Here you can change website language:

Autor Wątek: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów  (Przeczytany 11480 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OMEN KOCUR

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Listopad 2020, 20:14:32 »
dalej nie rozumiem czemu piszesz cokolwiek tym omenem jak do mojego poziomu ziomek ci jeszcze trochę brakuje, i udowodniłem to już tyle razy ze powinieneś siedzieć ujebany na pizdzie i nie pisać nic bo tylko wstydu sobie możesz narobić, cya

nadal nie wiem po co pucujesz sie tym 15 latkiem skoro jedyne co udowodniles to zbieranie tradowy spod depo zeby kula byla XD ziomek juz od dawna lame ci rece ale tak popierdol sobie jeszcze troche glupot niech te 12 letnie alkoholiki i kowale czytaja i mysla ze to prawda XDXDXd

nie ma co sie oszukiwac ty akurat jestes gownem i jedyne co umiesz zrobic to stawiac budziki na 4 i do 7 patrzec czy ktos bota nie stawia, nic nie pokazales nigdy


Gostki od kamysa i paczka powinni miec auto muta bo to do niczego wiecej sie nie nadaje niz do zywego miesa co wiadomo od zawsze. Nie wstaje specjalnie po was ale lubie skopac takie randomice jak ty czasem esss
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Listopad 2020, 21:22:54 »
No w sumie cynio grał u kamysa xD

⚡GG:50619121
 

Cynio

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Listopad 2020, 22:22:33 »
ale to jest zabawne ze ten grubasek jest zagnojony przez 2 defy na loscie i mnie lurujacego go czasem i juz nie stawia bota od 2 dni, bardzo jestes kurwo przykra, ze piszesz o tym, ze ktos nie ma zycia jak ty o 4 wstajesz i stawiasz taski i pilnujesz ich do 9 jak jebany szczur, czaisz? Pierdolony szczur w kanale z 15 charami i 70 wedkami jestes kurwo w kanale i siedzisz tam do konca tego otsa.

Ja zgnojony..??

Hmm ok, ale. To ty byłeś zaruchsnu na widowni jak. Dziwka. A A4 więc już nic nie pisz zrównali cie kurwo z podłoga na twitchu i każdy to widział. Dziweczkoo elooo

nie wiem co mam Ci odpisac pierdolony debilu, nie umiesz pisac jak czlowiek nie ma tu zadnego dialogu, jestes po prostu przeruchany jakos krzywo

naucz sie pisac to cos pogadamy i ustalimy o co Ci chodzi
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2020, 22:25:59 wysłana przez Cynio »
 

Cynio

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Listopad 2020, 22:24:18 »
dalej nie rozumiem czemu piszesz cokolwiek tym omenem jak do mojego poziomu ziomek ci jeszcze trochę brakuje, i udowodniłem to już tyle razy ze powinieneś siedzieć ujebany na pizdzie i nie pisać nic bo tylko wstydu sobie możesz narobić, cya

nadal nie wiem po co pucujesz sie tym 15 latkiem skoro jedyne co udowodniles to zbieranie tradowy spod depo zeby kula byla XD ziomek juz od dawna lame ci rece ale tak popierdol sobie jeszcze troche glupot niech te 12 letnie alkoholiki i kowale czytaja i mysla ze to prawda XDXDXd

nie ma co sie oszukiwac ty akurat jestes gownem i jedyne co umiesz zrobic to stawiac budziki na 4 i do 7 patrzec czy ktos bota nie stawia, nic nie pokazales nigdy


Gostki od kamysa i paczka powinni miec auto muta bo to do niczego wiecej sie nie nadaje niz do zywego miesa co wiadomo od zawsze. Nie wstaje specjalnie po was ale lubie skopac takie randomice jak ty czasem esss

gostek od kamysa powinien miec auto mute, ten gostek w 4 lata przeclimbowal od kamysia przez paczka/deya/warriora/sultana do najlepszego obecnie teamu na 8.6, a ty kim jestes? Z kim grasz? Przed rexia jakos o Tobie nie slyszalem, przedstawilbys sie cos, mnie znaja, Ciebie nie.
 

Rumeye

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Listopad 2020, 22:51:07 »
ale to jest zabawne ze ten grubasek jest zagnojony przez 2 defy na loscie i mnie lurujacego go czasem i juz nie stawia bota od 2 dni, bardzo jestes kurwo przykra, ze piszesz o tym, ze ktos nie ma zycia jak ty o 4 wstajesz i stawiasz taski i pilnujesz ich do 9 jak jebany szczur, czaisz? Pierdolony szczur w kanale z 15 charami i 70 wedkami jestes kurwo w kanale i siedzisz tam do konca tego otsa.

Ja zgnojony..??

Hmm ok, ale. To ty byłeś zaruchsnu na widowni jak. Dziwka. A A4 więc już nic nie pisz zrównali cie kurwo z podłoga na twitchu i każdy to widział. Dziweczkoo elooo

Zagnojony?

17:08 Buu [653]: nie jestem wsciekly
17:08 Buu [653]: bo nie mam o co
17:10 Buu [653]: psychike mam silna ;) a to ze ktos jest glupi lub ulomny jak " rumeye " to juz mnie nie obchodzi, najbardziej denerwuje mnie to ze ktos gra i mimo ze go zabijaja to musza i wyzywac, to tak jakby ktos kopal lezacego, ale spokojnie przyjdzie na was czas ;)

Ojojoj, kopać leżącego? Ojojoj. Obrażać i zabijać?
Otrzyj łzy dziwko jerryego
 

OMEN KOCUR

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #35 dnia: 22 Listopad 2020, 09:31:14 »
dalej nie rozumiem czemu piszesz cokolwiek tym omenem jak do mojego poziomu ziomek ci jeszcze trochę brakuje, i udowodniłem to już tyle razy ze powinieneś siedzieć ujebany na pizdzie i nie pisać nic bo tylko wstydu sobie możesz narobić, cya

nadal nie wiem po co pucujesz sie tym 15 latkiem skoro jedyne co udowodniles to zbieranie tradowy spod depo zeby kula byla XD ziomek juz od dawna lame ci rece ale tak popierdol sobie jeszcze troche glupot niech te 12 letnie alkoholiki i kowale czytaja i mysla ze to prawda XDXDXd

nie ma co sie oszukiwac ty akurat jestes gownem i jedyne co umiesz zrobic to stawiac budziki na 4 i do 7 patrzec czy ktos bota nie stawia, nic nie pokazales nigdy


Gostki od kamysa i paczka powinni miec auto muta bo to do niczego wiecej sie nie nadaje niz do zywego miesa co wiadomo od zawsze. Nie wstaje specjalnie po was ale lubie skopac takie randomice jak ty czasem esss

gostek od kamysa powinien miec auto mute, ten gostek w 4 lata przeclimbowal od kamysia przez paczka/deya/warriora/sultana do najlepszego obecnie teamu na 8.6, a ty kim jestes? Z kim grasz? Przed rexia jakos o Tobie nie slyszalem, przedstawilbys sie cos, mnie znaja, Ciebie nie.

ten gostek jest nadal jebanym nieudasem tak samo jak  huszcza plajerzy 2k15 XD jakos 10 lat temu nikt o tobie nie slyszal, czemu? a teraz kazdy cisnie beke z cirbie tak samo jak z druzynki do rozgrzewek czyli orgazmy
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2020, 10:08:28 wysłana przez OMEN KOCUR »
 

nowezasady

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Listopad 2020, 13:42:01 »
chlopy graja po 15 lat a kopia ich 12 latki i 15 latki przykre troche
 
Osoby które lubią ten post: HUSZCZA AJE

Cynio

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #37 dnia: 22 Listopad 2020, 16:23:35 »
furora Cie podjasnil, juz chyba nic nie musze dodawac XD

10 lat temu kazdy byl randomem i nie umial grac XD Malo bylo graczy ktorzy byli na chociaz 30% poziomu dzisiejszej tibii 8.6

Masterujecie te gierke legendy przez 20 lat a dalej potraficie mniej niz dzieciaki z 2k15, lekki zajazd co
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2020, 16:25:22 wysłana przez Cynio »
 
Osoby które lubią ten post: HUSZCZA AJE

HUSZCZA AJE

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #38 dnia: 22 Listopad 2020, 16:24:18 »
pokazalem wam z moim bratem ktorego poznalem dwa lata temu esa
 
Osoby które lubią ten post: Cynio

Omen

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Listopad 2020, 18:55:34 »
furora Cie podjasnil, juz chyba nic nie musze dodawac XD

10 lat temu kazdy byl randomem i nie umial grac XD Malo bylo graczy ktorzy byli na chociaz 30% poziomu dzisiejszej tibii 8.6

Masterujecie te gierke legendy przez 20 lat a dalej potraficie mniej niz dzieciaki z 2k15, lekki zajazd co

Komosa Cie podjasnil co znaczysz w tej gierce XD
a te dzieciaki zajechaly opuszczonego ded otsa
 

Cynio

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #40 dnia: 23 Listopad 2020, 04:37:32 »
furora Cie podjasnil, juz chyba nic nie musze dodawac XD

10 lat temu kazdy byl randomem i nie umial grac XD Malo bylo graczy ktorzy byli na chociaz 30% poziomu dzisiejszej tibii 8.6

Masterujecie te gierke legendy przez 20 lat a dalej potraficie mniej niz dzieciaki z 2k15, lekki zajazd co

Komosa Cie podjasnil co znaczysz w tej gierce XD
a te dzieciaki zajechaly opuszczonego ded otsa
Co zrobił? Nie chce mi się tego nawet komentować xD
 

czitosy serowe

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #41 dnia: 23 Listopad 2020, 07:54:56 »
za jakis czas sie wszyscy zobaczycie i pogadacie twarza w twarz bo ta rexia to wam tak lby rozjebala ze w kaftanach na jeden oddzial traficie pozdro i zycze dalszych sukcesow w podboju rexi
 

OMEN KOCUR

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #42 dnia: 23 Listopad 2020, 10:20:40 »
furora Cie podjasnil, juz chyba nic nie musze dodawac XD

10 lat temu kazdy byl randomem i nie umial grac XD Malo bylo graczy ktorzy byli na chociaz 30% poziomu dzisiejszej tibii 8.6

Masterujecie te gierke legendy przez 20 lat a dalej potraficie mniej niz dzieciaki z 2k15, lekki zajazd co


Komosa Cie podjasnil co znaczysz w tej gierce XD
a te dzieciaki zajechaly opuszczonego ded otsa
Co zrobił? Nie chce mi się tego nawet komentować xD

No rozumiem ze nie masz juz jak odbic pileczki bo zgniolt cie jak peta na czole huszczy XD
 

Cynio

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #43 dnia: 23 Listopad 2020, 12:41:01 »
furora Cie podjasnil, juz chyba nic nie musze dodawac XD

10 lat temu kazdy byl randomem i nie umial grac XD Malo bylo graczy ktorzy byli na chociaz 30% poziomu dzisiejszej tibii 8.6

Masterujecie te gierke legendy przez 20 lat a dalej potraficie mniej niz dzieciaki z 2k15, lekki zajazd co


Komosa Cie podjasnil co znaczysz w tej gierce XD
a te dzieciaki zajechaly opuszczonego ded otsa
Co zrobił? Nie chce mi się tego nawet komentować xD

No rozumiem ze nie masz juz jak odbic pileczki bo zgniolt cie jak peta na czole huszczy XD
Rozumiesz, rozumiesz, że Cię wyniosłem z otsa charami bez reba, ten komosiak zgnojony na każdym otsie po kolei, a ty piszesz o jakimś zgnojeniu bo mnie zbanował u jakiegoś warriorka śmiesznego xD Nigdy by się nie odważył, ale wie, ze go nienawidzę i go zgnoiliśmy z braćmi na xavato,
pozderki.
 

OMEN KOCUR

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #44 dnia: 23 Listopad 2020, 12:58:49 »
furora Cie podjasnil, juz chyba nic nie musze dodawac XD

10 lat temu kazdy byl randomem i nie umial grac XD Malo bylo graczy ktorzy byli na chociaz 30% poziomu dzisiejszej tibii 8.6

Masterujecie te gierke legendy przez 20 lat a dalej potraficie mniej niz dzieciaki z 2k15, lekki zajazd co


Komosa Cie podjasnil co znaczysz w tej gierce XD
a te dzieciaki zajechaly opuszczonego ded otsa
Co zrobił? Nie chce mi się tego nawet komentować xD

No rozumiem ze nie masz juz jak odbic pileczki bo zgniolt cie jak peta na czole huszczy XD
Rozumiesz, rozumiesz, że Cię wyniosłem z otsa charami bez reba, ten komosiak zgnojony na każdym otsie po kolei, a ty piszesz o jakimś zgnojeniu bo mnie zbanował u jakiegoś warriorka śmiesznego xD Nigdy by się nie odważył, ale wie, ze go nienawidzę i go zgnoiliśmy z braćmi na xavato,
pozderki.


HAHAH cynio wyniosl mnie z otsa XDDD co najwyzej mozesz mi smieci wyniesc z chaty. Rozpedz sie i zapierdol zidana, ten komosiak chociaz ma rece polamancu a cos pierdolisz o gnojeniu na orshabundzie xavato XD
pozderki