Here you can change website language:

Autor Wątek: Stary DarkSand!  (Przeczytany 5716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mroczny

Stary DarkSand!
« dnia: 09 Kwiecień 2018, 20:28:45 »
Niestety ta edycja sanda wygasa bardzo szybko :(
Większości osób nie chce już grac na sandzie gdzie jest niestety np push
A wiec tak jak pisałem z niejednymi graczami (OLD SAND) chcemy powrotu starego sanda z petami i innymi starymi rzeczami
Wypowiadajcie się wszyscy niech wróci stary i dobry "SAND OTS"!
« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2018, 20:42:44 wysłana przez Mroczny »
 

Tejo

Odp: Stary DarkSand!
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwiecień 2018, 20:31:14 »
Ilu graczy deklaruje wtedy grę? 5,6? Myślisz, że warto stawiać edycję żeby zyskać 6 graczy a stracić kilkudziesięciu? To taka moja subiektywna opinia w tej kwestii.
Co do pusha, chcesz OTS bez tego? Serio? Nonsens.
Pozdrawiam :P
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu

Mroczny

Odp: Stary DarkSand!
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Kwiecień 2018, 20:41:48 »
No chyba nie straci bo cały czas ktoś pisze ze brakuje petow czy czegoś a na stary sandzie były pety i grało dużo osób i się grało dobrze przez miecha/ a nawet przez 2 miechy a tutaj to po tygodniu wyszły wszystkie teamki i gra z 180-200 osób może trochę więcej //__ A push jest taki jak na brazol otsach 0,1 pozdrawiam
Wyszedłem przed depo i typ pushował tak ze chodzić nie mogłem pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2018, 20:46:56 wysłana przez Mroczny »
 

Nie

Odp: Stary DarkSand!
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Kwiecień 2018, 23:10:57 »
Popieram pomysł.
 

Mrozu

Odp: Stary DarkSand!
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Kwiecień 2018, 23:43:30 »
Niestety, ale muszę Was wyprowadzić z błędnego myślenia :-\. Mianowicie macie złe wyobrażenie o tym, co było, bo wtedy grało o wiele mniej osób tylko wszyscy expili na tych samych dwóch expowiskach dragonausów i souleaterach, przez co wydawało się dużo + serwer był resetowany raz na dwa tygodnie, przez co na trainerach było po 200 osób co powodowało podobny licznik do aktualnego gdzie graczy było o wiele mniej. Sam serwer stoi na tym samym datapacku tylko jest o wiele bardziej rozbudowany, a systemy takie jak pety czy reborny nie były zbalansowane i nie mogliśmy do tego doprowadzić. Push był taki jak teraz xD. Gdybym wypuścił serwer na kopii z tamtej edycji wbiłoby może tyle samo graczy na start, ale po godzinie nie byłoby czego zbierać, niestety. Tutaj chodzi o społeczność, którą Wy budujecie i możecie zrobić to na tej edycji, bo zmiany i poziom serwera są na o wiele wyższym levelu (heh, poziom, level).
 

ekek

Odp: Stary DarkSand!
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Kwiecień 2018, 23:51:09 »
Sory Mroczny za te pushowanie. Mogłeś napisać, to bym powiedział moim kolorowym kolegom żeby przestali Cie pushowac.
 

Gnotek2003562

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Stary DarkSand!
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Kwiecień 2018, 01:29:38 »
A ja tam tez popieram  8)
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Stary DarkSand!
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Kwiecień 2018, 03:49:59 »
A ja nie popieram to gowno (Pety) bez balansu były + Syf Na PVP) ;) + 150k Afk na trainach (Pamientam jak sie Stawiało chary zeby ots nie padł), teraz jest progres w chuj, cieszcie sie ze macie gdzie grać. Esssa

A to ze (Mroczny pushuja cie 200 kratek na kazdym otsie to nie wina serva)
« Ostatnia zmiana: 10 Kwiecień 2018, 03:53:54 wysłana przez STAR LORD »

⚡GG:50619121
 

Mroczny

Odp: Stary DarkSand!
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Kwiecień 2018, 12:35:25 »
No niby pushuja xD ale tutaj wyszedlem przed depo i bylem pchany tak ze nwm co sie dzialo push to chyba 0,1