Here you can change website language:

Autor Wątek: Więzień  (Przeczytany 4268 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzychu

Więzień
« dnia: 29 Styczeń 2022, 13:24:34 »
 

Krzychu

Odp: Więzień
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2022, 13:28:40 »
 

Omen

Odp: Więzień
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Kwiecień 2022, 15:04:20 »
po 30h uciekl zza krat
 

Taki ktos

Odp: Więzień
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Kwiecień 2022, 15:11:11 »
Ja nie Alkoholik i nie będę się z tobą wdawał w dyskusję bo i tak napiszesz coś co jest wyssane z palca. Jesteś gorszym farmazonem niż alkoholik możesz sobie szczekać pisać bajeczki ze swojego świata o którym nikt nie ma pojęcia ale i tak każdy wie swoje 😉
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Omen

Odp: Więzień
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Kwiecień 2022, 15:23:12 »
Ja nie Alkoholik i nie będę się z tobą wdawał w dyskusję bo i tak napiszesz coś co jest wyssane z palca. Jesteś gorszym farmazonem niż alkoholik możesz sobie szczekać pisać bajeczki ze swojego świata o którym nikt nie ma pojęcia ale i tak każdy wie swoje 😉

ja nawet do ciebie nie pisalem przyglupie, twoje zdanie i tak sie nie liczy

kazdy wie swoje

dominando
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Więzień
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Kwiecień 2022, 15:30:13 »
Ja nie Alkoholik i nie będę się z tobą wdawał w dyskusję bo i tak napiszesz coś co jest wyssane z palca. Jesteś gorszym farmazonem niż alkoholik możesz sobie szczekać pisać bajeczki ze swojego świata o którym nikt nie ma pojęcia ale i tak każdy wie swoje 😉

ja nawet do ciebie nie pisalem przyglupie, twoje zdanie i tak sie nie liczy

kazdy wie swoje

dominando

Dominando 12h przy PC i 20 randomow dobranych aje

Szkoda ze musieliście dobrać tyle osób żeby was około 10 więcej na walkach było żeby dawać walki a wcześniej rok w pz ujebani i randomowe podjazdy o 3 w nocy
« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2022, 15:33:10 wysłana przez Alkoholik »


 

Omen

Odp: Więzień
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Kwiecień 2022, 15:31:57 »
Ja nie Alkoholik i nie będę się z tobą wdawał w dyskusję bo i tak napiszesz coś co jest wyssane z palca. Jesteś gorszym farmazonem niż alkoholik możesz sobie szczekać pisać bajeczki ze swojego świata o którym nikt nie ma pojęcia ale i tak każdy wie swoje 😉

ja nawet do ciebie nie pisalem przyglupie, twoje zdanie i tak sie nie liczy

kazdy wie swoje

dominando

Dominando 12h przy PC i 20 randomow dobranych aje

Szkoda ze musieliście dobrać tyle osób żeby was około 10 więcej na walkach było żeby dawać walki a wcześniej rok w pz ujebani i randomowe podjazdy o 3 w nocy

ANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD  SSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTIIIIIIIIIIILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

RANDOMY DOMINANDO

Jakos wam pasowalo jak sie zawsze bilismy o 5 mniej, a pozniej pajacerka w depo jakie to wy ogary xDDD mowilem ze stara gwardia to by sie po was przeleciala jak po psach i tak jest

Gdzie te 30 stalych typa?
« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2022, 16:04:07 wysłana przez Omen »
 

cyni0

Odp: Więzień
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Kwiecień 2022, 18:32:20 »
o kurwa ale stara gwardia masakrator zefir i widian XD

chlopy wyciagaja takie value jak jeden dobry gracz z rl map XD
 

ZIFFERO

Odp: Więzień
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Kwiecień 2022, 19:25:47 »
zajedz mnie pls, wchodze po dwoch latach a ty dalej zagnojony
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Więzień
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Kwiecień 2022, 19:36:49 »
zajedz mnie pls, wchodze po dwoch latach a ty dalej zagnojony

Zajechany to ty jesteś za każdym razem jak po loscie biegamy

Legendy 2 lata po innych otsach latały a umiejętności gorsze niż nie jedna osoba na rexii jak taki widian legenda co leciał na każdego walla i powiedział ze bota nie miał, to po co stał w 1 lini bez bota, odliczał sekundy żeby kogoś na walla pushnac i liczył na to ze koledzy będą poprawiać czy jak


 

Taki ktos

Odp: Więzień
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Kwiecień 2022, 19:37:47 »
@Omen na tym otsie może jesteś kimś ale wszędzie indziej jesteś nikim dlatego siedzisz ujebany na rexii ajeee
 

ZIFFERO

Odp: Więzień
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Kwiecień 2022, 19:44:56 »
zajedz mnie pls, wchodze po dwoch latach a ty dalej zagnojony

Zajechany to ty jesteś za każdym razem jak po loscie biegamy

Legendy 2 lata po innych otsach latały a umiejętności gorsze niż nie jedna osoba na rexii jak taki widian legenda co leciał na każdego walla i powiedział ze bota nie miał, to po co stał w 1 lini bez bota, odliczał sekundy żeby kogoś na walla pushnac i liczył na to ze koledzy będą poprawiać czy jak

o forumowicz sie obudzil dawno cie nie bylo, chlopie dwie lewe rece masz i sie udzielasz jeszcze, zajechac to ty mnie mogles, ale w mokrych snach paralityku
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Więzień
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Kwiecień 2022, 23:15:16 »
zajedz mnie pls, wchodze po dwoch latach a ty dalej zagnojony

Zajechany to ty jesteś za każdym razem jak po loscie biegamy

Legendy 2 lata po innych otsach latały a umiejętności gorsze niż nie jedna osoba na rexii jak taki widian legenda co leciał na każdego walla i powiedział ze bota nie miał, to po co stał w 1 lini bez bota, odliczał sekundy żeby kogoś na walla pushnac i liczył na to ze koledzy będą poprawiać czy jak

o forumowicz sie obudzil dawno cie nie bylo, chlopie dwie lewe rece masz i sie udzielasz jeszcze, zajechac to ty mnie mogles, ale w mokrych snach paralityku

ja jestem randomem z rexii i mam dwie lewe rece, a ty gosciem co lata kilka lat po innych otsach a zdazylem ci 2 walle na pysk rzucic i 3 drakonixy podeszly i cie polamaly bo spamowales parala jak random



 

Omen

Odp: Więzień
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Kwiecień 2022, 23:18:06 »
o kurwa ale stara gwardia masakrator zefir i widian XD

chlopy wyciagaja takie value jak jeden dobry gracz z rl map XD

jak wydac wystarcza
 

Omen

Odp: Więzień
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Kwiecień 2022, 23:20:17 »
zajedz mnie pls, wchodze po dwoch latach a ty dalej zagnojony

Zajechany to ty jesteś za każdym razem jak po loscie biegamy

Legendy 2 lata po innych otsach latały a umiejętności gorsze niż nie jedna osoba na rexii jak taki widian legenda co leciał na każdego walla i powiedział ze bota nie miał, to po co stał w 1 lini bez bota, odliczał sekundy żeby kogoś na walla pushnac i liczył na to ze koledzy będą poprawiać czy jak

o forumowicz sie obudzil dawno cie nie bylo, chlopie dwie lewe rece masz i sie udzielasz jeszcze, zajechac to ty mnie mogles, ale w mokrych snach paralityku

ja jestem randomem z rexii i mam dwie lewe rece, a ty gosciem co lata kilka lat po innych otsach a zdazylem ci 2 walle na pysk rzucic i 3 drakonixy podeszly i cie polamaly bo spamowales parala jak random

czego to ty nie zrobiles i kim to ty nie jestes, a walki weryfikuja