Here you can change website language:

Autor Wątek: PORADNIK - JAK SCRACKOWAĆ POPRAWNIE ELF BOTA NA WIN 10 !  (Przeczytany 9104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Perfidny

PORADNIK - JAK SCRACKOWAĆ POPRAWNIE ELF BOTA NA WIN 10 !
« dnia: 02 Marzec 2020, 16:39:20 »
 
 
Uszanowanko, z racji, że ostatnio dostajemy wiele pytań jak poprawnie scrackować ELF BOT na windows 10, to dziś przedstawię Wam, poradnik, jak scrackować poprawnie go. 
 
   1. Wchodzimy w tibia.exe, następnie dajemy na to prawym przyciskiem myszy i klikamy właściwości jak na screenie.
 

 
   2. Następnie zaznaczamy "Uruchom ten program jako administrator" i klikamy zastosuj jak na screenie.[/b]


 
   3. Gdy to zrobiliśmy, robimy to samo z crackiem do ELF BOTA, jak wyżej robimy ponownie jako administrator i zastosuj.
 
   4. Przechodzimy teraz do cracku ELF BOTA, włączamy cracka jak na screenie.

 
   5. Pierwsze górne okienko, to szukamy tibie tam gdzie jest zainstalowana drugie okno to tak samo, tyle, że wybieramy gdzie elf byl zainstalowany i klikamy "Crack It!"pamiętajcie, że nie możecie mieć włączonej tibi. Następnie odpali się tibia z elf botem.



   6. Jeśli się nie odpali to jest jeszcze drugi sposób aby zadziałało, wtedy też klikamy prawym na crack ElF Bota i zaznaczamy urochom ten program w trybie zgodności i zaznaczamy Windows XP Service pack 3 jak na screenie.


To tyle z tego poradnika, mam nadzieję, że się przyda, Wielkie Pozdro! :)
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2020, 09:22:00 wysłana przez Perfidny »
 
Osoby które lubią ten post: Most Terror, malus

Bajamor

Odp: PORADNIK - JAK SCRACKOWAĆ POPRAWNIE ELF BOTA NA WIN 10 !
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Marzec 2020, 17:51:19 »
Ziomuś, a powiedz ty nam dlaczego elf działa ale okienka nie da sie otworzyc/zamknąć przez Shift+F12 ?   >:( >:( >:(
 

chadzior

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: PORADNIK - JAK SCRACKOWAĆ POPRAWNIE ELF BOTA NA WIN 10 !
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Marzec 2020, 14:09:11 »
no wlasnie czemu na win 10 nie dziala shift +f12 albo shift + f11
 

Akacjowy Ms

Odp: PORADNIK - JAK SCRACKOWAĆ POPRAWNIE ELF BOTA NA WIN 10 !
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Marzec 2020, 20:03:21 »
Mi działa normalnie mimo win 10
 

Sh4dy

Odp: PORADNIK - JAK SCRACKOWAĆ POPRAWNIE ELF BOTA NA WIN 10 !
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Marzec 2020, 16:59:25 »
W wersji Windowsa 10 (1709 )v. Jest właśnie taki problem ze nie działaja Skroty klawiszowe, niestety raczej się tego nie da naprawić tak jak nawigację przy użyciu starszej konsoli.. ;( Dlatego skróty elfa typu Shift+f12 nie działają.
 
Osoby które lubią ten post: Bajamor

Bajamor

Odp: PORADNIK - JAK SCRACKOWAĆ POPRAWNIE ELF BOTA NA WIN 10 !
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Kwiecień 2022, 14:57:15 »
A pomoze mi ktoś z tym że jak go crackuje to wszystko działa ale jak juz odpale normalnie tibie i elfa to mi wyskakuje 3 dniowy trial (później pewnie sie skonczy).. I znowu musze odpalac elf cracka zeby oba odpalic bez problemu
 

Vallention

Odp: PORADNIK - JAK SCRACKOWAĆ POPRAWNIE ELF BOTA NA WIN 10 !
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Kwiecień 2022, 23:04:26 »
A pomoze mi ktoś z tym że jak go crackuje to wszystko działa ale jak juz odpale normalnie tibie i elfa to mi wyskakuje 3 dniowy trial (później pewnie sie skonczy).. I znowu musze odpalac elf cracka zeby oba odpalic bez problemu

Spróbuj uruchomić cracka jako administrator, z tego co pamiętam mnie pomogło.
 

Omen

Odp: PORADNIK - JAK SCRACKOWAĆ POPRAWNIE ELF BOTA NA WIN 10 !
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Kwiecień 2022, 07:22:01 »
W wersji Windowsa 10 (1709 )v. Jest właśnie taki problem ze nie działaja Skroty klawiszowe, niestety raczej się tego nie da naprawić tak jak nawigację przy użyciu starszej konsoli.. ;( Dlatego skróty elfa typu Shift+f12 nie działają.

Wszystko się da :D
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: PORADNIK - JAK SCRACKOWAĆ POPRAWNIE ELF BOTA NA WIN 10 !
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Kwiecień 2022, 10:24:13 »
W wersji Windowsa 10 (1709 )v. Jest właśnie taki problem ze nie działaja Skroty klawiszowe, niestety raczej się tego nie da naprawić tak jak nawigację przy użyciu starszej konsoli.. ;( Dlatego skróty elfa typu Shift+f12 nie działają.

https://www.mediafire.com/file/56oj5b43zq21l7e/elfbot.dll/file

Podmiencie tego dll w folderze elfbota i będą Wam normalnie śmigać skróty klawiszowe