Here you can change website language:

Autor Wątek: SELL CHARKI  (Przeczytany 2976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
SELL CHARKI
« dnia: 24 Wrzesień 2021, 10:22:52 »
Sell 3 reb rp max lvl
sell 4 reb ek - 600k
sell 1 reb druid max lvl

all z full eq

MROZU WIN OTS, ZAJECHANI PRZEZ MROZKA


 

Mrozu

Odp: SELL CHARKI
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Wrzesień 2021, 10:36:52 »
Stacja VII
Alkoholik odchodzi po raz drugi
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ

OMEN KOCUR

Odp: SELL CHARKI
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Wrzesień 2021, 10:59:40 »
Stacja VII
Alkoholik odchodzi po raz drugi

Po raz drugi? on odchodzi co tydzien piszac ze i tak tu nie gra a za chwile odpala mu sie tryb zwiadowcy i przychodzi zalurowac boty na loscie po czym pisze na forum co ich tak drakonixy lamia XD

mam nadzieje ze juz na serio stad wypierdalasz, byloby milo ESA
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL CHARKI
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Wrzesień 2021, 11:26:15 »
Stacja VII
Alkoholik odchodzi po raz drugi

Poprostu zapomniałem ze na tym otsie nie liczą się zasady i regulaminy, tylko twoje kaprysy i kto ile hajsu wpłacił. Pewnie jakbym Ci wpłacał miesięcznie po 1000zl to bys moje skargi i listownie przyjmował.

U Ciebie to pewnie wyglada tak, otwierasz tabelkę w wordzie, po jednej stronie „bez precedensu” po drugiej „Szwedzi”, sumujesz kto ile hajsu wpłacił i mowisz „No to w tym miesiącu jebie szwedow a bez precedensu musza zostać”, tak samo jak było sztywno to jebales ich bo my wpłacaliśmy więcej kasy.

Jak masz takie parcie to banuj, itemy wyjebane do wody.

A Wy randomy się cieszcie ze mnie mrozu zajechał a tak naprawdę gdybyście nie wpłacali to tez by Was nie było dawno na tym otsie.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2021, 11:29:27 wysłana przez Alkoholik »


 

Mrozu

Odp: SELL CHARKI
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Wrzesień 2021, 11:38:02 »
Stacja VII
Alkoholik odchodzi po raz drugi

Poprostu zapomniałem ze na tym otsie nie liczą się zasady i regulaminy, tylko twoje kaprysy i kto ile hajsu wpłacił. Pewnie jakbym Ci wpłacał miesięcznie po 1000zl to bys moje skargi i listownie przyjmował.

U Ciebie to pewnie wyglada tak, otwierasz tabelkę w wordzie, po jednej stronie „bez precedensu” po drugiej „Szwedzi”, sumujesz kto ile hajsu wpłacił i mowisz „No to w tym miesiącu jebie szwedow a bez precedensu musza zostać”, tak samo jak było sztywno to jebales ich bo my wpłacaliśmy więcej kasy.

Jak masz takie parcie to banuj, itemy wyjebane do wody.

A Wy randomy się cieszcie ze mnie mrozu zajechał a tak naprawdę gdybyście nie wpłacali to tez by Was nie było dawno na tym otsie.

Co Ty wygadujesz, chyba zapominasz ile oni banów przez rok/dwa dostali dzięki Tobie, przysięgam, że nigdy się nie zastanawiałem nad banem jeżeli chodzi o to czy ta osoba ładuje, czy nie, ale wmawiaj sobie  :D, zbanuje jednego co wydaje, przyjdzie drugi i wyda  ;)

Co do zajechania to wątpie, że to jest prawdziwy powód, bo to, że Ci kogoś nie zbanowałem to oznacza Twój exit? Może walke przegraliście, czy coś, ale wcześniej też nie banowałem i nie było takich akcji, a już troche tych Twoich donosów bez bana było, akurat ten przelał czare goryczy?

//No i znowu się powtórze, ale gdybyście Wy wzajemnie na siebie tak nie nadawali to moglibyście zauważyć, że ja tak sam z siebie to mało banuje, większość banów to jest z donosów jednej i drugiej strony barygady  :D
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2021, 11:40:12 wysłana przez Mrozu »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL CHARKI
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Wrzesień 2021, 11:54:55 »
Nie przelał czarę goryczy, Ty poprostu masz swój taryfikator i banujesz jak Ci się podoba, u Nas leciały permy za dużo mniejsze przewinienia (zabicie randoma na tasku) a chłopy podają się za randomow, przedstawiamy konkretne na to dowody, a Ty sam to potwierdzasz, zabijali 8 randomow z tych MC, a dajesz bana na tydzień na jakiegoś szczoch chara 1 reborn, wiec jest to nie fer w stosunku do nas.

Chłop lata postacią PVP i paraluje supporta i tez nie stanowi to problemu, mimo ze od nas ludzie co expili z supportem na wagonie (siochali druidem supporta który stał z przodu), dostawali bana a nikomu to nie szkodziło.

Ułatwiasz im grę jak tylko możesz a nam utrudniasz (dopóki nie zaczeli odbijać castle to było zamknięte i nie chciałeś nam otworzyć, zakazałes robienie defow itp.) jak już masz kogoś od nich zbanować, to trzeba Ci 10 razy o tym przypominać i pisać.

Tak jak już wcześniej pisałem, odkąd zacząłeś wymyślać jakieś zjebane zasady to walki na tym otsie to walki na bany.



 

Mrozu

Odp: SELL CHARKI
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Wrzesień 2021, 12:05:57 »
Kto od Was za to dostawał permy? Cynio to dostał za próbę sprzedaży za PLN, bo to ostatni perm jaki kojarze u Was.

To z supportem i paralowaniem go/lataniem z nim na wagonie dzisiaj jeszcze umieszczę w brakujących kwestiach na forum, bo nie było to do tej pory ustalone po prostu, stąd różne sytuacje wynikały.

Nie wytrzymam z Tobą, im ułatwiam? Przecież z Castle od początku pisałem, że jak jest tylko jedna gildia to to nie ma sensu, bo to priv. exp, zaczeło się coś dziać to otworzyłem. To oni mogą tak samo odbijać piłeczkę z innymi akcjami.

Co do zasad to nie moja wina, że pewna grupa osób zaczęła się znęcać nad nowymi graczami. Musiałem to wprowadzić, a to, że Wy na siebie zaczęliście nagle tak konfić to już Wasza sprawa :D, nie nadawajcie na siebie to nie będzie tyle banów, bo randomy nie zgłaszają jak ktoś ich raz zabije, robicie to Wy wzajemnie, oni to zgłaszają jak ktoś faktycznie ich zabił parę razy bez powodu.
 

OMEN KOCUR

Odp: SELL CHARKI
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Wrzesień 2021, 12:19:04 »
Kto od Was za to dostawał permy? Cynio to dostał za próbę sprzedaży za PLN, bo to ostatni perm jaki kojarze u Was.

To z supportem i paralowaniem go/lataniem z nim na wagonie dzisiaj jeszcze umieszczę w brakujących kwestiach na forum, bo nie było to do tej pory ustalone po prostu, stąd różne sytuacje wynikały.

Nie wytrzymam z Tobą, im ułatwiam? Przecież z Castle od początku pisałem, że jak jest tylko jedna gildia to to nie ma sensu, bo to priv. exp, zaczeło się coś dziać to otworzyłem. To oni mogą tak samo odbijać piłeczkę z innymi akcjami.

Co do zasad to nie moja wina, że pewna grupa osób zaczęła się znęcać nad nowymi graczami. Musiałem to wprowadzić, a to, że Wy na siebie zaczęliście nagle tak konfić to już Wasza sprawa :D, nie nadawajcie na siebie to nie będzie tyle banów, bo randomy nie zgłaszają jak ktoś ich raz zabije, robicie to Wy wzajemnie, oni to zgłaszają jak ktoś faktycznie ich zabił parę razy bez powodu.

cyniowi chary zabrales a moze on po prostu nie ma co do ryja wsadzic? dlatego sie juz na zlodziejstwo powolal :D

Co do zamku tu potwierdzam,

Co ty pierdolisz cpunie o siochaniu supporta druidem XD mi mrozu zabral supporta za to ze rzucilem 2 walle na goldcity.

A Mrozek co do sprzedawania sie nawzajem to mogles to przewidziec, ze tak bedzie - jedna druzynka chce jak najbardziej dojebac przeciwnej - proste, mi to lata kolo chuja bo np. taki alkoholik czy jakies wyklutki jerrego nie robia mi roznicy - tak czy siak chuja robi, z banem czy bez i tak na to samo wychodzi XD


ALKO 37TH RETIREMENT

 

Mrozu

Odp: SELL CHARKI
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Wrzesień 2021, 12:43:17 »
Jeszcze co do paraliżowania supportów to w aktualizacji po prostu wejdzie zmiana, że paral nie będzie działał na suppy.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL CHARKI
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Wrzesień 2021, 12:44:15 »
Podziękowania:

Omen - dziękuje Ci za roczna konwersacje na forum i wbite 550 postów, kiedy nudziło mi się w pracy, wszedłem na forum i zawsze mogłem na Ciebie liczyć ze miło z Tobą spędzę czas

Tropeheus - Tobie dziękuje za wielokrotne przerwy w mojej tibijskiej przygodzie, z powodu wiadomości do Mroza które kończyły się banem(wyzywanie otsa, pingowanie), nocne rozmowy na bombie jak z wami na tsie byłem i to ze jak wbiłem na otsa to zawsze mogłem z Tobą pobiegać

Trawa - tobie kolego dziękuje ze sprawiłeś mi tyle radości, kiedy sikałem ze śmiechu jak cię łamały drakonixy, jak ci skrypt itemki wyjebal, jak nie wiedziałeś jak mw rzucić

Sandał - ogólnie jesteś zajebistym gosciem tylko nie wal tyle towaru bo ci odpierdala, fajnie się z tobą pisze, lata po loscie i ogólnie spoko z Ciebie morda

I pozdrawiam całe Bez Precedensu za zapał w gierce.

To tylko gierka pamiętajcie i nie spinajcie tak dup bo szkoda nerwów, a to co inni Wam piszą nie zawsze bierzcie tak na poważnie.


 

Lolkazapale889

Odp: SELL CHARKI
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Wrzesień 2021, 18:44:14 »
Podziękowania:

Omen - dziękuje Ci za roczna konwersacje na forum i wbite 550 postów, kiedy nudziło mi się w pracy, wszedłem na forum i zawsze mogłem na Ciebie liczyć ze miło z Tobą spędzę czas

Tropeheus - Tobie dziękuje za wielokrotne przerwy w mojej tibijskiej przygodzie, z powodu wiadomości do Mroza które kończyły się banem(wyzywanie otsa, pingowanie), nocne rozmowy na bombie jak z wami na tsie byłem i to ze jak wbiłem na otsa to zawsze mogłem z Tobą pobiegać

Trawa - tobie kolego dziękuje ze sprawiłeś mi tyle radości, kiedy sikałem ze śmiechu jak cię łamały drakonixy, jak ci skrypt itemki wyjebal, jak nie wiedziałeś jak mw rzucić

Sandał - ogólnie jesteś zajebistym gosciem tylko nie wal tyle towaru bo ci odpierdala, fajnie się z tobą pisze, lata po loscie i ogólnie spoko z Ciebie morda

I pozdrawiam całe Bez Precedensu za zapał w gierce.

To tylko gierka pamiętajcie i nie spinajcie tak dup bo szkoda nerwów, a to co inni Wam piszą nie zawsze bierzcie tak na poważnie.


Czytaj to kurwo z zrozumieniem!!! Dluszy czas szukales dowodow na to ze kupowalem chary za PLN!!! Towoje pomowienia jak i jakies ss-y z dupy wziete byly bezpodstawne. Dupa Cie szczypala ze rucham was po nocach na loscie!!! Nie udalo Ci Sie mnie zbanowac to Kurwo razem z swoimi bracimi z Kinder Mafi ( Jak to Omen nazwal) Wypisawaliscie do mnie jak i do mojej rodziny na fb!!! A ty tu mi pierdolisz o Arytkule 60&  Pierdolnij sie w ten zaruchany Łeb, jestes zwykly Farmazon !!! Ktory zazdrosci byle czego!!! Byles Jestes i Bedziesz Kurwa Rasowa !!!!


//Edytuje, bo nie zakończyłeś cytatu i cała wiadomość jak cytat wyglądała.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2021, 19:05:01 wysłana przez Mrozu »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL CHARKI
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Wrzesień 2021, 19:05:29 »
Wklej tutaj screeny jak ludzie wypisują do Ciebie i Twojej rodziny a nie pierdol farmazonów.


 

Lolkazapale889

Odp: SELL CHARKI
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Wrzesień 2021, 19:13:20 »
Wklej tutaj screeny jak ludzie wypisują do Ciebie i Twojej rodziny a nie pierdol farmazonów.


 Jedno z wielu ss-ow Smieciu Jebac Cie rozumiesz jestes Farmazon!!!

« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2021, 19:24:23 wysłana przez Lolkazapale889 »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: SELL CHARKI
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Wrzesień 2021, 21:52:39 »
Dobra kurwo, miałem być family friendly ale jesteś jebaną kurwą i farmazonem, miałeś wklejać rozmowy co piszą do Ciebie i twojej laski a ty wstawiasz jakiś ssy z tibi pojebańcu, wróć się do szkoły, lecz się chuj wie już co bo masz zjebany łeb, zobacz co Ty wypisujesz na ludzi na facebooku a pozniej pierdol farmazony (spod postów rexii) bo nikt nie jest tak zjebany zeby pisać do ciebie czy twojej rodziny, czy życie realne wiązać z gra.

Tutaj masz ssy wszystkie dotyczące Ciebie, przypomnij sobie jak grałeś na nicku Pirania Up i udawałeś laskę z chorym dzieckiem żeby do nas do teamu dojśc, jesteś zyciową spierdolina. A tutaj kilka ssów smaczków na Ciebie żeby pokazać że masz miano najwiekszego konfidenta













pozdro kurwo, bedziesz dalej sapac to bede kolejne screeny wstawiac jakim jestes zjebem i hipokryta ze wyzywasz innych od 60, a sam jestes najwieksza
« Ostatnia zmiana: 25 Wrzesień 2021, 09:51:39 wysłana przez Alkoholik »


 

Omen

Odp: SELL CHARKI
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Wrzesień 2021, 22:26:49 »
Alkoholik Wardega





WATAHA AJE
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, Sh4dy970