Here you can change website language:

Ankieta

Czy wprowadzić zakaz przeszkadzania sobie na questach?  

Tak
Nie
Nie mam zdania/nie znam się

Autor Wątek: Przeszkadzanie w questach  (Przeczytany 9847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #45 dnia: 04 Wrzesień 2021, 13:52:42 »
Zakaz przeszkadzania w przypadku gdy randomy chcą sobie zrobić questa i odebrać nagrodę, zawsze byłem po stronie randomow, pomagałem w questach, rozdawałem itemy na start, itp. bo sam kiedyś zaczynałem i wiem jak to wyglądało, dlatego nigdy nie popierałem latania po wszystkich expach i zabijania randomowych graczy albo wbijanie im rsow i walenie sobie konia do tego ze zabiłem chłopa który nic mi nie zrobił albo zajebanie mu Lost itemow na które od 3 miesięcy zbieral punkty tylko po to żeby mieć w domu 10 Lost ringów, 10 Lost skullow albo 500k pp na koncie.


 

Nati

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #46 dnia: 04 Wrzesień 2021, 17:25:45 »
Chuj to kogo obchodzi kineker tak samo zajebal i dostał bana ty nadupcales bombę więc ta sama sytuacja należy ci się ban na szympansa za abio palla
Essa
 

Ashampoo

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #47 dnia: 04 Wrzesień 2021, 17:41:37 »
Sami ten płacz zrobiliście :D Więc whoops ogar :D
 
Osoby które lubią ten post: Nati

Nati

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #48 dnia: 04 Wrzesień 2021, 18:26:30 »
Ale ja mu czyścilem i idąc waszym tokiem mogłeś pomoc mu dokończyć go a nie zajebać z bomby dobijając co nie zmienia faktu że ubiles ban się należy tyle w temacie
 

Nati

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #49 dnia: 04 Wrzesień 2021, 18:32:23 »
Zaczynacie afery z chuja wzięte a potem sami płaczecie na forum i do Mroza na priv
Tak jak mówiłem sami to samo robicie a się rozdupcacie na nas
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #50 dnia: 04 Wrzesień 2021, 18:53:52 »
Na chuj płaczecie zabijajcie się na questach jak jest więcej oponentów niż randomow i git

Myślicie ze krzyz z dalentilem robili tego questa dla siebie ?


 
Osoby które lubią ten post: Simon

Sandal

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #51 dnia: 04 Wrzesień 2021, 19:00:32 »
Na chuj płaczecie zabijajcie się na questach jak jest więcej oponentów niż randomow i git

Myślicie ze krzyz z dalentilem robili tego questa dla siebie ?

Nie Alkoholik nie robią tego dla siebie tylko dla randomów (chyba że mają noob postacie swoje ) , ale z drugiej strony jak my szliśmy na lost skula to też nam przeszkadzano ;)
 
Osoby które lubią ten post: Nati

Ashampoo

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #52 dnia: 04 Wrzesień 2021, 22:46:01 »
Ale ty jesteś zjebany :D ... Jak to od was ludzie zaczeli płakać na forum i pisać do Mroza ze Precedens luruje i zabija .. Więc ogarnij sytuacje pozniej nakurwiaj bo to już się śmieszne robi :D ... Sprzedajecie z dupy do Mroza a teraz wine zwalacie na precedens :D No comment
 

Ashampoo

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #53 dnia: 04 Wrzesień 2021, 22:49:27 »
Albo zmieńcie dillera bo wam szkodzi :D Wczoraj Szwedzi płaczą na forum a dziś pierdolą na jakiegoś Sandała i reszte :D
 

Nati

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #54 dnia: 04 Wrzesień 2021, 22:51:46 »
Tak samo zrobił kineker zajebal raz i dostał bombę ty zajebales raz i padł random zasady te same tyle mordo
 

Nati

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #55 dnia: 04 Wrzesień 2021, 22:54:57 »
Sami siebie sprzedajecie jebane debile idźcie zajebac barana w ścianę bo najpierw sami zakładacie posty , jebiecie z ucha a potem płaczecie do Mroza i się tłumaczycie na forum głubiąc się w tym co piszecie. Szkoda wgl z wami prowadzi  dyskusję niech się kończy weekend i do szkoły wypierdalać póki jeszcze nie dali wam zdalnych
 

Cynio

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #56 dnia: 05 Wrzesień 2021, 02:08:17 »
Alkoholik na tego otsa od paru dobrych miesiecy nie zalogowal wiec nie wiem po co przytaczasz go jako kogos od "nas" @Mrozu
w sumie i tak nie wiem o czym jest dyskusja questy powinny byc zonem pvp tak jak wszystko jebac jakies zasady wymyslane tylko po to zebys mogl komus chara zajebac i wystawic
dla tych sandalow czy grubaskow ktorzy maja 15 postaci a dalej walki zadnej nie wygrali
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #57 dnia: 05 Wrzesień 2021, 08:23:40 »
Alkoholik na tego otsa od paru dobrych miesiecy nie zalogowal wiec nie wiem po co przytaczasz go jako kogos od "nas" @Mrozu
w sumie i tak nie wiem o czym jest dyskusja questy powinny byc zonem pvp tak jak wszystko jebac jakies zasady wymyslane tylko po to zebys mogl komus chara zajebac i wystawic
dla tych sandalow czy grubaskow ktorzy maja 15 postaci a dalej walki zadnej nie wygrali

A Ty kiedy ostatnio byłeś na bitce, ja przedwczoraj xd

To już nie ten sam ots co rok temu i musisz to zrozumieć xD
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień 2021, 09:16:56 wysłana przez Alkoholik »


 

Omen

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #58 dnia: 05 Wrzesień 2021, 10:07:27 »
Alkoholik na tego otsa od paru dobrych miesiecy nie zalogowal wiec nie wiem po co przytaczasz go jako kogos od "nas" @Mrozu
w sumie i tak nie wiem o czym jest dyskusja questy powinny byc zonem pvp tak jak wszystko jebac jakies zasady wymyslane tylko po to zebys mogl komus chara zajebac i wystawic
dla tych sandalow czy grubaskow ktorzy maja 15 postaci a dalej walki zadnej nie wygrali

A Ty kiedy ostatnio byłeś na bitce, ja przedwczoraj xd

To już nie ten sam ots co rok temu i musisz to zrozumieć xD


Alko jak wspomnienia z przedwczoraj?
 

Zbawca

Odp: Przeszkadzanie w questach
« Odpowiedź #59 dnia: 05 Wrzesień 2021, 12:30:22 »
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień 2021, 12:37:14 wysłana przez Zbawca »
 
Osoby które lubią ten post: Simon