Here you can change website language:

Autor Wątek: OTS NIE PRZYSTOSOWANY DO LVLI KTORE NA NIM GRAJA  (Przeczytany 3534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JERRY

OTS NIE PRZYSTOSOWANY DO LVLI KTORE NA NIM GRAJA
« dnia: 13 Styczeń 2020, 16:33:56 »
To tak powiedzmy jak najszybciej mysle ze kazdy sie z tym zgodzi kto posiada IQ+50 ots jest nie przystosowany do lvli ktore na nim graja (zeby nie było akurat mnie to nie dotyczy bo mam najwiekszy lvl 680k) wiec po powrocie na server i zobaczeniu jak sie sytuacje maja proponuje kilka zmian mianowicie :

1. Dostosować exp stage ponieważ na 600k lvlu na dobrych expach postac ma 80lvli na godzine (co sie równa z tym ze 1 deda odrabia sie 10h) Exp stage aktualnie wyglada tak
400001   500000   200x
500001   600000   100x
600001   700000   50x
700001   -   25x
PROPONUJE ZROBIC TAK
400001   500000   300x
500001   600000   200x
600001   700000   100x
700001   -   50x
Wtedy wszystkie wieksze lvle zamiast dawac loga i zalogowac tylko na bossa beda siedziały na otsie i grały normalnie expiły przejdzmy dalej
2. Taski wiem ze to sie nie spodoba administracji ktora na tym zarabia ale proponuje booka który taska mnoży razy 2 zostawic na stałe lub dodac booka który nie znika i jest na stałe z questa ktory jest wykonalny lub do item shopu za 10k pkt np bo codziennie 1k pkt to sporo a bez tego nawet i tego taska sie nie oplaca robic bo daje okolo 500lvli a robi sie je od najlepszych 4h do najgorszych po 10h
3. Troszkę o jeszcze wyższych lvlach nie moze być tak ze chlop wbija po rebornie max lvl i nie ma co robic haha a reborn który ma nic mu nie daje wiec:
po pierwsze reborn niech daje % od bicia zeby te postacie bily wiecej jednak jakby nei patrzec maja podwójny lvl ktory jest czyli chociaz niech im to daje 15% do max demage i moze jakis drobny % zycia i many powiedzmy ze 5% jednak zeby to osiagnac to w chuj gry starania i expienia setki godzin a chuja z tego maja juz nie mowiac o osobach ktore powbijaly reborna a nastepnie 717217 po czym stoja od kilku dobrych miesiecy w depo bo maja max na otsie (bezsensu!!! tracenie graczy)
4. Troszke o pomyslach mroza i np jego FROZEN RUNA (SMIECH NA SALI !!!!)
po pierwsze jest to zbyt op palladyn , ms , ek , ed zamraza na otsie i po pierwsze jak z twojego teamu ktos cie zamrozi nie mozna cie pushowac co psuje walki po drugie co to ma byc ze ek cie zamraza XDDD i stoisz jak na paralizu bez sensu!! ZMIENIC TO W CHUJ najlepiej usunac jezeli nie to zostawic to np tylko ms'a
5.Blessy wiem ze juz o tym pisalem i są troszke tańsze ale nadal jest to zbyt wiele zeby miec na blessy to trzeba miec 2 postacie na kasynie ktore jest ciagle zajete i psuje to gre strasznie blesy powinny kosztowac jeszcze polowe mniej niz to co teraz jest !!! Na tym otsie sie dluzej zbiera na blessa niz na Real Tibi ( BEZ SENS EVO OTS!!! )
6. Bossy sie buguja jak w server logu nie zadajesz im obrazen to mimo ze bijesz postac bije targeta i dolatuje to do bossa nie dostaneisz lvli

Póki co wystarczy bo mógłbym jeszcze wiele napisac o balansie itd ale daruje sobie poki co zobacze co stanie sie z tym co napisałem tu zeby nie szczepic ryja na daremno. Mysle ze kazdy sie z tym zgodzi bo to nie jest faworyzjacja zadna tylko dobro obustronne dla kazdego zeby ludzie grali zeby miało to sens i zebyscie byli zadowoleni wszyscy
POZDRAWIAM BOG GRY
 
Osoby które lubią ten post: Daniel Piaskowski

Daniel Piaskowski

Odp: OTS NIE PRZYSTOSOWANY DO LVLI KTORE NA NIM GRAJA
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Styczeń 2020, 17:05:06 »
Popieram chłopa

Pozdrawiam
Karol Wojtyła
 

Zenki

Odp: OTS NIE PRZYSTOSOWANY DO LVLI KTORE NA NIM GRAJA
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Styczeń 2020, 17:06:10 »
Popieram Szef Boga HERE
 

Wojtas

Odp: OTS NIE PRZYSTOSOWANY DO LVLI KTORE NA NIM GRAJA
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Styczeń 2020, 17:08:21 »
1. W sumie mozna by bylo sprobowac zwiekszyc exp stage bo expienie powyzej 500k to jeszcze jakooooo takoooo idzie ale bardzo marnie...chyba ze sie wyda w ujjj na elixiry ktore tak naprawde az tak duzo nie daja.
2. Hmmm co do tego booka na stale to zostawmy Mrozowi do rozpatrzenia bo to jednak jego ots i On na nim zarabia😅😅
3. Tu by mozna bylo cos pomyslec z tymi % 😉
4. Jesli chodzi o frozen rune to moze faktycznie albo usunac albo zostawic dla msa.
5. Blessy jak najbardziej za.
6. Z tym trzeba cos zrobic!!! SKADS TO ZNAM😁😁😁😁
 

Flame NR1

Odp: OTS NIE PRZYSTOSOWANY DO LVLI KTORE NA NIM GRAJA
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Styczeń 2020, 17:18:34 »
Dobry Pomysł !!proponuje dodac jeszcze spell targetowy od 700k lv o mocniejszym dmg
 

SzaloneMelodie

Odp: OTS NIE PRZYSTOSOWANY DO LVLI KTORE NA NIM GRAJA
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Styczeń 2020, 17:52:27 »
To tak powiedzmy jak najszybciej mysle ze kazdy sie z tym zgodzi kto posiada IQ+50 ots jest nie przystosowany do lvli ktore na nim graja (zeby nie było akurat mnie to nie dotyczy bo mam najwiekszy lvl 680k) wiec po powrocie na server i zobaczeniu jak sie sytuacje maja proponuje kilka zmian mianowicie :

1. Dostosować exp stage ponieważ na 600k lvlu na dobrych expach postac ma 80lvli na godzine (co sie równa z tym ze 1 deda odrabia sie 10h) Exp stage aktualnie wyglada tak
400001   500000   200x
500001   600000   100x
600001   700000   50x
700001   -   25x
PROPONUJE ZROBIC TAK
400001   500000   300x
500001   600000   200x
600001   700000   100x
700001   -   50x
Wtedy wszystkie wieksze lvle zamiast dawac loga i zalogowac tylko na bossa beda siedziały na otsie i grały normalnie expiły przejdzmy dalej
2. Taski wiem ze to sie nie spodoba administracji ktora na tym zarabia ale proponuje booka który taska mnoży razy 2 zostawic na stałe lub dodac booka który nie znika i jest na stałe z questa ktory jest wykonalny lub do item shopu za 10k pkt np bo codziennie 1k pkt to sporo a bez tego nawet i tego taska sie nie oplaca robic bo daje okolo 500lvli a robi sie je od najlepszych 4h do najgorszych po 10h
3. Troszkę o jeszcze wyższych lvlach nie moze być tak ze chlop wbija po rebornie max lvl i nie ma co robic haha a reborn który ma nic mu nie daje wiec:
po pierwsze reborn niech daje % od bicia zeby te postacie bily wiecej jednak jakby nei patrzec maja podwójny lvl ktory jest czyli chociaz niech im to daje 15% do max demage i moze jakis drobny % zycia i many powiedzmy ze 5% jednak zeby to osiagnac to w chuj gry starania i expienia setki godzin a chuja z tego maja juz nie mowiac o osobach ktore powbijaly reborna a nastepnie 717217 po czym stoja od kilku dobrych miesiecy w depo bo maja max na otsie (bezsensu!!! tracenie graczy)
4. Troszke o pomyslach mroza i np jego FROZEN RUNA (SMIECH NA SALI !!!!)
po pierwsze jest to zbyt op palladyn , ms , ek , ed zamraza na otsie i po pierwsze jak z twojego teamu ktos cie zamrozi nie mozna cie pushowac co psuje walki po drugie co to ma byc ze ek cie zamraza XDDD i stoisz jak na paralizu bez sensu!! ZMIENIC TO W CHUJ najlepiej usunac jezeli nie to zostawic to np tylko ms'a
5.Blessy wiem ze juz o tym pisalem i są troszke tańsze ale nadal jest to zbyt wiele zeby miec na blessy to trzeba miec 2 postacie na kasynie ktore jest ciagle zajete i psuje to gre strasznie blesy powinny kosztowac jeszcze polowe mniej niz to co teraz jest !!! Na tym otsie sie dluzej zbiera na blessa niz na Real Tibi ( BEZ SENS EVO OTS!!! )
6. Bossy sie buguja jak w server logu nie zadajesz im obrazen to mimo ze bijesz postac bije targeta i dolatuje to do bossa nie dostaneisz lvli

Póki co wystarczy bo mógłbym jeszcze wiele napisac o balansie itd ale daruje sobie poki co zobacze co stanie sie z tym co napisałem tu zeby nie szczepic ryja na daremno. Mysle ze kazdy sie z tym zgodzi bo to nie jest faworyzjacja zadna tylko dobro obustronne dla kazdego zeby ludzie grali zeby miało to sens i zebyscie byli zadowoleni wszyscy
POZDRAWIAM BOG GRY


1 . zdecydowane Tak x 2 all
2 . nie byłby to item zbyt op, ale mozna było by zrobic takiego boka na 2 tygodnie 14 użyć , koszty 10 k pp
3 . przydało by się coś zmienić z tym
4 . jest to jedyna bron na zatrzymanie gracza , bez zmian , każdy Ots żędzi sie swoimi prawami  a ty  nie amsz tu nic do gadania
5. Blest i tak sa tanie , jak nie masz  DC to  na rynku kupuj
6. powiem tak , Mrozu " no cóż czasem sie tak zdarza , następnym razem bij z rożnych speli" wiec Essa xd
 

NELFISEK

Odp: OTS NIE PRZYSTOSOWANY DO LVLI KTORE NA NIM GRAJA
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Styczeń 2020, 23:33:14 »
1. exp może być zmieniony i jestem jak najbardziej za:)
2. za owym bookiem rowniez byl bym za , lecz preferowalbym od jakiegos np lvl 500k lub cos takiego
3. reborn jak to nic nie daje z tego co wiem to 20 % ataku i 15 % expa ,lecz nie wiem moge sie mylic
4.jest to ots evo nie rl wiec owa runka mogla by tutaj zostac , i nie tylko na ms lecz na wszystkie profesje paladyn jest op ? no nie sadze paladyn i tak jets w chuj oslabiony i balans jest dobry runke bym zostawil
5. blessy sa teraz wedlug mnie odpowiednie jak ,
6.co do bossa wystarczy bic sd i powinno dzialac :)
OD SIEBIE OBNIZYL BYM O KILKA PROCENT SPADNIE LVL PO DEDZIE


JERRY SUPER DOBRA ROBOTA I PROPOZYCJA
 

Elder kmiot

Odp: OTS NIE PRZYSTOSOWANY DO LVLI KTORE NA NIM GRAJA
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Styczeń 2020, 16:09:02 »
1. Exp zostaw jak jest, są już bramki do 400k level wystarczy dorzucić parę expow dla leveli powyżej 400k
2. Jedno wyklucza drugie po co ci książki jak byś miał 2x exp. Więc jestem za książkami i proponowałbym trzecią opcje  dla leveli po wyżej 550k, w postaci labiryntu tyle, że nie taki łatwy chodzi mi o quest który musiałoby wykonywać min 10 osób około 3-4 godzin, a nagrodą było by np 10k leveli i taki sam quest dla osób do 550k tyle że trochę łatwiejszy dzięki czemu powstałyby więcej niż 2 gildie.
3. Narazie reborn bez zmian wlaszcza, że nie ma ich zbyt wielu a te nieliczne postacie mogłyby być za mocne dla nowych graczy
4. Frozen zajebista sprawa zwłaszcza jak ktoś ucieka po całej mapie i nie da go się złapać w inny sposób
5. Co do blessow zostawił bym je tak jak jest w chwili obecnej. Po co byłyby teraz te wszystkie questy super bless itp a nie mówię tu już o kasynach
6. Wiele razy też tak miałem mówi się trudno. Zresztą obecnie są 2 bossy plus najazdy bossów i dodatkowe od administracji.
7. Jak będzie załatwo to też nie będzie jednak o co grać a chodzi tu o rywalizację nie ma co się oszukiwać  :P
 
Osoby które lubią ten post: WIELKI, Quickly

Akacjowy Ms

Odp: OTS NIE PRZYSTOSOWANY DO LVLI KTORE NA NIM GRAJA
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Styczeń 2020, 23:36:10 »
1. Exp zostaw jak jest, są już bramki do 400k level wystarczy dorzucić parę expow dla leveli powyżej 400k
2. Jedno wyklucza drugie po co ci książki jak byś miał 2x exp. Więc jestem za książkami i proponowałbym trzecią opcje  dla leveli po wyżej 550k, w postaci labiryntu tyle, że nie taki łatwy chodzi mi o quest który musiałoby wykonywać min 10 osób około 3-4 godzin, a nagrodą było by np 10k leveli i taki sam quest dla osób do 550k tyle że trochę łatwiejszy dzięki czemu powstałyby więcej niż 2 gildie.
3. Narazie reborn bez zmian wlaszcza, że nie ma ich zbyt wielu a te nieliczne postacie mogłyby być za mocne dla nowych graczy
4. Frozen zajebista sprawa zwłaszcza jak ktoś ucieka po całej mapie i nie da go się złapać w inny sposób
5. Co do blessow zostawił bym je tak jak jest w chwili obecnej. Po co byłyby teraz te wszystkie questy super bless itp a nie mówię tu już o kasynach
6. Wiele razy też tak miałem mówi się trudno. Zresztą obecnie są 2 bossy plus najazdy bossów i dodatkowe od administracji.
7. Jak będzie załatwo to też nie będzie jednak o co grać a chodzi tu o rywalizację nie ma co się oszukiwać  :P

Ty co post byś wszystko zostawiał bo wszystko jest według Ciebie okej, trochę nie na tym to polega
 

Quickly

Odp: OTS NIE PRZYSTOSOWANY DO LVLI KTORE NA NIM GRAJA
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Styczeń 2020, 15:35:31 »
1. Exp zostaw jak jest, są już bramki do 400k level wystarczy dorzucić parę expow dla leveli powyżej 400k
2. Jedno wyklucza drugie po co ci książki jak byś miał 2x exp. Więc jestem za książkami i proponowałbym trzecią opcje  dla leveli po wyżej 550k, w postaci labiryntu tyle, że nie taki łatwy chodzi mi o quest który musiałoby wykonywać min 10 osób około 3-4 godzin, a nagrodą było by np 10k leveli i taki sam quest dla osób do 550k tyle że trochę łatwiejszy dzięki czemu powstałyby więcej niż 2 gildie.
3. Narazie reborn bez zmian wlaszcza, że nie ma ich zbyt wielu a te nieliczne postacie mogłyby być za mocne dla nowych graczy
4. Frozen zajebista sprawa zwłaszcza jak ktoś ucieka po całej mapie i nie da go się złapać w inny sposób
5. Co do blessow zostawił bym je tak jak jest w chwili obecnej. Po co byłyby teraz te wszystkie questy super bless itp a nie mówię tu już o kasynach
6. Wiele razy też tak miałem mówi się trudno. Zresztą obecnie są 2 bossy plus najazdy bossów i dodatkowe od administracji.
7. Jak będzie załatwo to też nie będzie jednak o co grać a chodzi tu o rywalizację nie ma co się oszukiwać  :P

Ty co post byś wszystko zostawiał bo wszystko jest według Ciebie okej, trochę nie na tym to polega

Ogólnie Kmiot dużo ma racji, cenę blessow też bym zostawił bo i tak została zmniejszona. Na bocie można wyciągnąć przez noc tak 300-400 dc na 1 bocie. Więc co oznacza że taka topka mogłaby się już wyjebać 3-4 razy. Nie oszukujmy się to nie karamy tylko evo bitki topowych gildi muszą nieść za sobą jakieś straty bo by nie były takie ekscytujące.
Co do większego expa? Też bym to zostawił ludzie w 600 h wbijaj 500k+. Jest dużo najazdow, bossow itp. Questy no można by było taki dodać że nawet od 400 do 550 daje 15k, od 550 do 650 daje 10k a od 650 do maxa daje 5k-8k.

Co do reborna tu akurat no racja że można by było coś wymyślić bo ten reborn, jak na poświęcony czas itp to mało daje. Albo wymyślić jakieś miasteczko nowe z dodatkowymi expami dla rebow  np Z "emo, phyrusami, dark emo, ahadami, gladiatorami i jakimś expem specjalnym pod reba  by nie dawał więcej expa niż np ahady i gladki tylko by było coś nowego.

Fajnie że ktoś zaczął poruszać tematy ciekawych zmian, może coś się ruszy. Wiemy Mrozu że najważniejsi są dla Ciebie nowi gracze ale nie oszukując się.. jeżeli nie zadbasz o "weteranów" to oni odejdą z nudy itp. A wtedy Ci serwer upadnie. Bo to oni pomagają nowym z questamj, z wtajemniczeniem w ten ots no i zabawami różnej jakości. Teraz są już czasy mazep które swoich teamów na questa nie ogarniają nie potrafią zebrać ludzi ani nic i czekają tylko na pomoc od weteranów.

Ode mnie to tyle, Pozdrawiam ;)
 

Mrozu

Odp: OTS NIE PRZYSTOSOWANY DO LVLI KTORE NA NIM GRAJA
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Styczeń 2020, 15:42:14 »
Spokojnie, wszystko przeanalizowałem i zapoznałem się z Waszymi odpowiedziami, większość zmian imo spoko, ale to zobaczycie w poniedziałek. Co do tego, że robię pod nowych to też nieprawda, wystarczy przejrzeć changeloga, większość zmian jest pod weteranów właśnie.
 

BYONE

Odp: OTS NIE PRZYSTOSOWANY DO LVLI KTORE NA NIM GRAJA
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Styczeń 2020, 14:36:00 »
1. najbardziej na tak dorzucić pare expów np. płatnych od 400k+ achady które wejście kosztuje 50 rexia coinów. i nie ma tam pvp. (coś dla ludzi bojących się o lvl xD)
2. co do booków powinny zostać tak jak jest a misje powinno móc się dopłacić kubie rexia coiny by przybił pieczątkę za wykonanie taska po prostu dając mu łapówkę. co do zarabiania serwer ma łowienie na którym można kilka tysięcy pp dziennie wyciągnąć.
3. Reborn jest czymś wyjątkowym oczywiście że musi a nawet powinny być takie postacie/gracze silniejsze od pozostałych nie byle hołota może zrobić reborna.
4. Frozen rune osobiście nie używałem ale powinien używać jej tylko knight gdyż jako postać do pvp jest największym gównem więc powinna mieć możliwość ucieczki przed innymi profesjami. i jako tank na wary chociaż tu knight nie gra roli tarczy tak jak pvp kiedyś.
5. co do blessów, mam 60 tysiecy dark coinów bardzo łatwo są one zdobycia nie trzeba wcale siedzień w kasynie by je zdobyć tak więc blessy są odpowiednie to co powinno być zmienione to fragi do rs.
6. bossy kiedyś na nie chodziłem gdy tu jeszcze grałem i byłem zachwycony tym serwerem ale po krótkiej przerwie uświadomiłem sobie jak dużo jest bugów na rexi i dałem sobie spokój zbijasz bossa z daleka nie wpada ci lvl masa mckow popierdolona sprawa na bossie i wiecznie latający gdzieś niewiadomo boss.
Pozdrawiam , BYONE.