Here you can change website language:

Autor Wątek: 40 mc max?  (Przeczytany 2353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GrubasQ

40 mc max?
« dnia: 29 Styczeń 2022, 10:43:34 »
siema

@Mrozu, zmieniłeś to ze teraz można mieć max 40 mc zalogowanych jak sie loguje 41 mc to wszystko ci wywala ??

Przecież z tego co pisałeś rozwiązałeś problem z aktywnością graczy..

Jeśli go rozwiązałeś zrób znów nie ograniczona ilości mc.

Dzieki

@Mrozu
 

GrubasQ

Odp: 40 mc max?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2022, 13:56:02 »
@Mrozu

Wypowiedz się, bo dla mnie to jest cały czas nie jasne, dość ze gowno z tych wędek leci, bo leci gowno z nich dziennie po 40-60 dc max, to jeszcze robisz jakieś ograniczenia...

A do tego jeszcze jak zalogujesz 41 chara to ci całego kompa zlaguje i wszystkie chary ci wypierdoli,.... To jest wgl juz sztos..

« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń 2022, 14:15:49 wysłana przez GrubasQ »
 

RandomyBezkarne

Odp: 40 mc max?
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Styczeń 2022, 14:17:21 »
Zawsze mówiłeś ze taki bogaty jesteś i tyle vpsow masz, to czemu nie dokupisz kolejnego ? 🤔
 
Osoby które lubią ten post: Simon

GrubasQ

Odp: 40 mc max?
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Styczeń 2022, 14:24:28 »
nie będę dokupywał już więcej vpsow, mam 4 i wystarczy.

On jest zmienny jak kobieta, pare dni temu napisał rozwiązał problem aktywnosci osob online, dzis zmienia limit na 40, okej rozumiem, ale zmienil tak ze jak logujesz 41 chara wypierdala ci wszystko jakby odcinało Internet.  A to juz jest chore na maxa.

Pewnie myśli sobie ze dodał większego dropa do warlockow, i z jednej strony doda z drugiej odetnie, ale sorry. Jesteś w błędzie, zaraz cena Dckow spadnie do 30-40 pp, i będziesz przy punkcie wyjścia ;) A na serwie maja 3 osoby tylko wieksza ilosc wedek.

I im właśnie robisz na złość.

Pewnie powie zapis jest dłuższy przed duża ilość wedek, no jest o 1 sekunde, szukasz dziury w całokształcie.
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń 2022, 14:29:25 wysłana przez GrubasQ »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: 40 mc max?
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Styczeń 2022, 14:29:20 »
Zwiększył cenę blessów i jednocześnie zmniejszył, więc nie wydaje mi się żeby cena DC się zmieniła bo to wlał wylał, cena DC tak naprawde jest zależna od osób wystawiających, jeżeli ktoś nie będzie mial ciśnienia i nie będzie wystawiał po 100pp to się nie zmniejszy cena.


 

GrubasQ

Odp: 40 mc max?
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Styczeń 2022, 14:30:11 »
Zwiększył cenę blessów i jednocześnie zmniejszył, więc nie wydaje mi się żeby cena DC się zmieniła bo to wlał wylał, cena DC tak naprawde jest zależna od osób wystawiających, jeżeli ktoś nie będzie mial ciśnienia i nie będzie wystawiał po 100pp to się nie zmniejszy cena.

co z tego ze zwiększył jak dodał większy drop z warlockow?

Zresztą wyjebane mam.

Ja bede pisal a ten bedzie swoje robil jak zawsze, pisza mu osoby ze goblet nie do zrobienia on sie zczai za 5 lat, nawet nie wiedzial ile blessy na 1-3 rebie kosztuja.
 
Osoby które lubią ten post: Keyn

Mrozu

Odp: 40 mc max?
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Styczeń 2022, 18:34:54 »
No, bo ten problem został rozwiązany, ale pojawił się problem z największą ilością aktywnych graczy od startu, dlatego takie rozwiązanie. Minie aktualne boom na serwa i zmniejszy się ilość aktywnych to przywróce bez limitu  8)
 
Osoby które lubią ten post: KapitanBomba, Keyn

Wedkarz

Odp: 40 mc max?
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Styczeń 2022, 15:01:07 »
Osobiście Mnie się podoba to ograniczenie,  a w prawdzie mogłoby być jeszcze bardziej rygorystyczne i ograniczyć do kilkunastu nawet MC. A kolejną krokiem zwiększyć drop z wędki i byłby wilk syty i owca cała. Jak za starych dobrych lat 😀
I faktycznie opłacałoby się nowemu graczowi zrobić lub kupić tą wędkę.

Można byłoby też wprowadzić karty wędkarskie na daną postać @Mrozu pomyśl nad Tym 😎👌
 

RandomyBezkarne

Odp: 40 mc max?
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Styczeń 2022, 15:23:25 »
I gruby mrozu jednak myśli tak jak ja wiec wychodzi na to ze to ty jesteś debilem
 
Osoby które lubią ten post: Simon