Here you can change website language:

Autor Wątek: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?  (Przeczytany 15273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgnojonyerante

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:20:17 »
Nie pisze, że Ezio ma stracić tylko osoba, która dała TP, a z tego co nam napisała inna osoba z administracji to był perfidny. Więc ten chłop już za dużo na tym servie sobie pozwala - degradacja to już kolejny temat i mieszanie się w Wara
 

Jaappe

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:20:32 »
legionista musieliscie sie w 20 zlozyc zeby tam wejsc i gosciu na bocie nie umiales mnie zabic slabiaku jebany zlurowales 6 drakonixow i prawie sam padles i spierdalales  gdzie ja se stalem i sie smialem :D na bocie
 

Omen

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:26:48 »
legionista musieliscie sie w 20 zlozyc zeby tam wejsc i gosciu na bocie nie umiales mnie zabic slabiaku jebany zlurowales 6 drakonixow i prawie sam padles i spierdalales  gdzie ja se stalem i sie smialem :D na bocie

Pragne ci przypomniec ze minute przed trapem pisales do niego ze jest slabiakiem po czym zaczales swoj placz dziaciaku co ty pierdolisz za farmazony bo sie w hujszcze zamieniasz co otsa w snach dominowal przed 3 miechy. Gdzie ty sie smiales w tym trapie co wlazles?
 

Jaappe

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:51:32 »
Omen ty 15 Latko jebana bieglem se na bocie 40min a ten debil probowal cos zalurowac to ja zlurowalem mu caly ekran i uciekl gdzies w kont po bieglem tam a nie widzialem ze taki ziebany trap tam jest i poszedlem se palic bo widzialem ze nigdy nie padne od tego nieudasa co ekiem 700k luruje i sam pada
 

Earante

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:52:04 »
To, że Tutorzy wybierają teamy to jest tylko ich indywidualna decyzja do której mają w pełni prawo.

To, że Gm albo GOD wejdzie na Tsa po prostu porozmawiać jak człowiek z człowiekiem to również ich indywidualna kwestia.

Co do perfidnego. Myślę, że trzymał go kac - duży kac. Ta osoba nie zrobiła nic złego od niepamiętnych czasów. To, że teraz podwinęła mu się noga - wedle Waszego punktu patrzenia. Cóż, jest tylko człowiekiem. Każdy ma prawo popełniać błędy, nawet oni.

Perfidny nie tworzył itemów, nie sprzedawał itemów, nie działał nigdy na szkodę serwera.
Degradacja to za duża kara - Upomnienie będzie wystarczającą karą..

Muszę podpytać Jerrego ile i jakie itemki ma na plus za ostatne błędy serwera huhuhu..
 
Osoby które lubią ten post: Wedkarz

Zgnojonyerante

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:53:08 »
Gostek Mrozu wbija i twój przyjaciel z tsa perfidny traci gma. Było jasne powiedziane coś ktoś odwali traci GM, tym bardziej, że gra w teamie.

Zaraz kolejny MOST sie narodzi, tera tepeki, potem itemy
 

Zgnojonyerante

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:54:57 »
To, że Tutorzy wybierają teamy to jest tylko ich indywidualna decyzja do której mają w pełni prawo.

To, że Gm albo GOD wejdzie na Tsa po prostu porozmawiać jak człowiek z człowiekiem to również ich indywidualna kwestia.

Co do perfidnego. Myślę, że trzymał go kac - duży kac. Ta osoba nie zrobiła nic złego od niepamiętnych czasów. To, że teraz podwinęła mu się noga - wedle Waszego punktu patrzenia. Cóż, jest tylko człowiekiem. Każdy ma prawo popełniać błędy, nawet oni.

Perfidny nie tworzył itemów, nie sprzedawał itemów, nie działał nigdy na szkodę serwera.
Degradacja to za duża kara - Upomnienie będzie wystarczającą karą..

Muszę podpytać Jerrego ile i jakie itemki ma na plus za ostatne błędy serwera huhuhu..


Gostek ale ujeb się tym handlarzykiem. Skąd ty możesz wiedzieć kto co zrobił tutorkiem czy gm skoro ujebany jesteś od roku na wędce AFK. Jeśli chodzi o perfidnego to już kolejny temat odnośnie błędów, które popełnia. Tym razem wpłynął na server, bo nie chodzi o jakiś mały błąd, ale wpłynięcie na śmierć postaci.
 

Earante

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:55:10 »
Gostek Mrozu wbija i twój przyjaciel z tsa perfidny traci gma. Było jasne powiedziane coś ktoś odwali traci GM, tym bardziej, że gra w teamie.

Zaraz kolejny MOST sie narodzi, tera tepeki, potem itemy


Perfidny nie gra w Teamie. Nie ma żadnego Chara, nie robi questów, nie chodzi na wary. W pełni swój czas wykorzystuje na swoje stanowisko.


Info z dupy part one.
 

Szybki Majkel

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Czerwiec 2020, 13:56:17 »
Dobra pseudograjki i bogowie otsa zamknijcie pizdy i przestancie plakac.
Fakt faktem Perfidny w tej sytuacji sie nie popisal, nie wiem nie bylo mnie przy tej sytuacji ale z tego co wiem to ten zaruchany bull trul mu dupe z 30minut i dzwonil do niego wiec pod presja dal mu tp (bo nie mial jak wyjsc). Dobra zgodze sie nie powinien tpowac ale przejdzmy do tematu zaruchanego Bulla.
Bull nieudasie miales kurwo 3 opcje zeby sie stamtad wydostac jakbys uzyl glowy a nie plakal na tsie.
1. Wylaczyc leczenie i pasc :) (ciagle pierdolsiz na tsie ze masz 150k pp po czym jak ci mowie ze mogles ludiz zawolac to odpowiedziales ze to za duzo kosztuje)
2. Dac 30 RC swojemu mckowi lub drugiej osobie zeby przyszla i zabrala kwiatka i wypushowac legioniste.
3. Dac RC ludziom i ujebac Legioniste.
Bull nieudas wywarl presje na GM Perfidny ktory dal sie poniesc emocjom i poprzez litosc pomogl bullowi (biedny z popoludniowym kacem Perfidny :( )
A bull to wykorzystal.
Proponuje zaruchanie bulla z obydwu stron barykady XDDD
ELOOOOOOOO GITY
 

Zgnojonyerante

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Czerwiec 2020, 14:01:06 »
Dobra pseudograjki i bogowie otsa zamknijcie pizdy i przestancie plakac.
Fakt faktem Perfidny w tej sytuacji sie nie popisal, nie wiem nie bylo mnie przy tej sytuacji ale z tego co wiem to ten zaruchany bull trul mu dupe z 30minut i dzwonil do niego wiec pod presja dal mu tp (bo nie mial jak wyjsc). Dobra zgodze sie nie powinien tpowac ale przejdzmy do tematu zaruchanego Bulla.
Bull nieudasie miales kurwo 3 opcje zeby sie stamtad wydostac jakbys uzyl glowy a nie plakal na tsie.
1. Wylaczyc leczenie i pasc :) (ciagle pierdolsiz na tsie ze masz 150k pp po czym jak ci mowie ze mogles ludiz zawolac to odpowiedziales ze to za duzo kosztuje)
2. Dac 30 RC swojemu mckowi lub drugiej osobie zeby przyszla i zabrala kwiatka i wypushowac legioniste.
3. Dac RC ludziom i ujebac Legioniste.
Bull nieudas wywarl presje na GM Perfidny ktory dal sie poniesc emocjom i poprzez litosc pomogl bullowi (biedny z popoludniowym kacem Perfidny :( )
A bull to wykorzystal.
Proponuje zaruchanie bulla z obydwu stron barykady XDDD
ELOOOOOOOO GITY

Niestety nie mogę się z tym zgodzić. "wpłynął na GM"? Aha, czyli jak będą nowe questy to popisze do perfidnego o tp do nagrody, bo po co mam robić - a nieeee, sorry on tylko Frontshejro tepuje. ZOSTAJEMY PRZY SWOIM: DEGRADACJA, wgl wszyscy, którzy są w teamie powinni otrzymać degradację, ale... ehhh Perfidny dla przykładu ileż można
 

Szybki Majkel

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Czerwiec 2020, 14:02:17 »
To moge cie poinformowac z tego miejsca ze Perfidny wam na pewno nie da tpka taka faworka tylko dla (wszyscy razem!) FRONT SZEJ ROO!
 

Earante

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Czerwiec 2020, 14:06:36 »
To moge cie poinformowac z tego miejsca ze Perfidny wam na pewno nie da tpka taka faworka tylko dla (wszyscy razem!) FRONT SZEJ ROO!

Fajnie jest Ich kusić i czytać te płacze..

Ale koniec końców - Mrozu sam może zweryfikować, że Perfidny jest niezrzeszonym solo graczem bez najmniejszych problemów.

Spokojnego wtorku, dużo zdrowia !
 

Daniel Piaskowski

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Czerwiec 2020, 14:09:43 »
Hahaha nie mogę 😁 jebane zaruchance z rexii
 

Rumeye

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Czerwiec 2020, 14:10:47 »
Ani Ezio ani Perfidny nie należą do naszego teamu.
Perfidny oddał chara, by wejść do Administracji.

Więc nie pierdolcie tu farmazonów.
 
Osoby które lubią ten post: Earante

Zgnojonyerante

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #29 dnia: 30 Czerwiec 2020, 14:14:49 »
Ani Ezio ani Perfidny nie należą do naszego teamu.
Perfidny oddał chara, by wejść do Administracji.

Więc nie pierdolcie tu farmazonów.

Gostek co ma jedno do drugiego?

Po 1 siedzi cały czas z wami na TS, co mrozu może bardzo łatwo sprawdzić jeśli macie ts z jego domeny. Po 2 dziwnym trafem pomaga tylko wam, a tylko wy go bronicie. Po 3 niech oddaje chary co ma to do tematu? Wpłynął na server, tepuje, żeby ktoś uniknął deda, nawet ludzie od was uznali, że przekroczył uprawnienia = DE GRA DA CJA