Here you can change website language:

Autor Wątek: Zabijanie randoma  (Przeczytany 4177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kernon

Zabijanie randoma
« dnia: 11 Marzec 2022, 08:19:57 »
Wiem ze kurwa do wiosny niedaleko ale do chuja albo przestrzegamy regulaminow ktore Mrozu sam wprowadziłes albo nie, bo widze ze nie którzy maja to w pizdzie. Jak w takim razie nie przestrzegamy to wale na pizde kazdych nowych graczy i chuj.

11 Mar 2022, 02:25   Zabity na poziomie 654030 przez Puszek, NELFIS LEGENDA REXII i NELFIS MROZU BRACIA [BLESS].
 

Aruniko

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Marzec 2022, 08:24:19 »
Ustaw bota zeby bil target przy ludzial jak zaczales go bic to mial prawo - słowa mroza
 

kernon

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Marzec 2022, 08:26:06 »
ty masz cos z glowa przeciez kazdy wie ze jezeli i tak ustawisz bota bez spamu ue da sie podlozyc idz zajeb barana w sciane
 

Aruniko

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Marzec 2022, 08:28:04 »
"Sie poprzewracało od dobrobytu, skończy się status randoma to dopiero zobaczycie. Kto to widział serwer pvp gdzie ktoś Cie nie może zabić, ale już się zbliża odsiew nohandów."

"A postawienie bota z biciem targeta takie ciężkie?"

po wiecej zapraszam https://mrozuots.pl/index.php?topic=3655.30
 

kernon

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Marzec 2022, 08:31:59 »
Tu nie chodzi o to ze komus sie poprzewracalo bedzie aktualizacja kazdy wie ze nie bedzie statusu ale do chuja na ta chwile jest i obowiazuje a te twoje pierdolenie i wysylanie linka ze sa dobre skrypty na target/ue ale chyba dobrze wiesz ze kurwa mage bomba bije np kilkukrotnie i chuja ci da ten twoj caly skrypt.
 

kernon

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Marzec 2022, 08:33:09 »
Nelfis taki cwaniak ze juz cale eq z charow wyjebal? czyli wie ze zle zrobil i celowo eq wypierdolil z postaci ?
 

Aruniko

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Marzec 2022, 08:37:08 »
ale ty umiesz czytac ze zrozumieniem ?? czy masz iq na poziomie sandala ? pisze co mrozu odpisal ostatnio na podobny temat a ty cos pierdolisz jakby to byly moje slowa gdzie ci cytuje slowa mroza wez rozbieg i pierdolnij barana w sciane
 

NELFISEK

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Marzec 2022, 08:45:48 »
i co kurwy splakane tylko bedziecie siedziec i expic na tym ots i plakac na forum masz parowo 4 reborn to pokaz sie z innej strony jest to serwer pvp a nie npvp chcesz pograc na npvp to wypierdalaj na harmonie i tak se pilnuj bota a i jak bota puscic nie potrafisz ze sie nie manasowal to sam sie od siebie wyjebal tak naprawde bo po tych puszkach bez manny latal zamykam.
 

kernon

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Marzec 2022, 08:49:10 »
To ze Mrozu napisal ze sa skrypty, jak on nawet nie ma pojecia ze da sie tak czy siak pz wbic po drugie nie kazdy kurwa ma czas na granie w gildi ja sobie puszczam bota i spierdalam a ze do tej pory i na ta chwile obowiazuje status randoma to  z tego korzystam i wy kurwa macie sie do tego stosowac w chuju to mam taki jest regulamin to go przestrzegajcie. Znajac zycie jak na wiosne bedziecie tak kazdego napierdalac to bedziecie bic kurwa moby bo nikt tu nie bedzie gral :)
 

Aruniko

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Marzec 2022, 09:00:16 »
Oddychaj
Wdech wydech wdech wydech
 

kernon

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Marzec 2022, 09:04:42 »
dobra dobra zobacz nelfisa juz eq zdjal bo wie co go czeka 8 marca zszedl ban, zaraz kolejnego dostanie :)
 

Aruniko

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Marzec 2022, 09:11:32 »
Zobacz że piszę na trade ze chary sprzeda
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Marzec 2022, 09:14:03 »
Wariacie a to ty nie groziłes komuś ze zobaczy jak mrozu status randoma zdejmie, a teraz sam płaczesz na forum ze ktoś cię ujebal? niezle masz w główce

https://mrozuots.pl/index.php?topic=3590.msg22712#msg22712

I widzę ze problemy z czytaniem zrozumieniem tez lekkie masz bo ktoś ci wysyła cytaty mroza a ty mu cisniesz


 

kernon

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Marzec 2022, 09:16:11 »
On to przerobil ja nic takiego mu nie napisalem. Widzisz tam ssa gdzies ze takie cos napisalem ?
 

kernon

Odp: Zabijanie randoma
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Marzec 2022, 09:17:03 »
Bronicie kolege nie wiem po chuj , sam kurwa plakal na forum i ssy wstawial jak banicje wylapal, i dostanie kolejna