Here you can change website language:

Autor Wątek: STAMINER 3H ?!  (Przeczytany 4418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rumeye

STAMINER 3H ?!
« dnia: 30 Sierpień 2017, 23:19:06 »
Witam... czy +3H staminy na jednego staminera to nie jest DUŻA przesada ?
I to jeszcze dla 350k+... gdzie trzeba expić dzien żeby wbić 2-3k, a 350k wbija się w ciągu 3dni na 1-2 stamisiach?

Lekko licząc, 500pp za 3h expa dla 350k+. Tak, wiem że jest quest na staminera..

Wnoszę o powrót do dawnego staminera, czyli takiego który odnawia stamine na full dla KAŻDEGO.

Pozdrawiam. Podpisywać się kto jest za tym samym :)
 
Osoby które lubią ten post: pasly

Smirach

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: STAMINER 3H ?!
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Sierpień 2017, 23:20:36 »
Zgadzam sie z tym panem wyzej ;>
 

Mrozu

Odp: STAMINER 3H ?!
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Sierpień 2017, 23:26:14 »
Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, teraz masz jeszcze daily questy na dwie nowe staminerki + system medytacji w depo. Można zawsze sobie mcki bocić i nimi później robić te questy razem z mainem bo 350k szybko się wbija.
 

Rumeye

Odp: STAMINER 3H ?!
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Sierpień 2017, 23:27:20 »
Mrozu rozmawiałem z 5 osobami już, które się dość mocno wkurzyły ;D

Po prostu uznajemy ten pomysł za zły.. z całym szacunkiem..

Niech te mniejsze staminery daja np.. 3h... 12h.... ale standardowy staminer full. Np :)
 

Mrozu

Odp: STAMINER 3H ?!
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Sierpień 2017, 23:32:39 »
Nie bo się zanudzicie na tym otsie xD, poczekajmy jeszcze na opinie paru forumowiczów.
 

Rumeye

Odp: STAMINER 3H ?!
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Sierpień 2017, 23:36:52 »
3h to zdecydowana przesada... Może chociaż połowa staminy? :D

Zaraz tu wpadnie więcej podpisów :)
 

Mrozu

Odp: STAMINER 3H ?!
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Sierpień 2017, 23:39:13 »
Dobra dałem na razie 6h, ale nie zmieniam więcej na ten moment.
 

Voodoo

Odp: STAMINER 3H ?!
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Sierpień 2017, 00:57:28 »
Nie bo się zanudzicie na tym otsie xD, poczekajmy jeszcze na opinie paru forumowiczów.

No offence, ale nie wiem czy zdajesz sobie sprawę (lub tego nie widzisz, bo nie chcesz widzieć)... już jest nudno. Zresztą trudno, żeby tak nie było, bo nie słucha się co ludzie mówią. Kolejne bezsensowne posunięcie: quest komornik - to OTS, kogoś nie ma 10/15 dni to automatycznie powinna być możliwość przejmowania domku albo staminerki w zamian za Hp/Mp, niektórzy zrobili quest jako pierwsi, w końcu przydatna rzecz, ale zamiast próbować naprawić bug'a lepiej dać staminera, a jak wykonałeś questa to Twój problem, nic z tego nie masz. Ze spellem 375k też cud - na serwerze może są 4 osoby z takim lvl, reszcie się już nie chce nawet expic, bo po co w ogóle expić jak po 350k wbijasz 300lvl 1-2h a padniesz i tracisz 360 - brzmi jak logika. Next: psalm i ta całkowicie pozbawiona sensu mała mapka z wąskim wyjściem... może jakbyś sam grał to dostrzegłbyś, że to poroniony pomysł. Holy rune - quest absolutnie chyba niewykonalny, a sama runa o kant stołu (żeby nie użyć innego słowa) rozbić - mam (bo zdobyłam z bossa) i bije 300k więcej niecałe niż zwykle Avalanche a w dodatku ma większy exhausted, czy w takim razie jest sens w ogóle posiadania tego, skoro nie jest wcale lepsze niż to co może zdobyć każdy?

Nie krytykuję, że wszystko jest złe, ale od dawna nic ciekawego poza demon bp chyba nie weszło.
 
Osoby które lubią ten post: F-N

Muhamas

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: STAMINER 3H ?!
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Sierpień 2017, 12:17:58 »
Mrozu wyczuwam w tym sens taki, ze chodzi Ci o to aby bocic kolejne mcki do 350 k robic questy na staminery? Zeby zwiekszyc bądz utrzymywac ilośc postaci online? No nie wiem. Jak juz to powinienes sie exp stagem zająć a nie staminą sie bawic. Do 350 k lvl wprost ZAPIE***** a od 350 k nagle takie przełamanie, padniesz 2-3 x i 1 dzien non stop expienia na dobrym expie, żeby to odrobic.. I Ty chcesz jeszcze zmniejszac regeneracje staminy na 6h? Było dobrze jak było żadnych problemow, ale musiales wtrącić swoje. To wszystko jest związane, żeby utrzymywać Ci ilość online, tak jak ta cała medytacja, prąd na darmo żeby tylko stamine miec, no śmieszne. Jak juz mowilem ogarnij porządnego exp stage'a od 325 np do 350 zmniejsz, bo taka przepaść jest zdecydowanie za duza między 300-350k a 350k +
Wnoszę o przywrócenie regeneracji całości staminy jak było dotychczas.

 

Rumeye

Odp: STAMINER 3H ?!
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Sierpień 2017, 12:22:46 »
Chciałbym jeszcze dodać, że exp stage powinien wyglądać tak jak na początku. Czyli do 350k 150x, 350+ 50x
 

Legarre

Odp: STAMINER 3H ?!
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Sierpień 2017, 13:36:06 »
Stara staminka = stary exp stage. Jeśli piszecie, że Mrozu nic na tym ots nie zrobił to trochę dziwne patrząc na to, że wam nie dogodzi. Co nowego doda, wy twierdzicie "na ch*j to"  "zajmij się czymś innym". A jeśli bylibyście na bieżąco z tematami na forum to byście się kur*a zamknęli i nie komentowali czegoś o czym nie macie pojęcia. Jak u góry twierdzę aby exp stage został zmieniony do poprzedniego. Za bardzo im się w dupach poprzewracało. Pozderki..  :-* 8) 8)
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień 2017, 21:45:55 wysłana przez Legarre »
12:15 Sandal Psychol [318]: o ewa skarbie chejka <3
 

Mrozu

Odp: STAMINER 3H ?!
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Wrzesień 2017, 14:25:52 »
Staminer jest przywrócony więc zamykam.