Here you can change website language:

Autor Wątek: NAGANA! Gracz: Nadertyk / Ndertyk / Nedertyk  (Przeczytany 3688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Earante

NAGANA! Gracz: Nadertyk / Ndertyk / Nedertyk
« dnia: 05 Kwiecień 2020, 02:22:33 »
Moje Uszanowanie. Witam Szanowną Administrację i Was, znajomi z gry.



Długo powstrzymywałem się od napisania tego postu aż do dzisiaj.
Rozróżniam głównie dwa typy ludzi.

1) Honorowi- Ludzie którym mogę zaufać, dla których hajs to nie wszystko. Dając Im okazje, nie okradną Cie - ponieważ szanują Ciebie jako człowieka i lubią po prostu być, mimo wszystko.

2) Parceli, ludzi bez honoru. Którzy są, zdobywają zaufanie a przy pierwszej lepszej okazji pokazują swoje " Prawdziwe oblicze - prawdziwą twarz " Dasz Im palec - upierdolą całą rękę.


Nauczony zostałem dzielić się tym co mam, bez wahania. Hajs to nie wszystko.
Na co dzień, rozpoczyna u Nas grę wiele dzieciaków to nie jest żadna nowość.
Jeżeli widzę kogoś takiego bądź napisze, podejdzie do mnie na zwykłe proszę dam mu trochę rzeczy - w wielu przypadkach - dla Nich to niewyobrażalna radość. Nie musi cichaczem podejść do mamy zabrać telefon i wysłać smsa.. Od razu ma szczęśliwy dzień - więc i w pewnym sensie ja mam. Dla Nas to grosz, da Nich wiele.

Graczu Nadertyk-u..

- Nadertyk
- Ndertyk
- Nedertyk


Chcę wyrazić swoje skromne zdanie na temat Twojej osoby.
Dla mnie, jesteś najzwyczajniejszym Zerem. Jesteś strasznie wygadaną osobą, jestem pewny, że wielu ludzi zauważyło ten fakt. Wyłapujesz selektywnie jak cwany lis dzieci, zdobywasz ich zaufanie i najzwyczajniej na świecie okradasz takie dzieci.
Wzbogacając się na najzwyklejszej kradzieży - Sam Cie sprawdziłem z nooba przed napisaniem tej opinii.

Na zaufanie, dobrą opinie wielu ludzi bardzo ciężko pracuje. Jednak Ty o tym możesz jedynie marzyć.

Z mojej strony w żadnym wypadku nie jest to płacz. Mam nadzieję, że chociaż jedno dziecko tym postem uratuję przed Tobą.

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie (omijając Nadertyk'a). Życzę dużo zdrowia Wszystkim - Tobie również Nadertyku, Earante.

 
Osoby które lubią ten post: Riss, Xerez, KuLaN, Slodka Idiotka

Christ Almighty

Odp: NAGANA! Gracz: Nadertyk / Ndertyk / Nedertyk
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwiecień 2020, 02:28:15 »
Ten gość to jest jakaś pomyłka, zgadzam się z Tobą Earante w każdym Twoim słowie. Miałem możliwość go poznać poprzez handel. Chłopczyk zachowuje się na maksymalnie 15 lat, wygadany szczeniak, który nie zna za grosz kultury. Żebranie to jego pasja, wyzywanie i śmianie się bo coś poszło nie tak po jego myśli to drugie... I z przykrością stwierdzam, że nie słyszę tego tylko od Ciebie ale już od co najmniej 10 osób.

Także reasumując Wielki --------
Życie to nie bajka, nikt nie podrapie Cię po jajkach :)
 
Osoby które lubią ten post: KuLaN, Hektorix

KuLaN

Odp: NAGANA! Gracz: Nadertyk / Ndertyk / Nedertyk
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Kwiecień 2020, 11:10:51 »
Miałem przyjemność poznać tego gracza na początku wydaje się ok ale po czasie zaczyna wykorzystywać twoje zaufanie. Przychodził do mnie kupić itemy a żebrał jak pod monopolowym. Byłem także świadkiem tego jak chciał nabrać nowego gracza na nie korzystną wymianę itemów, a konkretnie wymienić swój SMS na Mana shield. Wmawiając nowemu graczowi że SMS ma ukryte bonusy... Na szczęście stałem obok i zareagowałem chroniąc nowego gracza. Jak dla mnie to menda i tyle. Nie za sługuje na to, aby go tolerować a co dopiero na szacunek i zaufanie.

Pewnie to przeczytasz i dobrze dowiesz się prawdy o sobie i o tym że bycie sku.... nie popłaca.
 

Pietrek Kogucik

Odp: NAGANA! Gracz: Nadertyk / Ndertyk / Nedertyk
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Kwiecień 2020, 14:07:12 »
przecież ten szczoch nie ma nawet 160k lvla xD
 

Nadertyk

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -14
    • Zobacz profil
Odp: NAGANA! Gracz: Nadertyk / Ndertyk / Nedertyk
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Kwiecień 2020, 21:48:02 »
śmieszny jesteś earante
ale najlepsze jest to że pod odp to prawie wszystkie osoby to twoje chary albo bliscy znajomi
jak już kłamiesz to chociaż troche prawdy powiedz
dziekuje
 

Nadertyk

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -14
    • Zobacz profil
Odp: NAGANA! Gracz: Nadertyk / Ndertyk / Nedertyk
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Kwiecień 2020, 21:50:27 »
przecież ten szczoch nie ma nawet 160k lvla xD
i tu byś sie zdziwił
 

Nadertyk

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -14
    • Zobacz profil
Odp: NAGANA! Gracz: Nadertyk / Ndertyk / Nedertyk
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Kwiecień 2020, 21:51:03 »
Miałem przyjemność poznać tego gracza na początku wydaje się ok ale po czasie zaczyna wykorzystywać twoje zaufanie. Przychodził do mnie kupić itemy a żebrał jak pod monopolowym. Byłem także świadkiem tego jak chciał nabrać nowego gracza na nie korzystną wymianę itemów, a konkretnie wymienić swój SMS na Mana shield. Wmawiając nowemu graczowi że SMS ma ukryte bonusy... Na szczęście stałem obok i zareagowałem chroniąc nowego gracza. Jak dla mnie to menda i tyle. Nie za sługuje na to, aby go tolerować a co dopiero na szacunek i zaufanie.

Pewnie to przeczytasz i dobrze dowiesz się prawdy o sobie i o tym że bycie sku.... nie popłaca.
żal mi ciebie tylko szkoda że earante kazał ci kłamać
 

KuLaN

Odp: NAGANA! Gracz: Nadertyk / Ndertyk / Nedertyk
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Kwiecień 2020, 15:37:15 »
Miałem przyjemność poznać tego gracza na początku wydaje się ok ale po czasie zaczyna wykorzystywać twoje zaufanie. Przychodził do mnie kupić itemy a żebrał jak pod monopolowym. Byłem także świadkiem tego jak chciał nabrać nowego gracza na nie korzystną wymianę itemów, a konkretnie wymienić swój SMS na Mana shield. Wmawiając nowemu graczowi że SMS ma ukryte bonusy... Na szczęście stałem obok i zareagowałem chroniąc nowego gracza. Jak dla mnie to menda i tyle. Nie za sługuje na to, aby go tolerować a co dopiero na szacunek i zaufanie.

Pewnie to przeczytasz i dobrze dowiesz się prawdy o sobie i o tym że bycie sku.... nie popłaca.
żal mi ciebie tylko szkoda że earante kazał ci kłamać


Proszę cie zachowaj trochę godności jak ją posiadasz. Jakby mi ktoś kazał kłamać wymyślił bym jakąś bardziej bujną historię. Powiedziałem prawdę byłem jej świadkiem i gdybym nie był z tą osobą oszukał byś ją.
Naucz się przyznawać do błędu bo daleko nie zajedziesz.
 

NiktWazny

Odp: NAGANA! Gracz: Nadertyk / Ndertyk / Nedertyk
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Kwiecień 2020, 05:11:44 »
Sam byłem świadkiem, jak posiadał znacznie wyższe postacie.
Kika razy podajże kupił ode mnie jakiegoś hara.
Od kiedy postacie w tibii mają wzrost?
bodajże*
chara*

Jako handlarz warto umieć pisać po polsku i umieć się wypowiadać.
Pozdrawiam  :P