Here you can change website language:

Autor Wątek: Zalurowanie  (Przeczytany 12397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Luty 2022, 14:04:24 »
Ale zajechales konfituro, jeden char z 20 zbanowany xD zajazd jak chuj, śmieszne jak wasze podrygi na castle


ZAJECHANY ESA

Śmieszne jak twoje tibijskie umiejetnosci
Ciebie mistrzu 20 cm w bicku magazyn zajeżdża, dalentill też was zaruchał że tydzień wakacji od rexii ale dla ciebie to było jak wieczność ;] prawda pro plajerze.

Kto ty ze się odzywasz?
Takiemu petowi nie muszę się przedstawiać idź tam paczki na magazynie układać, bo ci się już od tej rexii na mózg odkleił

Jestes takim kurwa dnem ze się tu odzywać nie powinieneś randomico
 

Sandal

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Luty 2022, 14:05:22 »
A jak było na queście na UE? On też z Wami całe życie biegał i musiałem zbanować :D

Jakim quescie na UE jak my UE nie robilismy nigdy xD Ja tam mam wyjebane bo mam pasy do innych charow wiec mnie ten ban nie rusza.

Ale banujesz mnie bo leciałem odjebac oponenta i chłop mi pod fire bombe wszedł, do tego mnie mwalowal, pushowal, robi z nimi upki i UE i każdy wie ze będzie z nimi grał jak zniknie status randoma xD

To co mam do randoma napisać żeby wypierdalal bo oponenta chce zabic a jak nie pójdzie to zawinąć manatki i wrócić do pz ? Każdy quest z randomami miał być zgłaszany xD

@Alkoholik  również dobrze Samgold i Vitamins , którzy teraz mają status randoma ( expia dużo postaci  , gdzie ich nie możemy zabijać bo mają status ) mogą do was dojść bo zniknięciu statusu  .. Tak samo Samgold robi z wami Questy gdzie ma status randoma ..( oczywiście robicie QUESTY a na supportach wali MAS RESY gdzie chyba nie może ?! )
Nigdzie nie było napisane że nie można robić z randomami QUESTÓW ....
Gracze ze statusem RANDOMA sami pisali ostatnio do nas czy im QUESTY wyczyścimy ( więc czemu mielibyśmy tego nie robić  ?? )
Jeśli chodzi u UPKE to randomy jeśli się zapytają bądź chcą iść to ich bierzemy ..
Jeśli chodzi o Fenikssa to on do nas nie dojdzie po zniknięciu statusu , ponieważ sam mówił i pisał że nie chce dochodzić do żadnej z gildi grających na SERWERZE ..

Postać o nicku Rasengan  została dzisiaj również zabita przez gracza o nicku Po Prostu Mlody .
15 Feb 2022, 09:13   Zabity na poziomie 531557 przez Stone Pterodactyl i Po Prostu Mlody [BLESS].
 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Luty 2022, 14:08:07 »
I co z tego ze tak napisałem? Napisałem tak żebyście dobrali ludzi na 5 reba i coś powalczyli ale widocznie dla Ciebie ważniejsze jest już robienie questow i bicie rebornow randomie z rexi

No ta bo wyznacznikiem czyichś umiejętności dla ciebie jest czy zrobił questa na upke wcale nie jest to zasługa kto jakie ma postacie xD

A co do ptero to sam latales jak latawiec tym urlichem ze nawet ludzie nie wierzyli ze to ty, ale standardowo jak coś zjebiesz to mowisz ze cię na charze nie było, a jak ci coś się uda to zmieniasz kolorki na swoje i kozaka zgrywasz xD

Tylko wy jesteście takimi idiotami żeby robić regrupy i reloady na 5 reb XDXD mowisz o tych ptero co was zaruchalem jak psow, wymajtalem 300x za uszy I padlem ze 2 razy? No rozumiem, lekarz tam u was w druzynce potrzebny.

Nie musze ci się tlumaczyc kiedy jestem na postaci a kiedy nie, najlepsze jest to ze macie moj syndrom i gdzirkolwiek widzicie swiezaka to piszecie OMEN OMEN OMEN, JAK OSTATNIO NA SANDAL PSYCHOLA, gdzie nigdy na postac nie zalogowalem hahahahha jebany ma jeszcze czelnosc pierdolic glupoty xD rece kup I dopiero wtedy jak poprosisz to moge cie czegoś nauczyc
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Luty 2022, 14:12:50 »
Tak omen każdy wie ze jesteś godem już poltorej roku tak piszesz a w tym czasie może tydzień na innym otsie przegrałeś, a tak to questy na rexii robisz i po ptero na bugmapie biegasz a na castle czy bossa normalne gathery mainami szybciutko do pz spierdalacie

Dajcie normalny opór wkoncu bo nudy


 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #34 dnia: 15 Luty 2022, 14:19:25 »
Tak omen każdy wie ze jesteś godem już poltorej roku tak piszesz a w tym czasie może tydzień na innym otsie przegrałeś, a tak to questy na rexii robisz i po ptero na bugmapie biegasz a na castle czy bossa normalne gathery mainami szybciutko do pz spierdalacie

Dajcie normalny opór wkoncu bo nudy

Wiem ze masz iq = sosny ale sproboj zrozumiec ze wy randomy sie regrupujecir na te zamki i bossy a my mamy wyjebane bo mamy zycie nie to co wy 15 letnie krzysie jakies resjery inwalidy xD na questa mi wystaczy 1 osoba zeby zrobić a wy robicie gathery gdzie jest was więcej online niz u nas osób w gildi XDXDXX

Ostatnio bylo nas po równo na ptero i dostaliście wpierdol idealnie taki sam jaki byście dostali na main chary ale zapomniałem ze wy zeby się bic musicie mieć 5 osób więcej XD

Cos tam jeszcze chcesz poszczekac?
 

Krzychu

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #35 dnia: 15 Luty 2022, 14:26:54 »
wiecznie macie wyjebane bo zadnego podjazdu nie macie  ;)
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Luty 2022, 14:29:06 »
Sam wczoraj pisałeś ze grubasku przyszedł charem który solo nasze chary zabijał wiec co Ty tu teraz pierdolisz

Widzę ze od przebywania z debilami sam jesteś debilem my wyszliśmy 1 rebami a wy same 3 reborny z full Eq i christmas bp, gdzie nie mogliśmy zbombic maga z jednym potem i palka solo XD

Napisałem później wyjdźcie na mainy to wszyscy cicho byli wiec xD

Ale każdy wie ze jesteś największym farmazoniarzem wystarczy wejść w wasza gildie zobaczyć chary do 600k jakie reborny maja a jakie nasze i ich ilość xDD

Tak samo na questach rzeczywiście dziwne ze robicie questy jak macie 2 x 4 reb supporty dzięki którym ek moze coś postać bo druid pada od UE xD

Ty jednak odklejony już jesteś, sandał cię jakimś mefedronem częstuje czy poprostu wystarczy przebywać z takimi ludźmi na tsie żeby być tak samo zjebanym xD


 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #37 dnia: 15 Luty 2022, 14:54:06 »
Sam wczoraj pisałeś ze grubasku przyszedł charem który solo nasze chary zabijał wiec co Ty tu teraz pierdolisz

Widzę ze od przebywania z debilami sam jesteś debilem my wyszliśmy 1 rebami a wy same 3 reborny z full Eq i christmas bp, gdzie nie mogliśmy zbombic maga z jednym potem i palka solo XD

Napisałem później wyjdźcie na mainy to wszyscy cicho byli wiec xD

Ale każdy wie ze jesteś największym farmazoniarzem wystarczy wejść w wasza gildie zobaczyć chary do 600k jakie reborny maja a jakie nasze i ich ilość xDD

Tak samo na questach rzeczywiście dziwne ze robicie questy jak macie 2 x 4 reb supporty dzięki którym ek moze coś postać bo druid pada od UE xD

Ty jednak odklejony już jesteś, sandał cię jakimś mefedronem częstuje czy poprostu wystarczy przebywać z takimi ludźmi na tsie żeby być tak samo zjebanym xD

ty sie randomico cala twoja martwa kariere na otsie pucujesz ze wygrywacie gdzie mieliscie duzo lepsze mainy od naszych takze wiem skad twoja hipokryzja, latwy wpierdol na ptero.

Zajedz mnie i nasze 2x 4 reb supporty XD

kiedy robicie podjazd na upke chociaz?
 

cyni0

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #38 dnia: 15 Luty 2022, 17:14:18 »
nie rozumiem po co dalej sie klocicie, z jednej strony baki z rexii ktore pod moim przywodztwem sie poczuly a z drugiej omen ktory uznaje sie za legende i gra 2 lata na evo ktore wyzywal od gowna na ktorym nikt nie gra i wali tu pg

co do nie posiadania zycia to przypominam ze cala Twoja druzyna mniej wiecej od stycznia 2021 do mojego xloga/bana czyli spore miesiace siedziala i expila po nocach i robil to kazdy bo byl taki stopien zgnojenia, a Ty wstawales przed magazynkiem i wybijales boty dzien w dzien, nie wspominajac juz o tym ze wiekszosc charow (80-90%) waszych postaci jest kupionych z nieuzywanych za zlotoweczki lub kupionych od nas xD nie liczac charow grubego ale on sie nie liczy w sumie
 

vitamins

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #39 dnia: 15 Luty 2022, 17:19:42 »
Sam wtedy Alkoholik to komentowałeś w ten sposób:
https://mrozuots.pl/index.php?topic=3432.msg21512#msg21512

Ale oni go poprostu zabili z targetow na kilka charow, a ja poszedłem zabic sayeda czy tam ahmeda a feniks zaczął mnie pushowac i mwalowac co dostałeś na fb, rzuciłem sobie bombę żeby mnie nie pushowal i tyle, a Ty banujesz mnie za ssa gdzie nawet mnie nie ma na screenie, nie ma ze bije targeta, to takjakbys zbanowal sandala za to ze jakiś random mu wszedł pod UE na ptero.


Masz takiego samego ssa w załączniku zbanuj tego Resengana i Parkolos bo zabili na ptero randoma Komisarz Mlody, mogę Ci kilkadziesiąt takich ssow podeslac

Ten co konfitura jebana XD ten mlody smiec biega na ptero 400k lvlem i pada na UE i to nawet sam rasengan by go zajebał z UE przy lurze xd. @Mrozu tutaj chyba kolega zasługuje na dluzsze wakacje, bierze cie pod wlos ewidentnie pierdolac smuty jak to na peta przystało.
oj omen tylko mnie rozni to ze mam same uzasadnione fragi, nie jak twoi koledzy Nieuzasadnione XDDD
 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #40 dnia: 15 Luty 2022, 17:26:38 »
nie rozumiem po co dalej sie klocicie, z jednej strony baki z rexii ktore pod moim przywodztwem sie poczuly a z drugiej omen ktory uznaje sie za legende i gra 2 lata na evo ktore wyzywal od gowna na ktorym nikt nie gra i wali tu pg

co do nie posiadania zycia to przypominam ze cala Twoja druzyna mniej wiecej od stycznia 2021 do mojego xloga/bana czyli spore miesiace siedziala i expila po nocach i robil to kazdy bo byl taki stopien zgnojenia, a Ty wstawales przed magazynkiem i wybijales boty dzien w dzien, nie wspominajac juz o tym ze wiekszosc charow (80-90%) waszych postaci jest kupionych z nieuzywanych za zlotoweczki lub kupionych od nas xD nie liczac charow grubego ale on sie nie liczy w sumie

Nie rozumiem po co sie latawcu udzielasz wogole, pierw walisz xlogi caly zaplakany a potem wchodzisz na jakies male bitki gdzie zawsze jest was wiecej po cxym spuszczacie sie nawzajem do ryja z tym jedna rekim alko.
 Co do nie posiadania zycia to ci przypomne ze siedziales 24/h przy kompie jak ci tylko bota wyjebalismy nie wazne 2, 5, 9, 14 czy inna godzina siedziales z zapalkami w oczach patrzac w pixele jak ci bot lata.

Czyli co wstawalem przed magazynkiem powybijac boty czy wybijalem boty caly dzien XD pierdolisz sie w zeznaniach.

Ja wyzywalem od gowna? To na ciebie jest ss jak piszesz ze ten ots to zdechlak jebany hipokryto, bracie blizniaku alkoholika XD BLIZNIACY CRAMP ten niebieski to alko bo ma iq sosny ty mozesz byc tym bialym lekko madrzejszym niedorajda :D

Wiesz ze tam w tej druzynce co zostala sa same sparalizowane rece? I gniote ich 1 reka?
 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #41 dnia: 15 Luty 2022, 17:31:01 »
Sam wtedy Alkoholik to komentowałeś w ten sposób:
https://mrozuots.pl/index.php?topic=3432.msg21512#msg21512

Ale oni go poprostu zabili z targetow na kilka charow, a ja poszedłem zabic sayeda czy tam ahmeda a feniks zaczął mnie pushowac i mwalowac co dostałeś na fb, rzuciłem sobie bombę żeby mnie nie pushowal i tyle, a Ty banujesz mnie za ssa gdzie nawet mnie nie ma na screenie, nie ma ze bije targeta, to takjakbys zbanowal sandala za to ze jakiś random mu wszedł pod UE na ptero.


Masz takiego samego ssa w załączniku zbanuj tego Resengana i Parkolos bo zabili na ptero randoma Komisarz Mlody, mogę Ci kilkadziesiąt takich ssow podeslac

Ten co konfitura jebana XD ten mlody smiec biega na ptero 400k lvlem i pada na UE i to nawet sam rasengan by go zajebał z UE przy lurze xd. @Mrozu tutaj chyba kolega zasługuje na dluzsze wakacje, bierze cie pod wlos ewidentnie pierdolac smuty jak to na peta przystało.
oj omen tylko mnie rozni to ze mam same uzasadnione fragi, nie jak twoi koledzy Nieuzasadnione XDDD

Ciebie rozni to ze jestes dnem i spierdoliles na randoma bo byles gnojony. I pozdrow brata alko na wakacjach za uzasadnionego fraga :*
 

vitamins

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #42 dnia: 15 Luty 2022, 17:33:38 »
Sam wtedy Alkoholik to komentowałeś w ten sposób:
https://mrozuots.pl/index.php?topic=3432.msg21512#msg21512

Ale oni go poprostu zabili z targetow na kilka charow, a ja poszedłem zabic sayeda czy tam ahmeda a feniks zaczął mnie pushowac i mwalowac co dostałeś na fb, rzuciłem sobie bombę żeby mnie nie pushowal i tyle, a Ty banujesz mnie za ssa gdzie nawet mnie nie ma na screenie, nie ma ze bije targeta, to takjakbys zbanowal sandala za to ze jakiś random mu wszedł pod UE na ptero.


Masz takiego samego ssa w załączniku zbanuj tego Resengana i Parkolos bo zabili na ptero randoma Komisarz Mlody, mogę Ci kilkadziesiąt takich ssow podeslac

Ten co konfitura jebana XD ten mlody smiec biega na ptero 400k lvlem i pada na UE i to nawet sam rasengan by go zajebał z UE przy lurze xd. @Mrozu tutaj chyba kolega zasługuje na dluzsze wakacje, bierze cie pod wlos ewidentnie pierdolac smuty jak to na peta przystało.
oj omen tylko mnie rozni to ze mam same uzasadnione fragi, nie jak twoi koledzy Nieuzasadnione XDDD

Ciebie rozni to ze jestes dnem i spierdoliles na randoma bo byles gnojony. I pozdrow brata alko na wakacjach za uzasadnionego fraga :*
boli cie to w serduszku ze expie i ze poszedlem na randoma, bo jak ty bys poszedl to bys byl posmiewiskiem rexii i calego carnage
 

cyni0

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #43 dnia: 15 Luty 2022, 17:44:22 »
Czytanie ze zrozumieniem, widze, że edukacja w Anglii nie jest na wysokim poziomie, napisałem dzień w dzień nie cały dzień, przeczytaj jeszcze raz może zrozumiesz.

„Latawcu”, wszedłem na te 2 gathery na ptero i sam nie wierzyłem, że to Ty, bo byleś machany jak tradowa, zanim jeszcze walnąłem xloga z tego otsa, ale po przyznaniu się, że to Ty i świadomości co Ci zrobili na gatherze nie powinieneś tego w ogóle przytaczać, bo jest to poniżające, teraz trochę mniej, bo okazało się, że to ja, a na drugim gatherze Nightmares.

Tak siedziałem 24/7 przy kompie, były zdalne lub wakacyjki/ferie wiec cały czas siedziałem sobie w domku i uczyłem się/pracowałem (nie, nie szkółka już znamy ten wasz śmieszny argument i żart) z komputerem wiec bezkarnie robiłem co chciałem, wy za to z wielkim posiadaniem życia wpadaliście o 2/4/6/chuj wie, której wpadaliście 399k charami na moje achadki i próbowaliście mnie podgnoić.

Hipokryto? Przecież pisałem tak i jest na to dowód, dalej tak twierdze, to nie zmienia faktu, że Ty pisałeś to po tym, jak przegoniliśmy Was z Huszczim z otsa i po nocach snejkowałeś solo przez następne x miesięcy, ja napisałem to po tym, jak przez następny rok i parę miesięcy prowadzilem team dominando pomimo klod rzucanych pod nogi przez Mroza. Nie powstał tu żaden inny team i nie było żadnej walki wiec moje zdanie było prawdziwe w moim odczuciu.

Tak wiem, że machasz ich jedną ręką nie jest to zbyt duże osiągnięcie, mimo wszystko, gdybym wrócił wszystko wróciłoby do normy, mam jedynie nadzieje, że obie drużyny uzbierają trochę ludzi na 5 rebornie i zobaczę jakąś walkę na tym otsiwie.

edit; poza tym wydaje mi sie ze gathery na castle/zethary na 10minut zabieraja mniej zycia niz snejkowanie dzien w dzien i nie przychodzenie na gather
« Ostatnia zmiana: 15 Luty 2022, 17:46:45 wysłana przez cyni0 »
 

OMEN KOCUR

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #44 dnia: 15 Luty 2022, 17:45:22 »
Sam wtedy Alkoholik to komentowałeś w ten sposób:
https://mrozuots.pl/index.php?topic=3432.msg21512#msg21512

Ale oni go poprostu zabili z targetow na kilka charow, a ja poszedłem zabic sayeda czy tam ahmeda a feniks zaczął mnie pushowac i mwalowac co dostałeś na fb, rzuciłem sobie bombę żeby mnie nie pushowal i tyle, a Ty banujesz mnie za ssa gdzie nawet mnie nie ma na screenie, nie ma ze bije targeta, to takjakbys zbanowal sandala za to ze jakiś random mu wszedł pod UE na ptero.


Masz takiego samego ssa w załączniku zbanuj tego Resengana i Parkolos bo zabili na ptero randoma Komisarz Mlody, mogę Ci kilkadziesiąt takich ssow podeslac

Ten co konfitura jebana XD ten mlody smiec biega na ptero 400k lvlem i pada na UE i to nawet sam rasengan by go zajebał z UE przy lurze xd. @Mrozu tutaj chyba kolega zasługuje na dluzsze wakacje, bierze cie pod wlos ewidentnie pierdolac smuty jak to na peta przystało.
oj omen tylko mnie rozni to ze mam same uzasadnione fragi, nie jak twoi koledzy Nieuzasadnione XDDD

Ciebie rozni to ze jestes dnem i spierdoliles na randoma bo byles gnojony. I pozdrow brata alko na wakacjach za uzasadnionego fraga :*
boli cie to w serduszku ze expie i ze poszedlem na randoma, bo jak ty bys poszedl to bys byl posmiewiskiem rexii i calego carnage

Ziomek masz niedojebanie umyslowe i kochasz rexie dlatego poszedłes na randoma, nawet jakbym mial grac tu sam to bym nigdy podania na randoma nie napisal, to nas scieku rozni esa