Here you can change website language:

Autor Wątek: Zbyt mocny buff i osłabienie  (Przeczytany 3559 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Akacjowy Ms

Zbyt mocny buff i osłabienie
« dnia: 16 Maj 2019, 00:11:31 »
Witam. Temat dotyczy palladyna a mianowicie moim zdankem jest on zbyt mocny. W ostatnich aktualizacjach zauważyć można że palladyn  został ulepszany, zaczęło soe od zwiększenia dmg z czaru flam shen, i obniżenia ms z 2000 do 1500 (o ile dobrze pamiętam), niedawno znów znów zostal zmniejszony exhaust aż o 33%, tym sposobem z tego czaru bije się ponad raz na sekunde (na oko), w ostatniej aktualizacji został ponownie zmniejszony exhaust tym razem dla czaru xan hava.
Dlaczego uważam że palladyn jest zbyt mocny? Lecimy dalej, prosty przykład wzięty z życia ots'a
2 ms po 400k nie są w stanie  ubić 400k palka, natomiast ten bez problemu solo go rozwali. Z tego co było mówione na serwerze MS ma największy dmg a z tego co widać już tak nie jest. 
Minusem jest dla mnie również ciągłe osłabienia knighta, na początku mojej gry ZWIEKSZYLIŚCIE exhaust na exori boli i exave rax-tym sposbem knight musi bić z czaru na 75k  lvl  🤔🤔 coś tu nie gra.   Niedawno też został osłabiony czar leczący dla ek'a i zabrane hp pochodzące z item'ów.

Mam nadzieję że Mrozu, zostanie coś poprawione ponieważ aktualny balans jest bardzo nierówny, 
Zapraszam do dyskusji w tym temacie, pozdrawiam Gal Anonim 😘😘
 

Mrozu

Odp: Zbyt mocny buff i osłabienie
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maj 2019, 13:18:31 »
Zapomniałeś jeszcze o tym, że palladyn dostał też ostatnio Elite Paladin Legsy oraz Lost Armor  8)
Masz rację co do siły RP aktualnie, ale zbyt długi czas za mocno odstawał od innych profesji, jak się wyrówna ilość palladynów na serwerze to zostanie wyrównany, porównaj sobie topki ED/MS/EK a RP  :D

Co do EK to zwiększyliśmy exhausted na czar od 75k, a zmniejszyliśmy na 150k i 250k, bez pisania o tym ostatnio (zapomniałem). Co do jego twardości to nadal jest bardzo twardy, wcześniej był po prostu za twardy i za dużo się leczył, teraz czasami potrzebuje leczenia od ED.

We will see.
 

Ave AVA

Odp: Zbyt mocny buff i osłabienie
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Grudzień 2019, 09:54:57 »
Wznawiam aktualnie rp sa nie do zajebania..
 

NELFISEK

Odp: Zbyt mocny buff i osłabienie
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Grudzień 2019, 10:39:38 »
Ty sobie możesz wznawiać macie 3 najmocniejsze wagony pallków jak ja mówiłem że palladyni są za mocni nic tylko mi się w ryj śmiałeś a jak mamy teraz podobne lvl to nagle są za mocne ? nie rób się już śmieszny temat do zamknięcia tyle mam do powiedznia :)
 
Osoby które lubią ten post: Korupcja

SzaloneMelodie

Odp: Zbyt mocny buff i osłabienie
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Grudzień 2019, 13:09:48 »
wojownik za słaby ? wtf XD ostatni na phyrusach latałem 450 pallkiem i starałem się zabic woja na 305 ?310 ? jakos tak i ni chuja , XD nawet yelow hp mu nie zjechałem  xd ps, flam shen + spear +20
 

Ave AVA

Odp: Zbyt mocny buff i osłabienie
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Grudzień 2019, 19:12:17 »
Nelfis wiecznie my mamy najmocniejsze wszystko haha 😹 Jak Ty z lvl praktycznie stoisz w miejscu wiec o czym ty mowisz
 

Klapki

Odp: Zbyt mocny buff i osłabienie
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Grudzień 2019, 18:51:40 »
Nelfis stoi w miejscu z lvl A i tak przegrywacie  ::) ::) ::) :-[
 

Quickly

Odp: Zbyt mocny buff i osłabienie
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Grudzień 2019, 10:13:25 »
Nelfis stoi w miejscu z lvl A i tak przegrywacie  ::) ::) ::) :-[

No dokładnie tak jak mówisz Drewniaczku :p Jedynie gdzie możecie się pokazać to na taskach na Afk, albo na bossie w niedzielę jak się już o 18 ustawicie :/
 

NELFISEK

Odp: Zbyt mocny buff i osłabienie
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Grudzień 2019, 10:54:59 »
drogi Atencjuszku :)
pierwszy raz od bardzo dawna udalo wam sie najebac mi i chlopakom gdyz poziom wczoraj mojego wkurwienia byl tak duzy iz wkurwilem sie i wyszedlem z ts'a , ale spokojnie dzisiaj zrobimy sobie maly rewanzyk jak bedziecie chcieli , a co do klapka to odbij od chlopaka wiecej juz osiagnal zapewne na tym serwerze od Ciebie

bez pozdrowien
 
Osoby które lubią ten post: Korupcja