajkach :)
 
Osoby które lubią ten post: Grabek

Reksio

Odp: Ankieta - Ceny Modyfikacji Domków - 600pp za kratke?!
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Kwiecień 2020, 21:37:30 »
wybaczcie, ale nic z tego Mrozu od dłuższego czasu pół dnia modyfikował domki a to nie tak miało wyglądać ;)
 
Osoby które lubią ten post: Jim Lahey

Earante

Odp: Ankieta - Ceny Modyfikacji Domków - 600pp za kratke?!
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Kwiecień 2020, 00:27:28 »
wybaczcie, ale nic z tego Mrozu od dłuższego czasu pół dnia modyfikował domki a to nie tak miało wyglądać ;)

Bo chyba o to chodziło wprowadzając możliwość modyfikacji
Będzie musiał Przysiąść, stracić trochę czasu i zrobić to, czego jego podwładni oczekują ;P

Między innymi taka opcja modyfikacji trzyma przy życiu Rexie. Dobrze o tym wiesz - Te unikalne rzeczy, których nie ma nigdzie dalej sprawiają.. Że wciąż tu jesteśmy.

Rozumiem, że chcecie podnieść cenę żeby zniechęcić ludzi do przebudowy.

Ale bądź też człowiekiem. Macie wgląd do liczby posiadanych punktów graczy..
10 kratek to 6000 punktów. Ile to klikania? 1 minuta?? Może ciut więcej.

Człowiek dla człowieka człowiekiem - Podnieść cenę, jak najbardziej. Ale z głową, Nas na takie przeróbki nie stać.. Jakiś odłam, procent graczy patrzy na domy, efekt wizualny - estetyke wykonania poszczególnych domów - to też zostaje wpisane w pamięć o Rexi.

Nie ma najmniejszej szansy odciążyć Mroza obowiązkami? z kompetentnych osób, znających się na rzeczy jesteś jeszcze Ty i Krzyz..
Wyjdzie mu to na plus.
Chociaż, z innej strony nie dziwię się - Jest na swoim, więc zapiernicza..

Pozdrawiam, Earante.
« Ostatnia zmiana: 24 Kwiecień 2020, 00:43:27 wysłana przez Earante »
 
Osoby które lubią ten post: Christ Almighty