Here you can change website language:

Autor Wątek: 5 reborn  (Przeczytany 2113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rai I Tort

5 reborn
« dnia: 05 Luty 2022, 14:34:07 »
Informujemy, że wraz z nadejściem 5 reborna status randoma zostanie usunięty. Będziemy piętnować jedynie osoby, które zniechęcają do gry innych. Mamy nadzieję, że ta zmiana spowoduje większy nabór do gildii.
czyli teraz nawet 400k lvle będą mogli bić a czemu nie top100? nie kumam mrozu udziel sie dokładnie
 

KapitanBomba

Odp: 5 reborn
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Luty 2022, 14:46:57 »
@Mrozu Wszyscy tracą status randoma czy tylko TOP 100?.
 

Mrozu

Odp: 5 reborn
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Luty 2022, 15:00:01 »
Wszyscy, bo przemyślałem to i co, całe top 100 miałoby zakładać gildie dla siebie i dla swoich mc? Już teraz jest ostro namieszane i jedno wyklucza drugie, dlatego uważam, że trzeba to uprościć.
Chcę wrócić do tego co było wcześniej tylko teraz zamiast całego cyrku z randomami będę sprawdzał, czy ktoś nie zniechęca po prostu nowych graczy do gry.
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, Omen Xd Here, OMEN KOCUR, Alkoholik

Rai I Tort

Odp: 5 reborn
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Luty 2022, 15:20:58 »
ale np jak szwedy beda caly czas bili jednego gracza to wyrwą bana czy jak? i czy kazdy musi byc w gildi czy jak to teraz wyglada?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: 5 reborn
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Luty 2022, 15:36:04 »
Przecież pisze ze będzie sprawdzał czy ktoś zniechęca nowych graczy do gry, czyli pewnie jak ktoś będzie kogoś zabijał bez powodu cały czas z nowych graczy.

My tez jako gildia tez będziemy zwracać uwagę czy ktoś zabija słabszych czy nie i odrazu takich wyjaśniać :D

@Mrozu moze ustal żeby nie było wielu nieporozumień jak zawsze, ze jakieś ostrzeżenie czy dwa w postaci banow tygodniowych, a później dopiero chary na aukcje, żeby nie było tak ze my będziemy mieli powód kogoś zabijać bo np. Wyzywał, albo zabijał innych a Ty o tym nie będziesz wiedział i odrazu chary na aukcje poleca.


 

Omen Xd Here

Odp: 5 reborn
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Luty 2022, 16:17:46 »
Przecież pisze ze będzie sprawdzał czy ktoś zniechęca nowych graczy do gry, czyli pewnie jak ktoś będzie kogoś zabijał bez powodu cały czas z nowych graczy.

My tez jako gildia tez będziemy zwracać uwagę czy ktoś zabija słabszych czy nie i odrazu takich wyjaśniać :D

@Mrozu moze ustal żeby nie było wielu nieporozumień jak zawsze, ze jakieś ostrzeżenie czy dwa w postaci banow tygodniowych, a później dopiero chary na aukcje, żeby nie było tak ze my będziemy mieli powód kogoś zabijać bo np. Wyzywał, albo zabijał innych a Ty o tym nie będziesz wiedział i odrazu chary na aukcje poleca.


Może od razu ci niech Mrozu da służbowy telefon i GM. Nie jesteście bez karni ani żaden tam gracz ale pvp potrzeba Np Ja będę  zabijał graczy np z 1,2 reby  to już nie jest nowy gracz a wy się ujebiecie na mnie albo na innych graczy typu Dexterr Bicz itd weź to już jest śmieszne  ze nie macie co robić to już nie moja wina ale powinno być tak ze Mrozu robi gildie dla takich ludzi co chcą pakować i tyle i orają się z wami albo z Precedens tyle w temacie :D
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: 5 reborn
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Luty 2022, 16:38:32 »
Przecież pisze ze będzie sprawdzał czy ktoś zniechęca nowych graczy do gry, czyli pewnie jak ktoś będzie kogoś zabijał bez powodu cały czas z nowych graczy.

My tez jako gildia tez będziemy zwracać uwagę czy ktoś zabija słabszych czy nie i odrazu takich wyjaśniać :D

@Mrozu moze ustal żeby nie było wielu nieporozumień jak zawsze, ze jakieś ostrzeżenie czy dwa w postaci banow tygodniowych, a później dopiero chary na aukcje, żeby nie było tak ze my będziemy mieli powód kogoś zabijać bo np. Wyzywał, albo zabijał innych a Ty o tym nie będziesz wiedział i odrazu chary na aukcje poleca.


Może od razu ci niech Mrozu da służbowy telefon i GM. Nie jesteście bez karni ani żaden tam gracz ale pvp potrzeba Np Ja będę  zabijał graczy np z 1,2 reby  to już nie jest nowy gracz a wy się ujebiecie na mnie albo na innych graczy typu Dexterr Bicz itd weź to już jest śmieszne  ze nie macie co robić to już nie moja wina ale powinno być tak ze Mrozu robi gildie dla takich ludzi co chcą pakować i tyle i orają się z wami albo z Precedens tyle w temacie :D

Przeczytaj gościu co Ty piszesz czyli według Ciebie, jak Ty zabijasz graczy z 1-2 rebem to jest okej, ale jak my już chcemy Ciebie zabic to już nie jest okej? XDD

I takie właśnie kurwy trzeba jebac za takie myslenie, zabijasz to jesteś zabijany, chcesz grać to daj grać innym


 
Osoby które lubią ten post: OMEN KOCUR

Omen Xd Here

Odp: 5 reborn
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Luty 2022, 16:56:05 »
Tak ale to był tylko przykład.
A jak się ktoś będzie podkładał i później płakał ze ktoś go zabija to co będziesz go jechał za free jak co nie którzy do tej pory.
 

Omen Xd Here

Odp: 5 reborn
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Luty 2022, 17:06:33 »
Chyba jak typ będzie padał to się wkurwi i dojdzie do jakieś gildii albo do was albo do trudnych spraw i tak gracz za graczem i może bitki będą a nie cale życie exp.No ale tez rozumiem napierdalanie cały czas jednej osoby to wtedy w możecie takiego gracza zajechać cos w tym stylu powinno być.