Here you can change website language:

Autor Wątek: Przyszłościowo - questy - random item bag  (Przeczytany 1645 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arecki

Przyszłościowo - questy - random item bag
« dnia: 14 Kwiecień 2020, 10:01:52 »
Dzień dobry,
Wprowadziłeś niedawno nowe questy na Lost city na ringa i skulla i wydaje mi się, że Quest zrobili nieliczni(może dlatego, ze ten ring jest niezauważalnie pomocny, a zauważalnie trudny do uzyskania bez wydania PLN).
Wracając do sedna, ring jak i skull na rynku z 30k spadł na 10k w tydzień, większość posiadała ringa już 5min po updacie, a pierwsze osoby questa zrobiły dopiero następnego dnia i teraz jaki jest sens robić te questy jak były one na markecie chwile po udpacie, a nawet nikt questa nie zrobił.
Moja propozycja to żeby wyróżnić osoby które robią te questy, tracą lvl i używają trochę mozgu zamiast portfela.
Jeżeli dodajesz jakiś Quest na nowy item to zablokuj go chociaż na pare dni z możliwości wypadania w random elite bagu. Raczej nie zbiedniejesz, a osoby które wbiły lvl, uzbierały na losta, poszły na questa będą w jakiś sposób wyróżnione. Taka moja propozycja do oceny.
 
Osoby które lubią ten post: Rufik, Roki Mag, Riss, Grabek

Arecki

Odp: Przyszłościowo - questy - random item bag
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Kwiecień 2020, 16:00:01 »
@bump
 
Osoby które lubią ten post: Grundi

Simon

Odp: Przyszłościowo - questy - random item bag
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Kwiecień 2020, 22:03:51 »
Wiesz dzięki temu Mrozu może ostro zarobić i zablokowanie na kilka dni nic nie da bo np zablokuje na tydzień to po prostu te masowe kupna randomów bądź ich użycie będzie tydzień później A questy to po prostu wyzwanie i zabawa i to raczej nie podniesie cen bo każdy praktycznie zanim kupi nowy item czeka z tydzień dwa jak będzie ich więcej i cena spadnie a nowy item zazwyczaj się różni o 2% jest to bardzo odczuwalne ale też nie aż tak niezbędne więc zależy na jaki okres byś chciał takową blokadę minimum miesiąc dwa by miała sens ale to nie możliwe ;)