Here you can change website language:

Autor Wątek: Zniechęcanie do gry.  (Przeczytany 10399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OMEN KOCUR

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #45 dnia: 01 Październik 2020, 14:42:29 »
ale ten Omen jest przyjebany ostro, widać poziom składni i argumentów na poziomie 15 latka xDDD

sam nick mówi że to już jakiś patus, OMEN KLUB PŁOŚNICA NAJLEPSZY KLUB W POLSCE , klub dla największych patusów którzy ćpią jakieś gówno z szkłem wymieszane za 10 zł a on coś sie tutaj produkuje na forum

i wez tu kurwa gadaj ze sciana XD
nie wnosisz znow nic tylko piszesz jakies gowno OFFTOPIC hipokryto
 
Osoby które lubią ten post: Bajamor

Extreme zaruchaniec

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: -1
    • Zobacz profil
Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #46 dnia: 01 Październik 2020, 17:31:12 »
PROSZĘ O ZBANOWANIE GRACZA GALANONIMI KOWALFPS.ONI NIGDZIE NIE DADZĄ MI DOBIĆ 100 LVL NA 3 REBORNIE, ZAWSZE CHCIAŁEM MIEĆ MAX LVL A PRZEZ NICH NIE MOGĘ.
DAM DUŻO PKT ZA NR TELEFONU DO ICH RODZICÓW. MUSZE IM PRZEKAZAĆ TO, ŻE ICH SYNOWIE ZNĘCAJĄ SIĘ PSYCHICZNIE NADE MNĄ.

HELP HELP TO NIE SĄ ŻARTY XD
Ok to ja dam kontakt to ciebie - Mateusz Kaźmierczak
 

Omen

Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #47 dnia: 01 Październik 2020, 17:42:31 »
PROSZĘ O ZBANOWANIE GRACZA GALANONIMI KOWALFPS.ONI NIGDZIE NIE DADZĄ MI DOBIĆ 100 LVL NA 3 REBORNIE, ZAWSZE CHCIAŁEM MIEĆ MAX LVL A PRZEZ NICH NIE MOGĘ.
DAM DUŻO PKT ZA NR TELEFONU DO ICH RODZICÓW. MUSZE IM PRZEKAZAĆ TO, ŻE ICH SYNOWIE ZNĘCAJĄ SIĘ PSYCHICZNIE NADE MNĄ.

HELP HELP TO NIE SĄ ŻARTY XD
Ok to ja dam kontakt to ciebie - Mateusz Kaźmierczak

Juz dzwonie
 

piasek faworyt

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Zniechęcanie do gry.
« Odpowiedź #48 dnia: 01 Październik 2020, 18:57:40 »
Kowal i galanonim

ale mi was kurwa szkoda, zabijecie mi mc'ki a ja bedac w pracy mam z was beke, ten przyglup razoll ostatnio zabil mi ms'a o 3:40 na drakonixach, pobiegl do mojego palladyna ktory tez expil na loscie , wstawalem 5:15 do roboty, patrze na laptopa a ten przyglup dalej biega i mi luruje drakonixy, gdzie normalni ludzie o tej godzinie spia XD nie dosc ze mnie nie zabil na tym pallku, to jeszcze moj bot go zabil , gostek iq sosny

a ty tym kowalem to sie kurwo nie wypowiadaj nawet, zagnojencu na evolandzie nie mozesz sie wyexpic, jakbyscie nie beczali do mroza o ta wedke lvl-owa to nawet byscie 700k zaruchance nie wbily, mrozu robil pod was wszystko zebyscie postawili opor (same ptero do 600 na tym servie jest w chuj OP) my przed ptero expilismy w 3-4 na achadach majac po 100-150lvli/h

jestescie zaruchane ryje, placzecie o te nasze reborny, kto wam broni sobie kupic za pp, przeciez u was to wszyscy tacy zarobieni tylko potraficie beczec na tym forum jak pizdy