Here you can change website language:

Autor Wątek: Zimowa Aktualizacja  (Przeczytany 3546 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Mrozu

Zimowa Aktualizacja
« dnia: 15 Grudzień 2023, 17:19:18 »
Jakoś w połowie stycznia będzie zimowa aktualizacja więc jak macie jakieś pomysły co usunąc/dodać/zmienić to piszcie teraz.
 

Kenik

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudzień 2023, 17:27:28 »
Az ci tutaj dam lajka
 

Omen

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Grudzień 2023, 03:23:23 »
zajeb blika i pisz pw
 

remczaak

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Grudzień 2023, 00:52:19 »
-Opcja kupowania rzeczy w ilości w Item Shopie
-Rework wiadomości, np ilość dostania wiadomości dodania do rangi wojskowej uzależniona od ilości znaków/słów w wypowiedzi (bez takich jak "i,a,na,o itp itp")
-poszerzenie drogi na dungi (w miejscu gdzie jest 1sqm) aby nie można było ustawić defa nie do przebicia
 
Osoby które lubią ten post: Flexy, j00g1

Sandal

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Grudzień 2023, 02:11:25 »
-Opcja kupowania rzeczy w ilości w Item Shopie
-Rework wiadomości, np ilość dostania wiadomości dodania do rangi wojskowej uzależniona od ilości znaków/słów w wypowiedzi (bez takich jak "i,a,na,o itp itp")
-poszerzenie drogi na dungi (w miejscu gdzie jest 1sqm) aby nie można było ustawić defa nie do przebicia

-   +1
-   +1
-   jeden chuj w sumie bo te dungi stały się żmudne i nudne nic nowego tam nie ma xd męczące są w chuj bo można było by coś zmienić tam
« Ostatnia zmiana: 27 Grudzień 2023, 02:22:01 wysłana przez Sandal »
 

j00g1

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Styczeń 2024, 16:18:13 »
+1 co Remek napisał, koniecznie te wielokrotne itemy w item shopie xD

- rework pet systemu, wg mnie nie jest interesujący i garstka osób na serwerze z niego korzysta, a stoi od x czasu.
- rework magia systemu, trochę absurdalne, że żeby coś realnie dawało dmg, trzeba spalić na wyższych poziomach aż tyle danego itemu. Może jednak zmniejszyć lekko wymagane ilości, aby ktokolwiek oprócz 2/3 osób na serwerze z niego skorzystał, skoro już stoi od lat? Był już temat o tym w listopadzie to jedynie odpisałeś "Czym bardziej ulepszysz broń tym więcej będzie ona biła" Xd nie zmienia to tego, że nikt tego nie robi, bo jest to logicznie nieopłacalne
- poradnik lub info na stronie z wyjaśnieniem jak działa i jak liczy się SP (super protection)
- zmniejszenie exhaust podlewaczki do 5 min
- nowy quest na weekly upgrade +30 na dreamie? Zachęciłoby trochę ludzi do ulepszania +25 i wyżej no i do robienia dreama. Zawsze można dodać upgrade +35 za EPki, ludzie co mają już wszystko i dużo PP chociaż będą mieli co robić i na co wydawać.
- jeśli nie pomysł wyżej, to może +1% SP item za EP w sklepie, z wysoką możliwością spalenia? Maksymalnie można by było ulepszyć coś na 2% SP
- poprawienie komendy !achi (ktoś już pisał ostatnio)

 

Rapti

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Styczeń 2024, 10:27:49 »
- questy bez zabijania ( potwierdzone, ze będzie)
- spawn na elite zeby auto powrót na hh byl
- coś pokombinowac z upgrade itemek, mi to tam lotto jak mam upke +25 czy +30 to ulepszam i nie patrze, ale widziałem ostatnio troche ludzi sie skarzylo ze popalili itemki nawet wbijając na +20. Nie wiem moze jakis quest czy cos raz w tygodniu co dawalby szanse 100% powodzenia czy cos takiego
- Status randoma ! zobaczylbys, ze serwer by odzyl i duzo nowych graczy by wrocilo, a sztywne choćbyś im nie wiem co zrobil, beda grali do konca rexi
- Zamienic wszystkie postacie Sandala w supporty
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2024, 10:39:39 wysłana przez Rapti »
 
Osoby które lubią ten post: stivi96

Lolkazapale889

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Styczeń 2024, 10:47:51 »
Niech jeszcze doda twoja stara jako zebraczke bedzie chodzila po temple i bedzie zebrac [NPC ZOSIA ZEBRACZKA] :)
 

Rapti

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Styczeń 2024, 10:51:44 »
20 min czasu na odpowiedz, kurde zawiodłem sie myslalem ze szybciej :) w koncu  u was krzeslo po lewej stronie 24h :D zdegenerowane cpuniska :D
 
Osoby które lubią ten post: stivi96

vitamins

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Styczeń 2024, 10:58:58 »
zajeb barana w sciane tym raptusem
co do wpisu @j00g1 to bedziecie plakac ze sandal ma milion doniczek i ma wszystkiego wiecej, takze jest sens zmniejszania do 5 minut?
 

Sandal

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Styczeń 2024, 11:07:08 »
- questy bez zabijania ( potwierdzone, ze będzie)
- spawn na elite zeby auto powrót na hh byl
- coś pokombinowac z upgrade itemek, mi to tam lotto jak mam upke +25 czy +30 to ulepszam i nie patrze, ale widziałem ostatnio troche ludzi sie skarzylo ze popalili itemki nawet wbijając na +20. Nie wiem moze jakis quest czy cos raz w tygodniu co dawalby szanse 100% powodzenia czy cos takiego
- Status randoma ! zobaczylbys, ze serwer by odzyl i duzo nowych graczy by wrocilo, a sztywne choćbyś im nie wiem co zrobil, beda grali do konca rexi
- Zamienic wszystkie postacie Sandala w supporty

- nie było potwierdzenia że będzie bo tylko ty płaczku zakładałeś posty na forum
- wyjebać wszystkie respowiska no loss
- bez sens
- już był i zabił serwer dlatego został zmieniony
- proponuję żebyś wziął rozpęd i zajebał barana w ścianę może wtedy sam zamienisz się w supporta
 

Sandal

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Styczeń 2024, 11:09:18 »
+1 co Remek napisał, koniecznie te wielokrotne itemy w item shopie xD

- rework pet systemu, wg mnie nie jest interesujący i garstka osób na serwerze z niego korzysta, a stoi od x czasu.
- rework magia systemu, trochę absurdalne, że żeby coś realnie dawało dmg, trzeba spalić na wyższych poziomach aż tyle danego itemu. Może jednak zmniejszyć lekko wymagane ilości, aby ktokolwiek oprócz 2/3 osób na serwerze z niego skorzystał, skoro już stoi od lat? Był już temat o tym w listopadzie to jedynie odpisałeś "Czym bardziej ulepszysz broń tym więcej będzie ona biła" Xd nie zmienia to tego, że nikt tego nie robi, bo jest to logicznie nieopłacalne
- poradnik lub info na stronie z wyjaśnieniem jak działa i jak liczy się SP (super protection)
- zmniejszenie exhaust podlewaczki do 5 min
- nowy quest na weekly upgrade +30 na dreamie? Zachęciłoby trochę ludzi do ulepszania +25 i wyżej no i do robienia dreama. Zawsze można dodać upgrade +35 za EPki, ludzie co mają już wszystko i dużo PP chociaż będą mieli co robić i na co wydawać.
- jeśli nie pomysł wyżej, to może +1% SP item za EP w sklepie, z wysoką możliwością spalenia? Maksymalnie można by było ulepszyć coś na 2% SP
- poprawienie komendy !achi (ktoś już pisał ostatnio)

Dla mnie bomba może zmniejszać tylko żeby potem płaczu nie było że za dużo doniczek mam :P
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Styczeń 2024, 11:19:06 »
Widzę zarząd się już wypowiedział, ja proponuje żeby dać świezakom możliwość propozycji, to nie ankieta ze do każdej propozycji musicie wyprowadzić jakiś kontratak, bo widzę ze wam się już w głowach poprzewracało, czytam te propozycje od kilku aktualizacji i w każdym temacie ktoś daje propozycje a wy na to odpowiadacie, mimo ze niektóre propozycje są dobre.

Co do tego ze status randoma zabił otsa co sandał napisał to gdyby nie ten status randoma to już 3 lata temu by walk nie było, a ty nadal bys ukryty na ptero chary expil wiec zastanów się co piszesz, ostatnie walki i dwa teamy właśnie były po dodaniu statusu a następnie jego usunięciu, bo podczas dodania statusu randomy stworzyły druga drużynę, pozdrawiam

Zamiast popłakiwać na temat dodawanych przez innych propozycji to może wrzućcie coś od siebie co mogłoby trochę odżywić otsa
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2024, 11:21:12 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: stivi96

Rapti

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Styczeń 2024, 11:19:59 »
nikt nie bedzie plakal, ze czegos masz za duzo, w sumie nalezy Ci sie , spedziles pol zycia tutaj zaniedbujac rodzine, przyjaciól i zostawiajac jedynie kontakt do dilera, ale nie musicie przy tym zachowywac sie jak ostatnie kurwy i zabijac malo levelowych randomow jak np ostatnio jakas marzenka 600k 0 reb chciala sobie pozbierac szmatki na ultrasach to jakies bomby kapitany i inne rumunce wpdly po nia w 4 chary 4 reby na wagonie xdd status random jedyne rozwiazanie zeby ten kurwidolek wyjasnic
 
Osoby które lubią ten post: stivi96

Sandal

Odp: Zimowa Aktualizacja
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Styczeń 2024, 11:22:14 »
Widzę zarząd się już wypowiedział, ja proponuje żeby dać świezakom możliwość propozycji, to nie ankieta ze do każdej propozycji musicie wyprowadzić jakiś kontratak, bo widzę ze wam się już w głowach poprzewracało, czytam te propozycje od kilku aktualizacji i w każdym temacie ktoś daje propozycje a wy na to odpowiadacie, mimo ze niektóre propozycje są dobre.

Co do tego ze status randoma zabił otsa co sandał napisał to gdyby nie ten status randoma to już 3 lata temu by walk nie było, a ty nadal bys ukryty na ptero chary expil wiec zastanów się co piszesz, ostatnie walki i dwa teamy właśnie były po dodaniu statusu a następnie jego usunięciu, bo podczas dodania statusu randomy stworzyły druga drużynę, pozdrawiam

Zamiast popłakiwać na temat dodawanych przez innych propozycji to może wrzućcie coś od siebie co mogłoby trochę odżywić otsa

To ty expiłeś postacie na VPSACH  i się ukrywałeś nie ja ... Więc zamknij już pizdę i się nie wypowiadaj jebany śmieciu