Here you can change website language:

Autor Wątek: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?  (Przeczytany 14482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grabek

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #45 dnia: 30 Czerwiec 2020, 17:11:45 »
Lubie Perfidnego, ale pozwalanie na takie zachowanie, to zielona lampka, która da mu znać, że może pozwolić sobie na więcej
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2020, 17:35:48 wysłana przez Grabek »
 

P

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #46 dnia: 30 Czerwiec 2020, 17:30:46 »
TY CHLOPIE TYM WEDKARZEM JESTES ODKLEJONY OD RZECZYWISTOSCI. PISZESZ JAKIES KURWA KOCOPOŁY JEBANY FARMAZONIARZU A GRASZ TU OD KURWA MARCA JAK SE WEDKI ZALOZYLES. W DUPIE BYLES I GOWNO WIDZIALES, JESTES JEBANYM CHUJEM DO SZCZANIA I NIC WIECEJ, USWIADOM TO SOBIE W KONCU SPAWACZU. SKONCZYLES 2 LATA ZAWODOWKI I ZGRYWASZ JEBANEGO FILOZOFA. (NIE OBRAZAJAC LUDZI Z ZAWODOWKI, BO NIEKTORZY TO BY CIE MERYTORYCZNIE ZGNIETLI JAK PUSZKE PO HARNASIU POD BUTEM)


PRZYMYKAM.
 

P

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #47 dnia: 30 Czerwiec 2020, 17:34:01 »
EARANTE, ZAPRASZAM CIE O 20 NA PUBLICZNY TS DO MROZA, BEDZIESZ SIE KURWO MOGL WYPOWIEDZIEC NA KAZDY TEMAT, BO NA RAZIE JEDYNE CO POTRAFISZ TO STUKAĆ W TA JEBANA KLAWIATURE.

A, ZAPOMNIALEM ZAPYTAC JAK TAM WEDKI, DOBRZE BIERZE DZISIAJ? XDDD
 

P

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #48 dnia: 30 Czerwiec 2020, 17:41:46 »
JESZCZE JEDNA RZECZ CHLOPAKI, OSTATNIO JAK WYCHODZILISMY Z ZAMKU TO JAK SPIERDALALISCIE TO WAM COS CHYBA WYPADŁO, CZEMU NIC NIE MOWILISCIE?
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2020, 17:44:07 wysłana przez P »
 

Daniel Piaskowski

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #49 dnia: 30 Czerwiec 2020, 17:42:17 »
E FRONTSZEJRO MOŻNA DO GILDI DAJCIE NUMER DO LIDERA PLIS
 

splakanefrontyporebach

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #50 dnia: 30 Czerwiec 2020, 17:48:10 »
ten erante to naprawde z chujem na głowy sie zamienił, dzbanie ty jebany ale bym ci kurwo jebana zeby wszystkie wybił to bys musial morde spawać kkilka dni, mialbys wystarczajaco czasu zeby wbic sobie cos do tego pustego jebanego dzbana. jebany kurwa juz wszyscy znaja twoja chorobe - Megalomania. smierdzielu jebany wypierdalaj z tego otsa rybaku jebany. a ten perfidny to do degradacji i tyle w temacie, popelnil blad teraz niech poniesie konsekwencje prosta sprawa

Drugi przypadek realnych gróźb karalnych - Rób tak dalej, na dłuższą metę bankowo daleko zajdziesz płaczku.



TY SZCZOTO JEBANA DO PODLOGI OBIECUJE CI ZE WKONCU KTOS OGARNIE TWOJ ADRES TO SIE KURWO NIE WYLECZYSZ DO KONCA ZYCIA BEDZIESZ JAK BRACIA LOW I CRUSH NA WÓZKU ZAPIERDALAL. TAKIM KURWOM JAK TY TO W SZKOLE KANAPKI ZABIERALEM, PLULEM DO NICH I ODDAWALEM A POZNIEJ PATRZYLEM JAK ZE SMAKIEM I RADOSCIA WPIERDALAJA JE NA PRZERWACH

Magia jest w słowach, prawda?

Jak zwykłe słowa mogą wyprowadzić człowieka z równowagi - Zaskakujące..

TY KURWO JEBANA WYTLUMACZ JEDNA RZECZ, CZEGO TY JEBANY FARMAZONIARZU UDAJESZ NA FORUM TAKIEGO ELOKWENTNEGO A SMIECIU JEBANY CO MINUTE NA TIBII NA PRIV WYZYWASZ, SPAMUJESZ JAKIES "BUAHAHAHAHA POKAZALISCIE" JAK ZABIJECIE 1 OSOBE OD NAS (PRZY CZYM WYPIERDALACIE SIE W 10 OSOB). TY KURWO JEBANA MYSLISZ ZE ZABLYSNIESZ TU NA GMA ? MYSLISZ ZE MROZU NIE MOZE SPRAWDZIC LOGOW Z ROZMÓW NA TIBII ? KURWISZONIE JEBANY ZAMKNIJ TA PIZDE ZARUCHANCU WYKLUTY NA REXII. JEBAC CIE DO RYJA METALOWYM DILDOSEM TY UBECKA KURWO
 
Osoby które lubią ten post: Grabek

Rumeye

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #51 dnia: 30 Czerwiec 2020, 17:49:17 »
JESZCZE JEDNA RZECZ CHLOPAKI, OSTATNIO JAK WYCHODZILISMY Z ZAMKU TO JAK SPIERDALALISCIE TO WAM COS CHYBA WYPADŁO, CZEMU NIC NIE MOWILISCIE?

Hahahah, good one :D
 

Earante

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #52 dnia: 30 Czerwiec 2020, 17:54:09 »
Dzieciaczki.

Moje Wędki pracują 24h - czysty, stały profit.
15 pozostałych charów expi.

Zabijesz jednego? padnie wróci - to żołnierze. Bez strat, bez nerwów full chillout.

Charów z rebornami mam masę, planuję zakup kolejnego - dzisiaj ; )

Wręcz przeciwnie. Moja inteligencja wywyższa Waszą inteligencję o stokroć.
Siedzę na dupce, zarabiam gigantyczne punkty. Wy piszecie do mnie z pełną kulturą grzecznie jak zalizane dzieciaki z propozycjami zakupu Waszych Postaci. Koniec końców oddajecie mi je za ćwiartkę wartości bo taki macie nacisk na punkty trytyty :D

A ja? Dalej handluje, łowię, kupuje Wasze postacie po czym robię prezenty - Fuck Yea :D

Co do stażu gry - Postać Earante stworzona została 28.02.2020 - W tak krótkim czasie zostałem milionerem nie wydając złotóweczki na Rexie?
Płakać dalej dzieciaki, chętnie poczytam


Ps, niczego tu nie wskóracie - to już dobrze wiecie.

Co najwyżej, możecie dać x-loga. Każdy będzie happy - nikt nie będzie tęsknić.
 

Zgnojonyerante

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #53 dnia: 30 Czerwiec 2020, 17:57:07 »
@Mrozu

Możesz go zbanować z tego forum?? Temat o degradacji GMA, a ten pisze o handlowaniu ja pierdole co za dałn.
 
Osoby które lubią ten post: Daniel Piaskowski, P

Daniel Piaskowski

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #54 dnia: 30 Czerwiec 2020, 18:00:15 »
Earante - TIBIJSKI MILIONER XDDD
CHŁOPIE UDAJ SIĘ NA LECZENIE PÓKI JEST JESZCZE JAKIŚ PROCENT SZANS NA URATOWANIE TWOJEGO NIEDOJEBANIA MÓZGOWEGO, CHYBA ZA DUŻO W KONDOMIE ZA ŁÓŻKIEM KWITLES ŻE PIERDOLISZ TAKIE KOCOPOLY XDD
 
Osoby które lubią ten post: P, Zgnojonyerante

Rumeye

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #55 dnia: 30 Czerwiec 2020, 18:07:40 »
Ej, ale podzielając logikę Earante, jako że też jestem " handlarzykiem " i " wędkarzem ", na te Wasze charki, które sztywno bocicie od kilku miesięcy na allertach, wstając o 4 rano bo ktoś was bije, zarabiam w 2 tygodnie.
Jak się z tym czujecie, kociaki?
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Earante

Daniel Piaskowski

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #56 dnia: 30 Czerwiec 2020, 18:13:11 »
Ja się czuję zajebiscie, jestem bardzo dumny z Twoich poczynań, widzę że PZW (Polski Związek Wedkarski) idzie w dobrym kierunku, dziękujemy panowie za to 🤕🥴
 

Zgnojonyerante

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #57 dnia: 30 Czerwiec 2020, 18:13:52 »
Chłopom się popierdoliło życie prywatne z tibijskiem. Szczochu ty możesz tu mieć nawet milion pkt, możesz mieć 150 postaci, co z tego skoro jesteście takimi nieudacznikami, że nic nie potraficie ugrać. Zaraz napiszecie: no ale was zawsze więcej. Właśnie widziałem ostatni zamek, nas 15, was 17 - czekaj czekaj ile wy tam tych fragów ugraliscie, 2?  ::) ::) ::)

ps. wypierdalaj z tematu i nie zmieniaj go, MROZU ODPISZ ODNOŚNIE PERFIDNEGO
 

Rumeye

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #58 dnia: 30 Czerwiec 2020, 18:18:43 »
Ja się czuję zajebiscie, jestem bardzo dumny z Twoich poczynań, widzę że PZW (Polski Związek Wedkarski) idzie w dobrym kierunku, dziękujemy panowie za to 🤕🥴

Dzięki Piasek, zawsze fajnie usłyszeć miłe słowa <3
 

kim bok

Odp: JAK DALEJ GRAC NA TYM OTSIE?
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Czerwiec 2020, 18:31:06 »
Delete ots/reset oj tak tak byczq +1