Here you can change website language:

Autor Wątek: EXP/EXPY/ZOSTAWIC  (Przeczytany 3256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sznnycel

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: -7
    • Zobacz profil
EXP/EXPY/ZOSTAWIC
« dnia: 15 Lipiec 2017, 19:05:06 »
Mala propozycja dla mroza.. chodzi o expowiska jak i o samego expa no niema co sie oszukiwac exp od 210k jest naprawde zjebany. expowiska sa zajebane po 4 boty na jednego respa.. jak nie wiecej. Hades jest gownem jedynie questy sa dobre, nawet golden city ktory jest latwiejszy do zrobienia ma lepsza expowiska :P np takie dark emo na hadesia to smiechawa jakas... nie dosc ze malo ich to jeszcze mala mapa. no i te zombi cory sa solidne dosyc ale wiecznie zajete przez graczy 250k+ ktorzy zabijaja kazdego na respie z ue.
moja propozycja:

straw poll - http://www.strawpoll.me/13441926
Staw poll bo nie umiem czegos takiego na forum zrobic.

Co wy o tym myslicie? 400~  graczy gra i jest juz bardzo duzo graczy z levelami 200k+

WYPOWIADAC SIE GNOJE :D

Pozdrawiam
 

Arrdo

Odp: EXP/EXPY/ZOSTAWIC
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipiec 2017, 22:04:03 »
Zwiększyć ilość expów poprostu a nie mnożnika bo wkurwi to tych co już przebili 250k co mnie nie dziwi.
 

Sznnycel

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: -7
    • Zobacz profil
Odp: EXP/EXPY/ZOSTAWIC
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lipiec 2017, 17:28:25 »
Ta edycja jest typowo zrobiona pod teamy.. nie masz teamu nie masz expa.. nie masz expa niemasz co grac ;p takie wickedy przejeli sobie 3 respy zombi corow na hadesie.. pieknie ;) Niema sensu tu grac solo i to jest wlasnie smutne :C kiedys tak nie bylo mrozu i bylo fajnie ^_^
 

Tomas

Odp: EXP/EXPY/ZOSTAWIC
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lipiec 2017, 17:58:56 »
Ty expisz ręcznie ? raczej nie więc nie narzekaj , daj sie wypowiedzieć swojemu botowi :D on ma wieksze prawo do narzekania niż ty XD
 

Mrozu

Odp: EXP/EXPY/ZOSTAWIC
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lipiec 2017, 18:07:31 »
Dodałem wczoraj dwa expowiska Zombi Corów na Hadesie, zwykli gracze też przecież mogą sobie wyczyścić expa.
 

Sznnycel

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: -7
    • Zobacz profil
Odp: EXP/EXPY/ZOSTAWIC
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Lipiec 2017, 18:15:30 »
Dodałem wczoraj dwa expowiska Zombi Corów na Hadesie, zwykli gracze też przecież mogą sobie wyczyścić expa.

Nie wszystkim dogocisz ale zobacz kto biega na tych respach xD 310k rp nie zabijesz raczej we dwoch/trzech. Ogolnie ten exp jest zbyt maly.. nie kazdy moze bocic 24/7 nie dosc ze na otsa kase wydalem to tera na prad bym musial wydawac chuj wie ile zeby wbic pare leveli.
 

Tomas

Odp: EXP/EXPY/ZOSTAWIC
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Lipiec 2017, 18:24:17 »
powiększenie expa nic nie da :D pogorszy tylko sprawe xd wtedy h lvl wgl nikogo nie dopuszcza i jak cie tylko zobacza to od razu bd bić xd. Idz po prostu na inny exp i tyle , pogódz sie z tym i tyle
 

Sznnycel

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: -7
    • Zobacz profil
Odp: EXP/EXPY/ZOSTAWIC
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Lipiec 2017, 18:38:35 »
powiększenie expa nic nie da :D pogorszy tylko sprawe xd wtedy h lvl wgl nikogo nie dopuszcza i jak cie tylko zobacza to od razu bd bić xd. Idz po prostu na inny exp i tyle , pogódz sie z tym i tyle

Nigdy sie z tym nie pogodze :p boli mnie to ze musialbym bocic 24/7 zeby nie byc z levelem do tylu.