Here you can change website language:

Autor Wątek: PROPOZYCJE GITÓW  (Przeczytany 5822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JERRY

PROPOZYCJE GITÓW
« dnia: 29 Czerwiec 2017, 17:52:57 »
1. Dodać bossa który się respi co godzinę w X miejscu z którego leci zawsze losowo item z sms shop (od stawki zależne są % do loota) + GN + Remover Red Skull na przemian ze Stamina Doll ( bardzo trudny boss) oczywiscie nie jak to na tiberi zeby zabijał na hita ale trudny i w chuj hp maja na niego chodzić całe drużyny nie 2-3osoby
2. Dodać coś w stylu "METIN STONE" tak jak na sandotsie np 2x dziennie jest metin stone który dla top 10 ludzi którzy zadają najwięcej dmg daje poniżej 200k 1k lvli powyżej 200k 500lvli
3. Dodać potiona zamiast manaruny dodać go wysoko w sms shop za dużo pkt oraz na niego quest od 200k (bardzo trudny ale wykonalny) tylko daje mniej many np mega mr daje 1.5mln to potion 1.1/1.2mln
4. Dodać uha w stylu uhp podobny do potiona którym można leczyć z daleka za maximum 500k (czyli lepszy od super uh lecz gorszy od mega uha ale można z każdej odległości
5. Żeby spadało wiecej levela za deda np do 200k 300lvli powyżej 200k 400lvli
6. zrobić jeden nowy wielki quest na shieldy też jak shs/sms które np dodatkowo maja po 5% protekcji od all a daja tyle samo ( bardzo trudny quest od 200k)

ELO ESSA
 

POCZTA

Odp: PROPOZYCJE GITÓW
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2017, 18:39:49 »
Nie wiem z jakiego orshabala się urwałeś ale ładnie najebałeś się ta amarenka za 5 zł


Może kurwa zamiast dodawać jakieś gówna to może zablokuj te ue jak "x" graczy na ekranie ? // może ogarnij te potowanie bo kurwa pot za taka sama ilość jaka się sam potujesz to chyba przesada ? /// Wypierdol te jebane paraliże od potworów bo się expić nie da tymi magami na tym otsie prawie kurwa każdy potwór parale napierdala i co przychodzi jakiś druid paral skos elo nie ma mnie a taki ek/rp paral skos dostaje nie dość że się wyleczy to chuja mu ten paraliż robi...

PS : DO GITA TO CI DALEKO WIEZIENIE TO TY CHYBA TYLKO WIDZIAŁEŚ JAK SYMETRIE OGLADAŁEŚ.... CHUJ ŻE TY ŻYCIA NIE MASZ CODZIENNIE DO 5 RANO BIEGASZ I CHLOPÓW NA BOCIE W NOCY BIJESZ ALE COŚ PIERDOLISZ I TE "ESSA" JA PIERDOLE JAKIE TO DZIECINNE JEST


CZEŚĆ
 

Most Hated F.

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -3
    • Zobacz profil
Odp: PROPOZYCJE GITÓW
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Czerwiec 2017, 19:00:50 »
Jestem za, esssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
 

JERRY

Odp: PROPOZYCJE GITÓW
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwiec 2017, 19:09:02 »
DOBRA JESTES JAKIS KURWA ZJEBANY POCZTA MASZ 100K LVL I SIE WYPOWIADASZ GOWNIE
PO PIERWSZE NA TYM OTSIE PVP BEZ UE NIE DZIAŁA KAZDY SIE LECZY UHEM NIKOGO SIE NIE DA ZABIC PO DRUGIE NA MR MOZESZ ZROBIC QUESTA NO HANDZIE ZAJEBANY JAK TROCHE POCIWCZYSZ TE GIERKE QUEST OD 200K I POT OD 200K Z PARALAMI PRAWDA WIEM ZE TO W CHUJ CIEZKIE ALE DA SIE ZROBIC COS TAKIEGO ZE JEZELI RP/EK IDA SKOS NA PARALU UZYWAJA CZARÓW 2X WOLNIEJ NP TO BY DUZO DAŁO A PO 5 ESSSSSSSSSSAAAAAAAAAAA SMIECIU JEBANY FRAJERZE Z WOLNOSCI


I PROSZE NIE WYPOWIADAJCIE SIE GOWNA KTORE SIE NIE BIŁY JESZCZE NA TYM OTSIE
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec 2017, 19:12:03 wysłana przez JERRY »
 

POCZTA

Odp: PROPOZYCJE GITÓW
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Czerwiec 2017, 19:27:51 »
BOZE GÓWNO CO GRA TYLKO NA ORSHABALACH SIE WYPOWIADA NO TRZYMAJCIE MNIE

Chyba cisnienie skoczyło skoro caps lock w ruch poszedł wyładuj sie na forumce bo z domu nie wychodzimy.

- po 1 dawno mam 200k "typie"
- po 2 : "PO DRUGIE NA MR MOZESZ ZROBIC QUESTA NO HANDZIE ZAJEBANY JAK TROCHE POCIWCZYSZ TE GIERKE"  Napewno przeczytałeś co napisałem ? ;o Jak nie zrozumiałeś polecam wyjsc na dwór przewietrzyć się i przeczytać od nowa.
- po 3 MROZU OGARNIJ TE PARALE Z MOBOW WYPIERDOL JE NA CHUJ TO ? (Caps lock żeby widział)
- po 4 "ESSSSSSSSSSAAAAAAAAAAA SMIECIU JEBANY FRAJERZE Z WOLNOSCI"  Tak jak Ci napisałem Twoje życie polega na siedzeniu w domu na zasiłku i graniu w tibie.


Ostatnie : "I PROSZE NIE WYPOWIADAJCIE SIE GOWNA KTORE SIE NIE BIŁY JESZCZE NA TYM OTSIE"    Mówi gość co gra tylko na orshabalach bo na normalnym otsiku to go kamys robił.

Nie pozdrawiam
 

PsychoEli

Odp: PROPOZYCJE GITÓW
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Czerwiec 2017, 20:13:15 »
Ale panowie proszę spokojniej. Ten boss to dla mnie zbędny pomysł ale z tym spadkiem lvl'i to całkiem całkiem
 

JERRY

Odp: PROPOZYCJE GITÓW
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Czerwiec 2017, 20:49:44 »
POCZTA

Ale pierdolisz farmazony nie gram na normalnym otsie bo nie ma tam z kim sie bic nie ma oporu tak jak i tutaj masz 200k lvle to wyjdz sie bic gosciu dawaj
 

Most Hated F.

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -3
    • Zobacz profil
Odp: PROPOZYCJE GITÓW
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Czerwiec 2017, 21:02:04 »
Ale eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

Paranoia

  • Gość
Odp: PROPOZYCJE GITÓW
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Czerwiec 2017, 01:00:02 »
Moim zdanie jedyny co jest potrzebne to respy z nowymi potworami na dużo wyższych lvlach, których jeszcze nikt obecnie nie ma i lekkie modyfikacje w balansie profesji.
 

JERRY

Odp: PROPOZYCJE GITÓW
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Czerwiec 2017, 03:49:03 »
Expowiska są rozwinięte według mnie do 400.000lvl'a nie ma potrzeby takiej
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: PROPOZYCJE GITÓW
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Czerwiec 2017, 04:50:18 »
A pierdoli cos ta "Poczta" A Kamys Bity na kazdym otsie jest masowka 100 + online a jak 40-30online niemam z kim wyjsc co ty pierdolisz typie na Vesti sie splakal i xloga zajebal na Opence tak samo a dzis na Fb Widze  "  Kamys Olczak
28 czerwca o 16:25
DINERA.NET START DZIS O GODZINIE 20:00 WBIJAC WSZYSCY !! I GRAMY COS DLUZEJ ! ROBIC KONTA ! PUNKTY NA GILDIE SA ! "

Ps. Co ty wiesz o byciu Gitem poszukaj znaczenia tego slowa w "WIkipedi " , i wychodzeniu z domu ;]

⚡GG:50619121
 

POCZTA

Odp: PROPOZYCJE GITÓW
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Czerwiec 2017, 13:19:37 »
Frosto ten co biega z potowaniem na bocie ? Nie ośmieszaj się


&t=48s     POT NA BOCIE CZE _/
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: PROPOZYCJE GITÓW
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Czerwiec 2017, 13:49:29 »
Po Pierw Primo Chuj cie to obchodzi jak biegam .
2. Druidem prawie nigdy nie gram wiec utkaj kurwe , mialem Na vesti wtedy 560 lvl Gdzie na pvp mieli juz po 1k Wiec moglem sobie miec potowanie na bocie ;]
3. Idz  z kamysem Gownixem Popadac NA dinerce :>
4. Jak bym mial internet nie z biedronki to wyjebalbys X-Loga z otsa ;]
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2017, 13:58:18 wysłana przez Frosto »

⚡GG:50619121
 

POCZTA

Odp: PROPOZYCJE GITÓW
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Czerwiec 2017, 16:15:54 »
Piszesz do mnie "no handzie" ze zero ogaru a biegasz z POTOWANIEM NA BOCIE xDDDDDDDDDD Udany jesteś.

- Z Kamysem ? nie grałem nigdy i nie bd mam teamek w którym od dawna gram ;)

 - O nie zabijesz mnie na otsie ! Nie no robie xloga sorry przyjacielu już nie będę :( A tak rly to idz do pracy i zarób na internet a nie na zasiłku siedzisz.


POT NA BOCIE
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: PROPOZYCJE GITÓW
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Czerwiec 2017, 16:25:01 »
Dobra Cepie Zapyzialy

- Gralem Druidem moze 3 razy w zyciu a ty mnie pierdolisz o potowaniu na bocie napisalem ze mialem 540 lvl w tedy na tej jebanej Vesti Kociole zajebany co byly potrzebne EDKI do Gildi to zrobilem i to byl moj tak ja wyzej napisalem moze 3 raz jak nim gralem  ,ale ty kurwo debilasta dalej to drazysz ;]

- Z kamysem nie grales? Może czas zacząć bo jestes na jego poziomie Iteligencji ;>

- Co do Internetu Chodzę do roboty Smieciu jebany a Internet Problemy od Dostawcy wiec utkaj tą menelice jebaną :>

- I SAm Sie Kurwo zaczelas Sapać , Ale Ja sobie nie dam kurwiosznie  8)

I dalej Pracuj Jako LIstonosz :>  ELO PARCELO

⚡GG:50619121