Here you can change website language:

Autor Wątek: Mrozu  (Przeczytany 6441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OMEN KOCUR

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #30 dnia: 03 Wrzesień 2021, 10:13:53 »
Plastus zamknij łeb , od dwóch lat grając na rexii ciagle myślisz ze jesteś kimś jednak kilkukrotnie cię nie jedna osoba wyjaśniała gdzie twoje miejsce w szeregu, w lepszych teamach się poczułeś grałeś ekiem i ci wyjaśnili gdzie twoje miejsce w szeregu i się nadajesz do doklejania sdka z 5 linii 

między tropeheusami trawami i innymi gownami co war zone na youtubie jedynie widzieli mozesz coś pokazać jedynie

A o sandale nie wspominaj bo nie wspomnę kto brał l4 i napierdalal 20h dziennie w tibie

Jak tam wasze życie prywatne, wakacje minęły na expieniemu 4 rebornow, golden outfit już kupiłeś ?


Jeju alkus co ja bym bez ciebie zrobil? z kogo bym walil taki polew ze prawie leca mi lzy :D:D

nie jedna osoba mnie wyjasniala XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD daj 1 nick tylko nie wymyslaj jakis nonamow jak cynio czy hujszcza bo to smiech na sali.

A o sandale nie masz nawet co wspominac bo chlopie 'zajebales' xloga pol roku temu niby a na forum siedzisz i sie pocisz, na gierke wczoraj zalogowales zlamalem ci nogi na polanie -1 i tyle ze szczekania ESA

Jak narazie to ja wchodzę czasem wieczorkiem i rano i cisne bekę jak ty spocony odswiezasz forum i odpisujesz

Połamał to się twój kolega 3 rebornem którym próbował dobiec, jak goniliscie w 8 na 3 sqmach to dziwne żeby uciec xD

Sam grubasek Cie zablokowal tam przyglupie nawet destro w dp nie nosisz a o mw to juz nie wspomne XD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Mrozu
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Wrzesień 2021, 10:18:57 »
Chłopie wbiłem na 5 minut zabiłem 3 osoby a wy mnie w 8 goniliscie i zabiliście i się jarasz XD


 

krist154

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Wrzesień 2021, 11:06:24 »
Fortepian jak i zarówno Się metka został zakupiony na nieużywanych przeze mnie a ja nie gram z żadną gildia.
Więc jestem poprostu randomem czy neutralem
 

OMEN KOCUR

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Wrzesień 2021, 11:07:30 »
Chłopie wbiłem na 5 minut zabiłem 3 osoby a wy mnie w 8 goniliscie i zabiliście i się jarasz XD

Nie jaram sie bo takiego raka zabic to zadna frajda, smieszy mnie tylko ze piszesz cos o pvp, a nswet destro w bp nie nosisz, elegancko wyjasniony teraz pozwalam ci juz zamknac pizde
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Lays, Nati

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Mrozu
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Wrzesień 2021, 12:10:54 »
Chłopie wbiłem na 5 minut zabiłem 3 osoby a wy mnie w 8 goniliscie i zabiliście i się jarasz XD

Nie jaram sie bo takiego raka zabic to zadna frajda, smieszy mnie tylko ze piszesz cos o pvp, a nswet destro w bp nie nosisz, elegancko wyjasniony teraz pozwalam ci juz zamknac pizde

Wystarczy na ciebie spojrzeć i wiadomo ze ciebie życie codziennie wyjaśnia


 

krist154

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Wrzesień 2021, 12:18:23 »
Randomem byłem ja metka i mój drugi char fortepian kupione na nieużywane mrozu SB może sprawdzić :)) a resztę niewiem nieznam
 

OMEN KOCUR

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Wrzesień 2021, 13:14:24 »
Chłopie wbiłem na 5 minut zabiłem 3 osoby a wy mnie w 8 goniliscie i zabiliście i się jarasz XD

Nie jaram sie bo takiego raka zabic to zadna frajda, smieszy mnie tylko ze piszesz cos o pvp, a nswet destro w bp nie nosisz, elegancko wyjasniony teraz pozwalam ci juz zamknac pizde

Wystarczy na ciebie spojrzeć i wiadomo ze ciebie życie codziennie wyjaśnia


Wystarczy zobaczyc co piszesz i chlopy z automatu wiedza ze rudy i niedojebany
 

OMEN KOCUR

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #37 dnia: 03 Wrzesień 2021, 13:15:19 »
Randomem byłem ja metka i mój drugi char fortepian kupione na nieużywane mrozu SB może sprawdzić :)) a resztę niewiem nieznam

krzychu padl od samych cycow a fortepian od holy runy i cycow :D
 

Mrozu

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Wrzesień 2021, 13:32:03 »
No gdyby Krzyżu padł od samych cyców to by Kineker nie wyłapał bana, w logach był dmg od kinekera, a czy to z holy zadał czy z targeta nie ma znaczenia.
 

OMEN KOCUR

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Wrzesień 2021, 13:34:51 »
No gdyby Krzyżu padł od samych cyców to by Kineker nie wyłapał bana, w logach był dmg od kinekera, a czy to z holy zadał czy z targeta nie ma znaczenia.

To wez ziomek te cyce ogarnij bo biegaja jakby syndrom alkoholika mialy, stoja w miejscu nic nie robia tylko z daleka strzalaja, a po 10sec lag mozgu ustepuje i podbiegaja. Teraz najwazniejsze pytanie? na chuj one kurwa znikaja? XDD
 

HegeLu

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #40 dnia: 03 Wrzesień 2021, 14:08:31 »
hahaha jaki ten omen zjebany jest, pół roku temu pisał że już dawno wszyscy xlog z otsa, że cynio dominator pustych otsów i cisnąłeś z innych bekę , że gramy na "dedzie", a dzisiaj luruje randomów o 22 na quescie na lost helmet, niespełniony tibijczyk który jest gównem na normalnych warach dowartosciowuje się zabijaniem randomów na otsie gdzie normalnego gatheru nie umieją zrobić tylko randomowe podrygi xD

dobrze że usunąłeś swoje półstronne wypracowanie w tym temacie z swoim tłumaczeniem bo każdy ma juz z Ciebie bekę że świata poza tibią nie widzisz a Ty się tłumaczysz że pisałeś do nelixusa na wejściu że będziecie dalentila zabijać, czy że wpadliście tylko po dalentila XD



KOKS XD !

omen masz żone dziecko zakola i odstające uszy może czas wylogować się z tibijki i zacząć żyć normalnym życiem bo ewidentnie ci sie pierdoli we łbie już od tego uzależnienia
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Cynio

Odp: Mrozu
« Odpowiedź #41 dnia: 04 Wrzesień 2021, 01:30:57 »
bo u nas polowa nie gra a w "Nowej Gildii" jest pare rpgowcow ktore wystraszylo sie bana po wyjebaniu wszystkich gildii i wszystko, poza tym macie oznaczenia wiec nie wiem jaki jest problem