Here you can change website language:

Autor Wątek: Jesienna aktualizacja  (Przeczytany 16692 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GalAnonim

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #45 dnia: 05 Październik 2020, 11:07:51 »
Weź napraw te stone jebane bo to zamiast dawać tym co najwięcej biją to ja wale od początku a za każdym razem chuja dostane, a wlatują gostki po 400k na red hp i każdy dostanie.

W ogóle najlepiej by było, jakby liczył się czas bicia stone, czyli pojawia się i powiedzmy 5-10 osób dostaje które najdłużej biły, a nie wlatują ludzie na red hp, powybijają gości co na 400k bili od początku i zadowoleni bo dostają nagrodę xD
 
Osoby które lubią ten post: Nieobliczalny, Eva Notty

majorca

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #46 dnia: 05 Październik 2020, 23:54:42 »
A no i naprawienie itemow których nie można wystawić na item market a nie ma ich w ofercie SMS Shopu, Lost skull , ring, Bp.

Dodatkowo dodałbym questa albo coś z możliwością zdobycia golden falcona, gdzieś jest tekst ze każdy item z SMS shopu można jakos zdobyć, a falcona który kosztuje nie mało bo 5k PP nie można nigdzie zdobyć, jedynie z eventu, ale jak gram tutaj pol roku to nie widziałem eventu o falcona, jedynie raz serek. Wiec trochę bujda to co pisze.

„Każdy przedmiot z oferty sklepowej jest do zdobycia w grze.„

To słabo patrzysz albo twoja gra to tylko na bocie bo gram niecały miesiąc i byłam już na 3 serkach ;p
 

majorca

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #47 dnia: 06 Październik 2020, 00:24:02 »
Mam jeszcze jedna propozycje:

Zrób jakąś arenę albo jakis castle war czy cos w tym stylu na których na wejście dostaję się powiedzmy max lvl i tyle (żeby każda postać miala taki sam lvl).


a jak nie to massive team battle event 3x w dniu

i mysle ze nie byloby problemu do tego wlaczyc tez supportow jesli juz mialyby miec cos wspolnego z pvp to taki event typu war moglby cieszyc sie zainteresowaniem nawet dla graczy supportami bylaby to jakas odskocznia od monotonnego expienia gdzie kazdy bez wzgledu na klase wchodzilby z ochota,dodac do tego jakas nagrode za np ostatniego ktory przezyje starcie zrobic przedzial levlowy/rebornowy oraz brak utraty XP przy zgonie lub tez ilosc szans na wejscie  do eventu,albo co jakis czas zrobic the hunger Games na caly server trwajacy 1-2 dni wlaczajac pvp supportom dajac obustronna mozliwosc atakowania sie,wtedy daje to szanse wbijania lvl i dobrej zabawy graczom supportow jak i pvp wtedy bylby wilk syty i owca cala pozdrawiam lapka w gore kto popiera :)
 

GalAnonim

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #48 dnia: 06 Październik 2020, 13:30:26 »
A no i naprawienie itemow których nie można wystawić na item market a nie ma ich w ofercie SMS Shopu, Lost skull , ring, Bp.

Dodatkowo dodałbym questa albo coś z możliwością zdobycia golden falcona, gdzieś jest tekst ze każdy item z SMS shopu można jakos zdobyć, a falcona który kosztuje nie mało bo 5k PP nie można nigdzie zdobyć, jedynie z eventu, ale jak gram tutaj pol roku to nie widziałem eventu o falcona, jedynie raz serek. Wiec trochę bujda to co pisze.

„Każdy przedmiot z oferty sklepowej jest do zdobycia w grze.„

To słabo patrzysz albo twoja gra to tylko na bocie bo gram niecały miesiąc i byłam już na 3 serkach ;p

Czytanie ze zrozumieniem się kłania "ale jak gram tutaj pol roku to nie widziałem eventu o falcona, jedynie raz serek."

Ile z tych 3 Twoich serków jako nagroda był falcon ? xD
 

Bamberr

Odp: Jesienna aktualizacja
« Odpowiedź #49 dnia: 09 Październik 2020, 13:02:12 »
Fajnie jak bys dodal w tej aktualizacji dodal do sms shopu BP DC, albo zmień na markecie żeby można było po więcej niż 100 wystawiać, nie będzie trzeba angażować administracji do kupienia większej ilości DC
« Ostatnia zmiana: 09 Październik 2020, 13:03:49 wysłana przez Bamberr »
 
Osoby które lubią ten post: Bajamor, GalAnonim, kowalfps