Here you can change website language:

Autor Wątek: BLESSING DEED  (Przeczytany 5021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: BLESSING DEED
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Październik 2021, 12:02:35 »
Przyznaje ze nie blokowali pz, tylko wejście na questa , chyba ze coś mnie ominęło

wejscie na questa tez bylo odblokowane ;)

przed bramka stało 10 charów i blokowało wejście


 

BoodyRPG

Odp: BLESSING DEED
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Październik 2021, 12:34:08 »
XDDDDDDDDDDDDDD rexia ots głowny sponsor polskiej policji
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, vitamins, Nightmares, Perfidny, Alkoholik, Nati

Nieznany Grajek

Odp: BLESSING DEED
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Październik 2021, 13:48:15 »
Skąd wzięliście coś takiego, że są miejsca gdzie można nie być w gildii (tak, ssa dostałem z zethara więc wiecie o co chodzi). Na zetharze można zabijać randomów, w gildii trzeba być.

//Możecie blokować jak ktoś może wyjść z PZ, a nie, że się nawet nie da, tego nie mam potwierdzonego więc nic nie robię i czekam na cama.


Mrozowski sam sobie zaprzeczasz ... Sam pisałeś że na ZETHAR i na predator można walić się bez gildii...

Kolejna sprawa postać jego miała inva do gildii...

UN BAN gostek ogarnij w końcu się bo sam sobie zaprzeczasz... Jedno mówisz drugie robisz ....


Ogarnij w końcu tego OTSIKA twojego .....
 

Mrozu

Odp: BLESSING DEED
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Październik 2021, 15:22:57 »
Kiedy tak mówiłem, jeśli masz jakiegoś screena z mojej wypowiedzi to odbanuje, luz, ale wydaje mi się to nielogiczne, jak ktoś z kimś trzyma to zawsze musi być w gildii.
 

Lays

Odp: BLESSING DEED
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Październik 2021, 16:48:08 »
kolesia widzialem pierwszy raz na ts wczoraj;/
 

Omen

Odp: BLESSING DEED
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Październik 2021, 17:14:46 »
Przyznaje ze nie blokowali pz, tylko wejście na questa , chyba ze coś mnie ominęło

wejscie na questa tez bylo odblokowane ;)

przed bramka stało 10 charów i blokowało wejście

moze tam stac i 500 osob gostek i co z tego? mogliscie ich zabic ale nie bylo buta i teraz placzecie, otrzasnij sie
 

Omen

Odp: BLESSING DEED
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Październik 2021, 17:16:58 »
Kiedy tak mówiłem, jeśli masz jakiegoś screena z mojej wypowiedzi to odbanuje, luz, ale wydaje mi się to nielogiczne, jak ktoś z kimś trzyma to zawsze musi być w gildii.

a to pragne ci jeszcze przypomniec ze pisalem ci o GrubesQ EK ktory zapierdalal bez gildi i gral z opponentami ale miales na to wyjebane a teraz chcesz zeby ci screeny wysylkac jak sie sam w zeznaniach pierdolisz, tu ludzie juz nie wiedza co mozna a co nie bo masz zasady jak rudy z blok ekipy - zadnych
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: BLESSING DEED
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Październik 2021, 17:32:08 »
Co wy pierdolicie, ile było osób od nas co dostały bana na tydzień za brak gildi a wy myślicie ze przegadacie mroza  i wciśniecie mu kity, grubesq ek tez od początku miał gildie tyle ze swoją

A co do questa to wyjebane mam ile tam charow stało ale pisałeś ze bramka nie była blokowana nikt nie płacze ze blokowaliscie
« Ostatnia zmiana: 23 Październik 2021, 17:34:50 wysłana przez Alkoholik »


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: BLESSING DEED
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Październik 2021, 17:32:26 »
Przyznaje ze nie blokowali pz, tylko wejście na questa , chyba ze coś mnie ominęło

wejscie na questa tez bylo odblokowane ;)

..


 

Omen

Odp: BLESSING DEED
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Październik 2021, 17:59:14 »
Co wy pierdolicie, ile było osób od nas co dostały bana na tydzień za brak gildi a wy myślicie ze przegadacie mroza  i wciśniecie mu kity, grubesq ek tez od początku miał gildie tyle ze swoją

A co do questa to wyjebane mam ile tam charow stało ale pisałeś ze bramka nie była blokowana nikt nie płacze ze blokowaliscie

chuj mnie to obchodzi ze ma inna gildie bylo jasno powiedziane ze kazdy ma dolaczyc do gildi to se resjerek zrobil swoja i ten grubbas ek tez XDD


no i dalej twierde ze bramka nie byla blokowana nie wiem czy ty z kraweznika spadles czy juz brak postawienia oporu cie meczy ale mogliscie sobie wyjsc i zabic chary no ale niestety ginekolog zrobil podjazd zdechl, ty na tym mortalixie to samo z tych charow co macie to nie wiem czy byscie usadzili 3reba eka teraz :D:D:D
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: BLESSING DEED
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Październik 2021, 18:09:08 »
Nie wiem nad czym się spuszczasz jak 3/4 naszych charow pobanowanych bo mrozu sobie premie na święta wypracowuje, inni dostawali bany na tydzień ale jak zobaczył 20 Charków to z mety na aukcje

Bijcie te reborny i dajcie zarobić a koniec końców i tak będziecie bez charow


 
Osoby które lubią ten post: vitamins

Omen

Odp: BLESSING DEED
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Październik 2021, 20:18:01 »
Nie wiem nad czym się spuszczasz jak 3/4 naszych charow pobanowanych bo mrozu sobie premie na święta wypracowuje, inni dostawali bany na tydzień ale jak zobaczył 20 Charków to z mety na aukcje

Bijcie te reborny i dajcie zarobić a koniec końców i tak będziecie bez charow

znaczy sie nie wiem o co ci chodzi, jak dla mnie to ten resjer moze unbana dostac nawet nic mi to nie przeszkadza