Here you can change website language:

Autor Wątek: POCHWAŁA ZA ŚWIETNY GATHER DLA NASZYCH PRZECIWNIKÓW  (Przeczytany 13248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

buszek rp

POCHWAŁA ZA ŚWIETNY GATHER DLA NASZYCH PRZECIWNIKÓW
« dnia: 16 Lipiec 2021, 21:05:55 »
Co prawda panowie nawet nie wyszliscie ale dalej jestesmy z was dumni i zyczymy dalszych sukcesow w przejmowaniu zethara pozdrawiam
 
Osoby które lubią ten post: merry, Simon, BoodyRPG, HUSZCZA AJE, KapitanBomba, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: POCHWAŁA ZA ŚWIETNY GATHER DLA NASZYCH PRZECIWNIKÓW
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lipiec 2021, 21:06:42 »
3 razy z rzedu zdominowany zethar dopoki 8 osob na bossie nie bylo es


 
Osoby które lubią ten post: BoodyRPG

HUSZCZA AJE

Odp: POCHWAŁA ZA ŚWIETNY GATHER DLA NASZYCH PRZECIWNIKÓW
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lipiec 2021, 21:06:55 »
chciałbym tylko powiedzieć ze mlodego matka to kurwa
 
Osoby które lubią ten post: BoodyRPG, KapitanBomba, Dawno

KapitanBomba

Odp: POCHWAŁA ZA ŚWIETNY GATHER DLA NASZYCH PRZECIWNIKÓW
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lipiec 2021, 21:07:21 »
Pozdrawiam goda omena dobry gather
 
Osoby które lubią ten post: BoodyRPG, Dawno

OMEN KOCUR

Odp: POCHWAŁA ZA ŚWIETNY GATHER DLA NASZYCH PRZECIWNIKÓW
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lipiec 2021, 21:12:51 »
pozdrawiam petow co sie zgatherowali w 80 na zethara tylko po to zeby pokazac ze umiecie go odbic, a tu zonk nie dalem wam tej przyjemnosci ;c

zabiliscie sobie kilku randomow, zapomnieliscie napisac dominando AJEEE
 

HUSZCZA AJE

Odp: POCHWAŁA ZA ŚWIETNY GATHER DLA NASZYCH PRZECIWNIKÓW
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Lipiec 2021, 21:15:10 »
co on tym omenem pisze, o matko xD
 
Osoby które lubią ten post: buszek rp

OMEN KOCUR

Odp: POCHWAŁA ZA ŚWIETNY GATHER DLA NASZYCH PRZECIWNIKÓW
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Lipiec 2021, 22:04:56 »
co on tym omenem pisze, o matko xD

cyleria jeszcze stoi chyba zapomniales jej zdominowac, akurat 5 osob online
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: POCHWAŁA ZA ŚWIETNY GATHER DLA NASZYCH PRZECIWNIKÓW
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Lipiec 2021, 23:23:24 »
Kurwa ale debil ten omen od tygodnia pisze ze 3 razy bossa odbił na otsie gdzie 8 osób gra a on gather od miesiąca robi, a do kogoś pisze „dominator pustych otsow” ja pierdole XD



 

exori boli

Odp: POCHWAŁA ZA ŚWIETNY GATHER DLA NASZYCH PRZECIWNIKÓW
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Lipiec 2021, 03:41:10 »
Kurwa ale debil ten omen od tygodnia pisze ze 3 razy bossa odbił na otsie gdzie 8 osób gra a on gather od miesiąca robi, a do kogoś pisze „dominator pustych otsow” ja pierdole XD

pol roku po xlogu a forum nadal twoim zyciem nieudasie
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: POCHWAŁA ZA ŚWIETNY GATHER DLA NASZYCH PRZECIWNIKÓW
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Lipiec 2021, 08:28:30 »
Kurwa ale debil ten omen od tygodnia pisze ze 3 razy bossa odbił na otsie gdzie 8 osób gra a on gather od miesiąca robi, a do kogoś pisze „dominator pustych otsow” ja pierdole XD

pol roku po xlogu a forum nadal twoim zyciem nieudasie

I mowi to chłop co dostał bana na IP a dziennie forum odświeża XD


 

KapitanBomba

Odp: POCHWAŁA ZA ŚWIETNY GATHER DLA NASZYCH PRZECIWNIKÓW
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Lipiec 2021, 09:23:05 »
Kurwa ale debil ten omen od tygodnia pisze ze 3 razy bossa odbił na otsie gdzie 8 osób gra a on gather od miesiąca robi, a do kogoś pisze „dominator pustych otsow” ja pierdole XD

pol roku po xlogu a forum nadal twoim zyciem nieudasie
Hipokryta
 

vitamins

Odp: POCHWAŁA ZA ŚWIETNY GATHER DLA NASZYCH PRZECIWNIKÓW
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Lipiec 2021, 18:44:24 »
tak tylko napisze ze schodze z matki huszczy tylko na siku
 

Omen

Odp: POCHWAŁA ZA ŚWIETNY GATHER DLA NASZYCH PRZECIWNIKÓW
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Lipiec 2021, 01:25:47 »
Kurwa ale debil ten omen od tygodnia pisze ze 3 razy bossa odbił na otsie gdzie 8 osób gra a on gather od miesiąca robi, a do kogoś pisze „dominator pustych otsow” ja pierdole XD

ziomek ty jestes tak zjebany ze mi sie nie chce ci odpisywac nawet ale jeszcze to zrobie
po pierwsze nie zrobilem ani jednego gatheru przyglupie bo mam w to wyjebane tak jak i w ciebie
po drugie zostaliscie rozjebani na zetharze w 8 osob tak ze ten osakabe przez 2 tyg na expa nie chodzil tylko dcki zbieral
po trzecie wyjebales ala xloga w chuj czasu temu a siedzisz i spocony odswiezasz forum
po czwarte to huszcza z 15letnim cyniem dominuja otsy gdzie nikt nie gra a potem wake & bake pod biurkiem
a po piate nie musze cie wyjasniac bo nawet mrozu cie zaoral o to juz wystarczajaca porazka ESSSSSSAAAA
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: POCHWAŁA ZA ŚWIETNY GATHER DLA NASZYCH PRZECIWNIKÓW
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Lipiec 2021, 12:25:41 »
Ale co wy macie z tym mrozu cię zaorał jak mrozu nic mi nie zrobił tylko napisał ze na mnie tez jest papier a później okazało sie ze jednak nie wiec sam się ośmieszył

Piszesz do huszczy i cynia ze dominują puste otsy, a ty co robisz, jak sztywno dało xloga to siedziałeś 3-4 miesiące i snejkowales do 4 rano, później 3 miesiące przerwy i znowu snejki do 4 rano, jebany hipokryto postaw opór a nie zbierasz ludzi na randomowego bossa a jak was nie jest 2 razy więcej to nie wychodzicie jebane charlovery

Powtarzam to co kiedyś sztywno miało honor i wychodzili po 10-15 razy a wy kirwy widzicie 2-3 osoby to tropeheus i trawa już exana all wpisują


 

Omen

Odp: POCHWAŁA ZA ŚWIETNY GATHER DLA NASZYCH PRZECIWNIKÓW
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Lipiec 2021, 13:38:26 »
Ale co wy macie z tym mrozu cię zaorał jak mrozu nic mi nie zrobił tylko napisał ze na mnie tez jest papier a później okazało sie ze jednak nie wiec sam się ośmieszył

Piszesz do huszczy i cynia ze dominują puste otsy, a ty co robisz, jak sztywno dało xloga to siedziałeś 3-4 miesiące i snejkowales do 4 rano, później 3 miesiące przerwy i znowu snejki do 4 rano, jebany hipokryto postaw opór a nie zbierasz ludzi na randomowego bossa a jak was nie jest 2 razy więcej to nie wychodzicie jebane charlovery

Powtarzam to co kiedyś sztywno miało honor i wychodzili po 10-15 razy a wy kirwy widzicie 2-3 osoby to tropeheus i trawa już exana all wpisują

Aha czyli jak siedzialem przez jakis czas i was gnoilem ze plakaliscie mi na priv jak wam full trapy przebijam to znaczy ze dominando? XDDDD
Nie wychodziliscie jak nas bylo po rowno potem obsrane zbroje mieliscie i robiliscie gather o 4 nad ranem gdzie nikomu sie nie chcialo na zdechalku siedziec tylko wam przyglupy XD Wiem ze masz 2iq i nie ogarniesz ze palka po 3 rebie zabija 7 osob

Powtarzam jestes jebanym zerem spod depo, a w sztywno wychodzilismy 15 razy i padalismy bo sie bilsmy 10v20

teraz znajdz line i stolek ESA

alkoholik zaorany przez mroza