Here you can change website language:

Autor Wątek: Podanie na pozycję Tutora.  (Przeczytany 3447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gozaroth

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Podanie na pozycję Tutora.
« dnia: 21 Listopad 2016, 01:58:32 »
-Nick w grze: Gozaroth

-Wiek: 20

-Czy posiadasz TS3 i mikrofon?: Owszem, posiadam.

-Od kiedy grasz na SandOTS?: Gram od startu, ale nie byłem aktywny przez parę dni.

-Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze?: Od startu nie byłem dość aktywny, lecz to się zmieniło, jestem w stanie poświęcić wiele godzin dziennie na grę, około 10-12.  (Czasami nawet kilka dni bez przerwy)

-Coś od siebie: A więc na wstępie się przedstawię. Mam na imię Ernest, mam dwadzieścia lat, edukację zakończyłem, pomieszkuję w Woj. Lubuskim, k. Zielonej Góry.

Chciałbym dołączyć do ekipy supportu, a mianowicie rozchodzi się tutaj o pozycję tutora. Mam dosyć duże doświadczenie jeżeli chodzi o miejsce w supporcie jak i zarówno staż gry w Tibie. I nie mam na myśli serwerów gdzie było po 20-30 osób online, tylko po 300-400 i więcej.
Posługuję się poprawną polszczyzną, jestem bardzo pomocną osobą, można powiedzieć, "że sobie odbiorę, a komuś dam". Zapewne mnie nie znacie, nie widzieliście moich wypowiedzi na helpie, game-chacie lub na innym kanale, ale to żadna przeszkoda, jeżeli macie jakiekolwiek pytania, możecie jak najbardziej kierować je do mnie, a ja postaram się pomóc, tak jak to będzie możliwe, rzecz jasna nikt nie wie wszystkiego, czegoś mogę nie wiedzieć, ale na pewno przekieruję was do osoby która będzie wiedziała daną rzecz.
Wybór mojej osoby na pozycję tutora, na pewno nie będzie złym wyborem, przekonacie się o tym bardzo szybko. Plusem który daję mi małą przewagę nad innymi jest to że jestem bardzo dużo godzin aktywny i że możecie do mnie napisać nawet o 02:00, 03:00 godzin nocnych. Chcę pomóc serwerowi, jak i zarówno wam drodzy gracze, chcę, aby na serwerze panowała miła i przyjazna atmosfera, jestem człowiekiem otwartym na wszelakie propozycję, nikt nie jest doskonały.
Mój poziom na serwerze jest dość niski, ale to się zmieni z biegiem czasu, wiadomo, muszę jakiś tam poziom wbić bo to jest potrzebne, aby pomóc w niektórych przypadkach. Liczę na to, że moje podanie zostanie docenione przez Administrację.
Chciałbym dodać na koniec, że również będę aktywnie udzielać się na forum i będę starał się pomóc, jak tylko będzie to możliwe.




Odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu






Pozdrawiam, Ernest.
 

Reksio

Odp: Podanie na pozycję Tutora.
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopad 2016, 07:44:54 »
czytalo sie fajnie wiec dałbym szanse temu panu :)
 

FryzjeR

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Podanie na pozycję Tutora.
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Listopad 2016, 11:14:27 »
Gracz ten jest aktywny w grze, dużo pomaga i ma cierpliwość do graczy.
Polecam go w 100% ta pozycja jest odpowiednia dla niego.

Dzięki za pomoc Gozaroth. W razie wątpliwości będę pisać do Ciebie.

Pozdrawiam.  :)
Sny to odzwierciedlenie naszych przeżyć.
 

Alkoholixx

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Podanie na pozycję Tutora.
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Listopad 2016, 12:29:33 »
Widać ze gracz kompetentny do sprawowania tego stanowisko jestem jak najbardziej na TAK
 

DJ Strup

Odp: Podanie na pozycję Tutora.
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Listopad 2016, 03:57:42 »
Nie polecam !!! Jakiś kaktus :D