Here you can change website language:

Autor Wątek: SUPPORT OFF DEFENDER  (Przeczytany 2189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jestem

SUPPORT OFF DEFENDER
« dnia: 25 Październik 2020, 18:54:42 »
Witam, chciałbym się dowiedzieć dlaczego support po wykonaniu questa spella 500k nie może z niego korzystać?
questa nie jest łatwo przejść a nie każdy chce go czyścić a jak się już go zrobi po 2 godzinach to nie można korzystać ze spella..
« Ostatnia zmiana: 25 Październik 2020, 19:14:17 wysłana przez Jestem »
 

Pentar

Odp: SUPPORT OFF DEFENDER
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Październik 2020, 21:12:01 »
Witam, chciałbym się dowiedzieć dlaczego support po wykonaniu questa spella 500k nie może z niego korzystać?
questa nie jest łatwo przejść a nie każdy chce go czyścić a jak się już go zrobi po 2 godzinach to nie można korzystać ze spella..

Bo to mrozu ots, coś zrobi a nie przetestuje tego :) a jeśli jego zamysłem było wyłączenie Defendera dla support to powinien zablokować questa xdd
 

Simon

Odp: SUPPORT OFF DEFENDER
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Październik 2020, 21:24:12 »
Witam, chciałbym się dowiedzieć dlaczego support po wykonaniu questa spella 500k nie może z niego korzystać?
questa nie jest łatwo przejść a nie każdy chce go czyścić a jak się już go zrobi po 2 godzinach to nie można korzystać ze spella..

Ty narzekasz że nie możesz używać Defendera po zrobieniu questa ? Chłopie ty się ciesz że debuga na nim nie dostałeś czy crasha serwera nie było  ;D
 

Jestem

Odp: SUPPORT OFF DEFENDER
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Październik 2020, 22:48:38 »
Powinien chociaż zmienić to na inny czar czy coś takiego bo tak to jest bez sensu.. strata czasu i nerwów.