Here you can change website language:

Autor Wątek: SELL CHARKI EK/RP/ED  (Przeczytany 10317 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #60 dnia: 18 Wrzesień 2021, 09:47:01 »
Nie mówię ze jestem lepszy bo tak nie sadze l, bo ja nie gram po 15h dziennie przez pół życia, to ciężko żebym był na poziomie kogoś co tyle gra

Ale jak na swój staż to i twk jesteś gownem i farmazonem a dominację macie o 3 w nocy albo jak się randomowo zgatherujrcie o 13:21

Postaw opór na normalnym gatherze o 21:00 i wygraj a później mów o dominacji



 

OMEN KOCUR

Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #61 dnia: 18 Wrzesień 2021, 10:00:31 »
Nie mówię ze jestem lepszy bo tak nie sadze l, bo ja nie gram po 15h dziennie przez pół życia, to ciężko żebym był na poziomie kogoś co tyle gra

Ale jak na swój staż to i twk jesteś gownem i farmazonem a dominację macie o 3 w nocy albo jak się randomowo zgatherujrcie o 13:21

Postaw opór na normalnym gatherze o 21:00 i wygraj a później mów o dominacji


Nikt tu nie gra po 15h dziennie farmazonie, kazdy ci lamie rece, sam psizesz ze nie umiesz grac i nie ogarniasz ostro a masz czelnosc sie wypowiadac nieudaczniku XDD

chlopy posciagaja masowe ze wszystkich teamow gdzie jest was 17 na bitce jak wczoraj, nas ledwo 13 a i tak piszecie ze was bylo 5 a nas 20 XDD co za kurwa downsyndromy



DOMINANDO AJEEE
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #62 dnia: 18 Wrzesień 2021, 10:21:30 »
Po co z tobą dyskutować jak ty od roku to samo

Problemy z liczeniem, jesteś godem, dominando

Jak dla ciebie 3 wagony to 15 osób to pozdrawiam

Po roku dyskusji z tobą chyba już odbijam bo żeby z tobą się kłócić musiałbym nagrywać każda bitkę i screenowac żebyś potem nie pierdolil takich farmazonów jak pierdolisz

Co tam ze wystarczy wejść w war moda i policzyć ile was a ile nas , was 15 a nas sam sobie policz ale jak co to 20 około
« Ostatnia zmiana: 18 Wrzesień 2021, 10:26:10 wysłana przez Alkoholik »


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #63 dnia: 18 Wrzesień 2021, 10:57:20 »
Od pół roku dziennie was wyzywałem wkurwialem żebyście wyszli na jakaś normalna waleczke z war modem na war zone, wkoncu się udało, od tygodnia w pizde na gatherach

Ale ty i tak powiesz ze ludzi ściągamy chuj ze nikt spoza oldow rexii nie wbijał ale okej, jakbyś chciał się bić z ludźmi co zostali od nas na otsie to musiałbyś się bić z młodym, genetixem, osakabe, ressierem i w sumie to chyba tyle od nas wiec skończ pierdolic ze ściągamy ludzi bo byli tylko ludzie co kiedyś grali na rexii, a sam ściągnąłeś 3 osoby spoza rexii

Ja już jestem spełniony, wkoncu sie udało to o co walczyłem wiec odbijam z tej dyskusji bo powoli mi iq spada od rozmowy z tobą naura


 

OMEN KOCUR

Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #64 dnia: 18 Wrzesień 2021, 11:12:20 »
Jakbym wam nie wyslal warmoda to by nikt tego nie zrobil takze utkaj pizde bo dla mnie bez roznicy czy jest warmode czy nie.

Po drugie jestes najwiekszym zerem w druzynie opponentow a najwiecej szczekasz, jakos jamniki sie tak nie rzucaja w rl swiecie.

Po 3 czemu nie wychodziliscie na zethary i walki o 21 jak jeszcze sztywno bylo? Robiliscie gathery o 3 nad ranem gdzie u nas juz kazdy mial w was wyjebane XD

tym alkoholikiem sie juz wiecej nie odzywaj bo dosyc ze masz iq sosny, rece polamane, plecak z 1 slotem na sdka to sie udzielasz jakbys chociaz mial 1/10 moich umiejetnosci XD

ESA DOMINANDO AJEEEEEE
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #65 dnia: 18 Wrzesień 2021, 11:51:26 »
Tak tak omen ja jestem najgorszy ty najlepszy od roku to samo pierdolisz powinieneś to skonsultować chyba


 

OMEN KOCUR

Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #66 dnia: 18 Wrzesień 2021, 12:42:57 »
Tak tak omen ja jestem najgorszy ty najlepszy od roku to samo pierdolisz powinieneś to skonsultować chyba

na chuj mam cie klamac, mowie jak jest esa
 
Osoby które lubią ten post: SIRONLY

OMEN KOCUR

Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #67 dnia: 20 Wrzesień 2021, 15:40:44 »
@OMEN KOCUR  chciałbym byś był najlepszy w pisownii polskich wyrazów, ale to chyba za duże wymaganie

Jak coś to oświecę Ciebie nie piszę się kłamać tylko okłamywać. I Nawiązując do tego słowa nie okłamuj siebie, że jesteś kimś więcej w Tibii niż po prostu lekko ponad przeciętnym grajkiem ^^


dawaj popiszemy po angielsku, zobaczymy jak zablysniesz, pewnie tak samo jak alkoholik kiedy wyslalem wam warmode a ten ubek pisal mi ze sie obsralismy i wysylal mi na priv wiadomosc zebym zaakceptowal warmode wyslanego przeze mnie XDDDDD

A ja bym chcial zebyscie razem z alkoholikiem zlozyli sobie chociaz 1 reke z tych 4 polamanych

ESA
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, vitamins

vitamins

Odp: SELL CHARKI EK/RP/ED
« Odpowiedź #68 dnia: 20 Wrzesień 2021, 21:00:04 »
jazda z tym alkoholikiem