Here you can change website language:

Autor Wątek: Skarga na gracza  (Przeczytany 3177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

endriu1994

Skarga na gracza
« dnia: 22 Listopad 2020, 15:41:52 »
Witam, prosze o Ban dla tego pana i o mozliwy zwrot pp
https://megawrzuta.pl/download/2e1b38314bb68c67fe0d267211337484.html
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2020, 23:32:23 wysłana przez endriu1994 »
 

symetric

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
  • "niepodobna wstąpić dwukrotnie do tej samej rzeki"
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na gracza
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2020, 02:21:53 »
Widzę ze opierdalanie na falcona to standard, mnie "koleżka" tez na to urobił, do tego nie oddal wędki także uważaj następnym razem, bo serwer to banda patałachów nie wartych zaufania.
 

Nightmares

Odp: Skarga na gracza
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Grudzień 2020, 08:01:16 »
Witam, prosze o Ban dla tego pana i o mozliwy zwrot pp
https://megawrzuta.pl/download/2e1b38314bb68c67fe0d267211337484.html

Ban ma być za Twoją głupotę? Zwrot pp za co? Za brak umiejętności analizy sytuacji? Wina leży po Twojej stronie chara z falkonem na aukcji za te 3,5k mogłeś kupić :). Rozwiązanie każdej sytuacji zawsze jest tylko potrzeba chwile zimnej głowy.
A te całe jego kody są długotrwałe istnieją zawsze póki ktoś tego itemu nie kupi.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na gracza
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Grudzień 2020, 08:34:16 »
Według mnie „rynek handlu” na rexii powinien być usprawniony, bo dużo ludzi jest scamowanych na tych itemach.

Przykład: brak możliwości dodania wielu lost itemow, brak możliwości dodania kilofów, brak możliwości dodania no: 100x100dc.

Ile jest aukcji z fałszywa ilość dc która jest bledem systemowym? Za takie błędy powinna odpowiadać administracja, koleś od nas kupił 100x100dc bo tak pisało w opisie, a okazało się ze to jest 100dc. Jak dla mnie powinno być to naprawione, albo usuwane i ban z miejsca tak samo jak fake kilofy.

Trochę śmieszne ze administracja dała punkt w regulaminie ze nie odpowiada za stracone rzeczy i ma w wszelkie próby scamu wyjebane ale tym samym tracą tych graczy którzy zostali oszukani.
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2020, 08:47:01 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: symetric

symetric

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
  • "niepodobna wstąpić dwukrotnie do tej samej rzeki"
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na gracza
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Grudzień 2020, 14:36:32 »
Cytuj
Trochę śmieszne ze administracja dała punkt w regulaminie ze nie odpowiada za stracone rzeczy i ma w wszelkie próby scamu wyjebane ale tym samym tracą tych graczy którzy zostali oszukani.
To prawda, dodam tylko ze nie tylko tych, którzy zostali oszukani, ale tez wszystkie osoby, którym można by polecić serwer.
 

Nightmares

Odp: Skarga na gracza
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Grudzień 2020, 15:43:37 »
Według mnie „rynek handlu” na rexii powinien być usprawniony, bo dużo ludzi jest scamowanych na tych itemach.

Przykład: brak możliwości dodania wielu lost itemow, brak możliwości dodania kilofów, brak możliwości dodania no: 100x100dc.

Ile jest aukcji z fałszywa ilość dc która jest bledem systemowym? Za takie błędy powinna odpowiadać administracja, koleś od nas kupił 100x100dc bo tak pisało w opisie, a okazało się ze to jest 100dc. Jak dla mnie powinno być to naprawione, albo usuwane i ban z miejsca tak samo jak fake kilofy.

Trochę śmieszne ze administracja dała punkt w regulaminie ze nie odpowiada za stracone rzeczy i ma w wszelkie próby scamu wyjebane ale tym samym tracą tych graczy którzy zostali oszukani.

Kto pyta nie błądzi ja odpowiadam szczerze nie że mam wyjebane zresztą o tym wiesz a też jestem częścią Administracji zresztą też nie jestem sam.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Krzyż

  • Global Moderator
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Polubień: 61
  • Reputacja: 11
  • Gdzie Jest Krzyż!
    • Zobacz profil
Odp: Skarga na gracza
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Grudzień 2020, 22:57:34 »
Dużo graczy pisze do mnie o to żebym zrobił wymianę i jak mogę to zawsze pomagam w transakcjach.