Here you can change website language:

Autor Wątek: Sorc  (Przeczytany 7322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Weronika

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Sorc
« dnia: 02 Lipiec 2017, 15:55:56 »
Mam ogromną prośbę, moglibyście coś zrobić z sorkiem ?  Jest taki papierowy tutaj, ma mniej hp od druida, mniejszy dmg na skilach od palka i knighta ( co jest porażką ) solo można go złożyć, a żeby ubić druida palka i nie wspominając oczywiście o EK na nich trzeba co najmniej 2 lub 3 osób do ubicia. Skoro Sorca da się ubić solo to powinien mieć dużo większy dmg .
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec 2017, 15:58:08 wysłana przez Weronika »
 

Most Hated F.

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -3
    • Zobacz profil
Odp: Sorc
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lipiec 2017, 16:30:02 »
Racja, na 75k wypierdalałem się solo od 75k (????????!!!!!!!!!!!!!!!) rp (z t ringiem i większością eq). Teraz na 100k muszę uważać, żeby mnie nie zajebał 75k ed (z pomocą EMO oczywiście) podczas gdy on ma full mane jak bije go z targetu/ue. Sorc jak narazie to totalne gówno (praktycznie od 0 do 100k), nie wiem jak będzie później, ale narazie ms to najgorsza profesja.
 

Weronika

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sorc
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lipiec 2017, 16:49:00 »
MAM 150 K I JEST JESZCZE GORZEJ XD
 

Hiderax

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -1
    • Zobacz profil
Odp: Sorc
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lipiec 2017, 17:33:01 »
Daj spokoj, to jest jakas porazka tez gram magiem i jest strasznie, dmg slabe, w pvp to chyba 100k mniejszy lvl by ubil na lajcie ;/
 

Mrozu

Odp: Sorc
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Lipiec 2017, 18:00:16 »
Okej, zaraz coś się zrobi  ;)
 

Weronika

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sorc
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lipiec 2017, 19:48:10 »
chodzi też o to, że sorc powinien mieć największy dmg ze spelli, dodatkowo druid ma heala świetnego, więc sorc powinien dużo więcej uderzać
 

Hiderax

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -1
    • Zobacz profil
Odp: Sorc
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Lipiec 2017, 22:00:07 »
Dokładnie jak up^ sorc musi jebnac bombe ;P a nie to ze ek ktory na wszystkich servach ma najmniejsze ciosy tutaj jest top1
 

Tomas

Odp: Sorc
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Lipiec 2017, 23:10:18 »
Most hated@ z paralem na cb pewnie leciał +emo + push tyle czasem wystarczy a ty zdziwiony ze padłeś , jak bys ogarniał to byś nie padł , albo masz słabe itemy to wtedy juz cieżko , ale nie badz taki zdziwiony , sorc moze robic combo ue na dashu z exana mage tera , nie ciezko to ogarnac a takie combo mozna zrobic x4 i jest juz pieknie , ale trzeba chcieć :) a nie tylko narzekać , podwyżycie sorcowi dmg , ogarnie to pare osób i bd latac na dashu z combo ue i nwt knight z sio padnie jak 2 ms sie zgra i jebnie combo ue to moze zlozyc nwt 200k knighta i nwt więcej , tylko trzeba troszke ogarniać ;) , do expa myśle ze macie dobre dmg , a na pvp macie combo z exana mage
 

Weronika

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sorc
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Lipiec 2017, 23:34:06 »
nie grałeś sorcem tutaj chyba... to jemu żeby pasć wystarczył 1 palek a żeby jednego palka ubić czasem nawet 4 sorków taki dmg słaby miał. Chciałabym aby jeszcze z miał poprawiony dmg z exana mage terra ( na 75k bije około milion dla porównania czar obszarowy palka na 75k lvl bije 1,4 miliona)
 

Weronika

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sorc
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Lipiec 2017, 23:35:41 »
a co do kolegi to sorc bd  miał podwyższony dmg z target spella jak na razie .
 

Hiderax

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -1
    • Zobacz profil
Odp: Sorc
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Lipiec 2017, 00:00:22 »
Tomas pograj sorcem tutaj to sam zrozumiesz :)
Nie gram 1 raz sorcem zeby wypowiadać sie w ciemno jest lipa i tyle.
 

Hiderax

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -1
    • Zobacz profil
Odp: Sorc
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Lipiec 2017, 01:26:11 »
wgl na ch. sie wypowiadasz skoro nim nie grasz i nie masz bladego pojęcia co sie dzieje z nim hmm?
 

Weronika

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sorc
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Lipiec 2017, 03:18:45 »
Może jedynie gra inną klasą, którą zabija sorków i nic go nie zadziwiło, że szybko padają, może myśli że taki dobry jest haha :D
 

Tomas

Odp: Sorc
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Lipiec 2017, 09:10:39 »
Wy po prostu nie ogarniacie , combo ślimaki nie umiecie zrobić nwt z mage tera to o czym my rozmawiamy , 4-5 lat gram juz na takich silnikach jak rexia , wiem co potrafi każda klasa i jaka jest , za nim wy wgl wiedzieliscie co to tibia to juz takie podobne serwery stały jak rexia. TRzeba troche miec pojęcia o tych profach a nie tylko siedzieć na dupie i narzekać. Hiderax co ty możesz wiedzieć o pvp jak nwt 1 fraga nie masz ? monk by cie nwt ubił :D 3 dni grasz sorckiem więc gówno wiesz, w piórka za bardzo obrosłeś , grałeś na otsach na których oczywiście top jest sorc , ale na szczęście tu tak nie ma , nie wszędzie musi być sorc top, w dodatku masz tylko podstawowe eq to czego ty oczekujesz hahaha. Weronika ty zdziwiona że żeby kogoś zabić trzeba 2-3 osób , każdego trzeba tak ubijac , co to by była za zabawa jak by każdy składał każego solo , to że was tak składają świadczy tylko o jednym. Wy umiecie wgl combo z exany mage tera robić ? tylko to chciałbym wiedzieć
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2017, 09:35:58 wysłana przez Tomas »
 

Hiderax

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -1
    • Zobacz profil
Odp: Sorc
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Lipiec 2017, 09:55:35 »
Ale ty jestes idiota to ch... tak gram 2 dni i masz takie samo eq co ja XD, wez ty sie chlopie lecz, gdybym chcial zrobic przelew juz bym to zrobil ale nie zrobie jak nie poprawia proste nie bede kasy w ciemno wydawal ;P
combo combo combo kurwa ty wiesz co to combo grasz ekiem albo rp i tak jak up zabijasz sorcow i sie szczycisz XD wkurwiles juz mnie kurwa z rana