Here you can change website language:

Autor Wątek: Bydło  (Przeczytany 6104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Najt

Bydło
« dnia: 18 Marzec 2022, 18:59:54 »
Myślę, że te screeny będą tlumaczyc o co mi chodzi
Pozdrawiam serdecznie owych graczy z pozdrowieniami
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Bydło
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Marzec 2022, 19:02:45 »
Poplacz się ze cię w pixelowce wyzywają rozjebancu


 

Taki ktos

Odp: Bydło
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Marzec 2022, 19:03:57 »
Jebać Cię konfidencie kolegów też z dupy na policji pewnie walisz jak w gierce splakany posty piszesz 🤣🤣
 

Najt

Odp: Bydło
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Marzec 2022, 19:04:57 »
Hahaha. To nie ja żyłem Tibia gościu :) po prostu mam serdecznie dość takiego zachowania . Kolega dostał adres jakoś nie kwapi się przyjechać także tyle mam do powiedzenia Elo
 

Krzychu

Odp: Bydło
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Marzec 2022, 19:05:40 »
podeslij ssy co ty wypisujesz psie i konfidencie :) dalej czekam na soczek marchewkowy kelnerku :D
 

Najt

Odp: Bydło
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Marzec 2022, 19:06:27 »
Jebać Cię konfidencie kolegów też z dupy na policji pewnie walisz jak w gierce splakany posty piszesz 🤣🤣
[/

Mówisz że Ressier to mój kolega? Nigdy nim nie był i nie będzie pluje na takich śmieci jak on czaisz?. Jak ma jakiś problem w zyciu do mnie bo w gierce mu ktoś coś zrobił to śmiało adres zna :)
 

Najt

Odp: Bydło
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Marzec 2022, 19:06:58 »
podeslij ssy co ty wypisujesz psie i konfidencie :) dalej czekam na soczek marchewkowy kelnerku :D
. To podeślij Elo
 

Ressierek

Odp: Bydło
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Marzec 2022, 19:07:36 »
MÓWIŁEM ZE TO ZWYKŁA 60 ŻYCIOWA JEST
POZDRAWIAM FANÓW
 

Ressierek

Odp: Bydło
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Marzec 2022, 19:09:10 »
Jebać Cię konfidencie kolegów też z dupy na policji pewnie walisz jak w gierce splakany posty piszesz 🤣🤣
[/

Mówisz że Ressier to mój kolega? Nigdy nim nie był i nie będzie pluje na takich śmieci jak on czaisz?. Jak ma jakiś problem w zyciu do mnie bo w gierce mu ktoś coś zrobił to śmiało adres zna :)


EJ I NIE PLUJESZ NA TAKICH TYLKO SIE ROZPIERDALASZ
BO JEDYNE CO ZROBILES ODWAZNEGO TO UCIECZKA DO GDANSKA
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Bydło
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Marzec 2022, 19:35:55 »
Kurwa chłopa w grze wyzywają i się rozpierdala na kumpla z teamu i się sprzedaje do zydow, później mu cisną i na forum płacze

W podstawówce pewnie wychowawczyni na krok nie opuszczałes żeby się rozjebac jak ktoś się krzywo na ciebie spojrzy

Tfu jebany rozjebus bez psychy


 

Krzychu

Odp: Bydło
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Marzec 2022, 19:48:22 »
Ja to tutaj zostawie kelnerku : )
 

Najt

Odp: Bydło
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Marzec 2022, 19:48:53 »
Nom I co z tego pochwalisz się za co chciałem Ciebie znaleźć?. Jeżeli brakuje Ci szacunku do ludzi to chyba czas najwyższy by wyprostować błędy rodzicielskie nie uważasz to za sensowne. Podałem Twojemu mentorowi, że jak chce to śmiało zapraszam do, Gd nawet podalem mu swój adresik. Jak widzisz na tych zdjeciach pracuje jak i studiuje jak będziesz robić te 2 rzeczy jak ja to się dowiesz, że czasami sério brakuje czasu :) tyle w tym temacie.
 

Najt

Odp: Bydło
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Marzec 2022, 19:50:59 »
Kolejny który poza gra nie widzi świata. Czy mam Ci przypomnieć jak to pisałeś wiadomości, że siedząc na klopie myślisz o rexii?. Ja nie łączę nigdy gry z życiem prywatnym bo umiem to oddzielić. Na, żywo jestem, inna osoba niż w grach komputerowych i sram na takich ścieków jak Krzychu który ma 14 lat i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy
Czy przecpanego bezrobotnego nieudacznika, który cały czas pisze to samo wręcz mnie po śmieszy
 

Simon

Odp: Bydło
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Marzec 2022, 20:06:54 »
Piszesz że nie łączysz gry z życiem prywatnym ale dzisiaj na predatorze zachowywałeś się podobnie do mojej osoby jak oni do ciebie :)
Więc nie płacz na forum  ;D
 

cyni0

Odp: Bydło
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Marzec 2022, 20:10:22 »
pozbieraj natalke dziwke z podlogi, pozdro

konfident konfident inaczej 60