Here you can change website language:

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - stivi96

Strony: [1]
1
Propozycje / Nowe mounty i outfity do sklepiku!
« dnia: 23 Styczeń 2024, 03:04:29 »
Witajcie,  jakieś nowe mounty&outfity może by się przydały do sklepiku? Bo te co są teraz dostępne są bardzo nudne. jakieś retro addony z tibii, nikt takiego czegoś nie kupi ale jakby się pojawiły te z nowszej tibii to ja bym z chęcią od razu kupił.
Możliwe ze więcej ludzi będzie chciało to kupić ,dlatego chce zaproponować 5 fajnych "mount&outfits" do wprowadzenia w sklep.

Mounts:
Neon Sparkid
Phant
Phantasmal Jade
Ripptor
.

Outfits:
Dragon Slayer
Dragon Knight
Flamefury Mage
Siege Master
Sinister Archer
.
I czy jest to możliwe?

pozdrawiam stivi.

2
Skargi i Pochwały / Status Randoma!
« dnia: 15 Listopad 2023, 14:45:45 »
Witam kochaną Rexie!
Chciałbym aby status randoma zostal ponownie włączony do gry gdyż pare ludzi za nic ,doslownie za nic mnie poniża, bije ,prowokuje, nie daje expic, dlatego że jestem nowym graczem . Kiedys tu gralem i wtedy był ten status randoma i takie rzeczy sie nie działy jak teraz.
Daje przykład: pare dni temu dalem wymuszonego lost item boxa z item shopa aby sie odemnie odwalił gość bo nagadał swojej gildi pare farmazonów i zaczeli mnie ganiać .nie mogłem nic z tym zrobić dlatego postanowiłem zapłacić PAYMENT zeby sie odwalił koleś . Lecz to nie ustało na tym bo z innych charów z tej samej gildi który ten gracz który wykręcił afere pisał i prowokował z innych posiadanych przez siebie postaci.
Więc postanowilem sobie kupić 5 reb. zeby mieć jakąś pozycje defensywną wrazie gdyby po mnie wpadli na głównej postaci ale to nic nie daje bo gracze maja wyexpione swoje chary juz na wysokich rebornach i poziomach ze to nie ma sensu wyjsc zabic jednego i po chwili wpadna na tzw. wagoniku po 5 charow i mnie zabija.
Wojna trwa już około 2 tygodni.
Mam nadzieje że Administracja:Mrozu i kto tam jeszcze rządzi zrozumie mój ból i cierpienie.

Pozdrawiam Stivi.

Strony: [1]