Here you can change website language:

Autor Wątek: Zabijanie randomów  (Przeczytany 10161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KapitanBomba

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #75 dnia: 24 Marzec 2022, 19:18:52 »
24 Mar 2022, 19:23   Zabity na poziomie 704604 przez Lizardox.
24 Mar 2022, 19:11   Zabity na poziomie 708127 przez Lizardox.
24 Mar 2022, 19:00   Zabity na poziomie 711668 przez Lizardox.
Dalentill oddychasz czy dać na blessa
« Ostatnia zmiana: 24 Marzec 2022, 19:30:32 wysłana przez KapitanBomba »
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #76 dnia: 24 Marzec 2022, 19:19:11 »
Dodam jeszcze że nie widzę bym miał Alkoholika w zabójstwach ale jego w swoich zgonach już tak

Bo masz połamane ręce i ci połamałem 3 chary niż ty mnie zabiłeś ale jest wyraźny ss jak mi walisz targeta z 3 charow i piszesz żeby mnie zabiły randomy xD


 
Osoby które lubią ten post: Simon

SiR mOST

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #77 dnia: 24 Marzec 2022, 19:25:22 »
trzeci sezon 3kipa
 
Osoby które lubią ten post: Simon, KapitanBomba, Alkoholik, Nyga Ricz, GxC

Omen

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #78 dnia: 24 Marzec 2022, 19:38:55 »
Dodam jeszcze że nie widzę bym miał Alkoholika w zabójstwach ale jego w swoich zgonach już tak

Bo masz połamane ręce i ci połamałem 3 chary niż ty mnie zabiłeś ale jest wyraźny ss jak mi walisz targeta z 3 charow i piszesz żeby mnie zabiły randomy xD

no czyli nadal powinna być banicja, bardzo podobna sytuacja do tej jak nam ruvikiem na spellu przeszkadzał i go zajebalismy po czym dostaliśmy bany. Nawet jeśli cie podhaczal to i tak nie możesz go zabić dopoki on nie odjebie ciebie - taka polityka otsa.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #79 dnia: 24 Marzec 2022, 19:41:02 »
Dalentil odkąd jesteś randomem próbujesz na wszelki sposób nadużywać:

- podkładanie się oponentom na blessing deadzie jak cię z targeta podhaczyli specjalnie eq zdjales żeby się wyjebac
- wjebales się nam na miskę questa i próbowałeś sobie przebiec argumentując się tym ze nie mozemy cię zabic
- wjebales się oponentom na questa
-lurowales na questach
- walisz z targetow normalnie (skoro za zabicie randoma jest ban, to czemu za zabicie przez randoma kogoś z gildi nie ma bana)

Dawno powinieneś nie mieć już tego statusu, zreszta już raz miałeś zdjęty, wiec przestań swoje żale wylewać na forum i zamiast normalnie próbować coś osiągnąć to cała swoją karierę na otsie próbujesz coś osiągnąć robieniem w chuja innych

@Omen zabil krzycha na 3 chary, wiec teoretycznie 3 kill za kill, dwa razy oddane, jeszcze jeden został


 
Osoby które lubią ten post: Simon, Krzychu

Simon

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #80 dnia: 24 Marzec 2022, 19:48:02 »
Dalentil odkąd jesteś randomem próbujesz na wszelki sposób nadużywać:

- podkładanie się oponentom na blessing deadzie jak cię z targeta podhaczyli specjalnie eq zdjales żeby się wyjebac
- wjebales się nam na miskę questa i próbowałeś sobie przebiec argumentując się tym ze nie mozemy cię zabic
- wjebales się oponentom na questa
-lurowales na questach
- walisz z targetow normalnie (skoro za zabicie randoma jest ban, to czemu za zabicie przez randoma kogoś z gildi nie ma bana)

Dawno powinieneś nie mieć już tego statusu, zreszta już raz miałeś zdjęty, wiec przestań swoje żale wylewać na forum i zamiast normalnie próbować coś osiągnąć to cała swoją karierę na otsie próbujesz coś osiągnąć robieniem w chuja innych

@Omen zabil krzycha na 3 chary, wiec teoretycznie 3 kill za kill, dwa razy oddane, jeszcze jeden został

Aha podeślij pod każdy podpunkt swój jakiś screen czy nagranie żeby sprawdzić czy to wiarygodne informacje i czy rzeczywiście było jak mówisz bo co to za problem sobie wymyślić coś xd
 

Simon

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #81 dnia: 24 Marzec 2022, 19:49:29 »
Ty już tak jak krzychu próbujesz się wybielić rzucając argumenty sprzed roku xd
 

cyni0

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #82 dnia: 24 Marzec 2022, 19:54:14 »
alkoholik musi zakladac dysk 1tb na dowody bo trzeba tutaj zapisywac filmy sprzed roku na downlentila xD

omen brat <3
 

Krzychu

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #83 dnia: 24 Marzec 2022, 20:37:40 »
Ty już tak jak krzychu próbujesz się wybielić rzucając argumenty sprzed roku xd


kill to kill
 

Omen

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #84 dnia: 24 Marzec 2022, 21:57:51 »
Dalentil odkąd jesteś randomem próbujesz na wszelki sposób nadużywać:

- podkładanie się oponentom na blessing deadzie jak cię z targeta podhaczyli specjalnie eq zdjales żeby się wyjebac
- wjebales się nam na miskę questa i próbowałeś sobie przebiec argumentując się tym ze nie mozemy cię zabic
- wjebales się oponentom na questa
-lurowales na questach
- walisz z targetow normalnie (skoro za zabicie randoma jest ban, to czemu za zabicie przez randoma kogoś z gildi nie ma bana)

Dawno powinieneś nie mieć już tego statusu, zreszta już raz miałeś zdjęty, wiec przestań swoje żale wylewać na forum i zamiast normalnie próbować coś osiągnąć to cała swoją karierę na otsie próbujesz coś osiągnąć robieniem w chuja innych

@Omen zabil krzycha na 3 chary, wiec teoretycznie 3 kill za kill, dwa razy oddane, jeszcze jeden został

Alko nie ma co polemizowac dobrze wiem, ze sam rozumiesz jak dziala ten kill za kill wiec nie ma co stawiac sie w roli prokuratora.