Here you can change website language:

Autor Wątek: Zalurowanie  (Przeczytany 12400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Luty 2022, 13:47:29 »
A jak było na queście na UE? On też z Wami całe życie biegał i musiałem zbanować :D

Jakim quescie na UE jak my UE nie robilismy nigdy xD Ja tam mam wyjebane bo mam pasy do innych charow wiec mnie ten ban nie rusza.

Ale banujesz mnie bo leciałem odjebac oponenta i chłop mi pod fire bombe wszedł, do tego mnie mwalowal, pushowal, robi z nimi upki i UE i każdy wie ze będzie z nimi grał jak zniknie status randoma xD

To co mam do randoma napisać żeby wypierdalal bo oponenta chce zabic a jak nie pójdzie to zawinąć manatki i wrócić do pz ? Każdy quest z randomami miał być zgłaszany xD

Dobra juz pecie przestan płakać, bo spamowałem jako pierwszy jak krzyżowi z holy runy wyjebałem ;)
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Luty 2022, 13:52:45 »
A jak było na queście na UE? On też z Wami całe życie biegał i musiałem zbanować :D

Jakim quescie na UE jak my UE nie robilismy nigdy xD Ja tam mam wyjebane bo mam pasy do innych charow wiec mnie ten ban nie rusza.

Ale banujesz mnie bo leciałem odjebac oponenta i chłop mi pod fire bombe wszedł, do tego mnie mwalowal, pushowal, robi z nimi upki i UE i każdy wie ze będzie z nimi grał jak zniknie status randoma xD

To co mam do randoma napisać żeby wypierdalal bo oponenta chce zabic a jak nie pójdzie to zawinąć manatki i wrócić do pz ? Każdy quest z randomami miał być zgłaszany xD

Dobra juz pecie przestan płakać, bo spamowałem jako pierwszy jak krzyżowi z holy runy wyjebałem ;)

Ja nie płacze bekę mam
« Ostatnia zmiana: 15 Luty 2022, 13:56:22 wysłana przez Alkoholik »


 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Luty 2022, 13:53:22 »
Sam wtedy Alkoholik to komentowałeś w ten sposób:
https://mrozuots.pl/index.php?topic=3432.msg21512#msg21512

Ale oni go poprostu zabili z targetow na kilka charow, a ja poszedłem zabic sayeda czy tam ahmeda a feniks zaczął mnie pushowac i mwalowac co dostałeś na fb, rzuciłem sobie bombę żeby mnie nie pushowal i tyle, a Ty banujesz mnie za ssa gdzie nawet mnie nie ma na screenie, nie ma ze bije targeta, to takjakbys zbanowal sandala za to ze jakiś random mu wszedł pod UE na ptero.


Masz takiego samego ssa w załączniku zbanuj tego Resengana i Parkolos bo zabili na ptero randoma Komisarz Mlody, mogę Ci kilkadziesiąt takich ssow podeslac

Ten co konfitura jebana XD ten mlody smiec biega na ptero 400k lvlem i pada na UE i to nawet sam rasengan by go zajebał z UE przy lurze xd. @Mrozu tutaj chyba kolega zasługuje na dluzsze wakacje, bierze cie pod wlos ewidentnie pierdolac smuty jak to na peta przystało.
 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Luty 2022, 13:54:31 »
A jak było na queście na UE? On też z Wami całe życie biegał i musiałem zbanować :D

Jakim quescie na UE jak my UE nie robilismy nigdy xD Ja tam mam wyjebane bo mam pasy do innych charow wiec mnie ten ban nie rusza.

Ale banujesz mnie bo leciałem odjebac oponenta i chłop mi pod fire bombe wszedł, do tego mnie mwalowal, pushowal, robi z nimi upki i UE i każdy wie ze będzie z nimi grał jak zniknie status randoma xD

To co mam do randoma napisać żeby wypierdalal bo oponenta chce zabic a jak nie pójdzie to zawinąć manatki i wrócić do pz ? Każdy quest z randomami miał być zgłaszany xD

Dobra juz pecie przestan płakać, bo spamowałem jako pierwszy jak krzyżowi z holy runy wyjebałem ;)

Ja nie płacze bekę mam, na szczęście zdążyłem tak jak wy przerzucić chara na inne konto xD

Eee a pamiętasz co mi wczoraj na pw pisałeś bo średnio pamiętam... zajedz mnie czy coś takiego ta? No nie ma sprawy, mowisz masz ajee
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Luty 2022, 13:55:33 »
Ale zajechales konfituro, jeden char z 20 zbanowany xD zajazd jak chuj, śmieszne jak wasze podrygi na castle


 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Luty 2022, 13:57:13 »
Zreszta koło chuja mi lata ten ban , ale zastanów się czasem nad sensem banow, na helmecie z krzyżem zabili 20 randomow i każdemu dopierdoli ava i zrobili to celowo xD

Warto było 1 char na tydzień uziemiony ale pies odjebany

Ale co ty pierdolisz naczelny farmazoniarzu jak wtedy na swiezaku bylem ja i zajebałem holy zeby się chce pokazały.

POTEM TAKI ALKO MI PISZE W PW ZE MNIE GNIECIE NA FORUM. Hahahahagagag jebana randomica XDD

Gasze cie co post randomie także mozesz się ujebać na pizdzie z braćmi randomami i czyścić mi buty AJEEE

ZAJEDZ MNIE
 

Lisek ciapek

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Luty 2022, 13:57:40 »
za co ban ? Za zbieranie teamu na 5 reb ? Pierdolnij się w ten pusty łeb xD
a teraz płaczesz że blokują feniksowi questy a wy tym randomą blokujecie za free wszystko na lost za to że dojdą do was na 5 reb no kurwa niezłe rozumowanie xd
 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Luty 2022, 13:58:21 »
Ale zajechales konfituro, jeden char z 20 zbanowany xD zajazd jak chuj, śmieszne jak wasze podrygi na castle


ZAJECHANY ESA

Śmieszne jak twoje tibijskie umiejetnosci
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Luty 2022, 13:59:39 »
Omen - 15 lat kariery na tibii a po półtorej roku biegania na bugmapie po ptero umiejętności jak pizdeczka bog


 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Luty 2022, 14:00:30 »
za co ban ? Za zbieranie teamu na 5 reb ? Pierdolnij się w ten pusty łeb xD
a teraz płaczesz że blokują feniksowi questy a wy tym randomą blokujecie za free wszystko na lost za to że dojdą do was na 5 reb no kurwa niezłe rozumowanie xd

Ta rozjebunda teraz płacze, a w pw mi pisze czy zbieramy ludzi na 5 reba bo oni wracają XDXDXd rozdwojenie jaźni ma chlop.

PRZYPOMNIJ SOBIE KTO DOBIERAL RANDOMOW NAWET WTEDY JAK MIELISXIE O 10 OSOB WIECEJ OD NAS XDXDXD NIW UMIEJA SOBIE PORADZIC BIEDACZKI Z KILKOMA JAK TO SAM POWIEDZIAL 'QUESTMAKERAMI'.

Kiedy zrobicie upke? Mam nadzieje ze się doczekam.
 

KapitanBomba

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Luty 2022, 14:00:55 »
Ale zajechales konfituro, jeden char z 20 zbanowany xD zajazd jak chuj, śmieszne jak wasze podrygi na castle


ZAJECHANY ESA

Śmieszne jak twoje tibijskie umiejetnosci
Ciebie mistrzu 20 cm w bicku magazyn zajeżdża, dalentill też was zaruchał że tydzień wakacji od rexii ale dla ciebie to było jak wieczność ;] prawda pro plajerze.
 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Luty 2022, 14:01:20 »
Omen - 15 lat kariery na tibii a po półtorej roku biegania na bugmapie po ptero umiejętności jak pizdeczka bog

Ta, ostatnio na ptero was szybciutko wyjaśniłem, jeden szczoch po drugim za uszy esa
 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Luty 2022, 14:01:49 »
Ale zajechales konfituro, jeden char z 20 zbanowany xD zajazd jak chuj, śmieszne jak wasze podrygi na castle


ZAJECHANY ESA

Śmieszne jak twoje tibijskie umiejetnosci
Ciebie mistrzu 20 cm w bicku magazyn zajeżdża, dalentill też was zaruchał że tydzień wakacji od rexii ale dla ciebie to było jak wieczność ;] prawda pro plajerze.

Kto ty ze się odzywasz?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Luty 2022, 14:02:54 »
I co z tego ze tak napisałem? Napisałem tak żebyście dobrali ludzi na 5 reba i coś powalczyli ale widocznie dla Ciebie ważniejsze jest już robienie questow i bicie rebornow randomie z rexi

No ta bo wyznacznikiem czyichś umiejętności dla ciebie jest czy zrobił questa na upke wcale nie jest to zasługa kto jakie ma postacie xD

A co do ptero to sam latales jak latawiec tym urlichem ze nawet ludzie nie wierzyli ze to ty, ale standardowo jak coś zjebiesz to mowisz ze cię na charze nie było, a jak ci coś się uda to zmieniasz kolorki na swoje i kozaka zgrywasz xD


 

KapitanBomba

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Luty 2022, 14:03:12 »
Ale zajechales konfituro, jeden char z 20 zbanowany xD zajazd jak chuj, śmieszne jak wasze podrygi na castle


ZAJECHANY ESA

Śmieszne jak twoje tibijskie umiejetnosci
Ciebie mistrzu 20 cm w bicku magazyn zajeżdża, dalentill też was zaruchał że tydzień wakacji od rexii ale dla ciebie to było jak wieczność ;] prawda pro plajerze.

Kto ty ze się odzywasz?
Takiemu petowi nie muszę się przedstawiać idź tam paczki na magazynie układać, bo ci się już od tej rexii na mózg odkleił