Here you can change website language:

Autor Wątek: PARKOLOS AKA GRUBY SMIEC  (Przeczytany 2094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzychu

PARKOLOS AKA GRUBY SMIEC
« dnia: 28 Marzec 2022, 21:47:18 »
CHCIAŁBYM ZAPYTAĆ GRUBEGO CO POSZŁO NIE TAK?
W 3 MINUTY SIE WYJEBALES NA MURACH, NAWET MASZEK DLUZEJ WYTRZYMUJE

21:36 Parkolos [672]: i co Ty myslisz 21:36 Parkolos [672]: ze cos zrobisz 21:36 Parkolos [672]: ?

28.03.2022 21:39:27   
Parkolos killed at level 672997 by Snieg, by Vincenzo Veloce, by Alkoholik RP, by PREZES MASZT, by KRZYCHU DOMINATOR, by MARIUSZ ALEJONDRO, by osakabe, by Nyga Xlog, by perkz and by Alkoholik
 

GrubasQ

Odp: PARKOLOS AKA GRUBY SMIEC
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Marzec 2022, 22:53:57 »
Nie wiem o co ty się sapiesz, ale char dziś został sprzedany, wiec zanim otworzysz swój 15 letni ryj, upewnij się do kogo piszesz xDD

Ale milo ze robisz na mnie temat, to znaczy ze moja osoba cię bardzo denerwuje, i jezeli dostales piany w pysku jak dzika suka od paru slow to w zyciu prywatnym masz adhd i lepisz kreski razem z ojcem ressierem, ktory kazdego ranka skrobie pustaki zeby miec co sypac kazdego dnia.
« Ostatnia zmiana: 28 Marzec 2022, 23:00:18 wysłana przez GrubasQ »
 
Osoby które lubią ten post: Howdy

Issei

Odp: PARKOLOS AKA GRUBY SMIEC
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Marzec 2022, 00:42:58 »
Nie rozumiem sensu twojego chwalenia się ubicia jednego w dziesięciu :)
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Wedkarz

Krzychu

Odp: PARKOLOS AKA GRUBY SMIEC
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Marzec 2022, 15:09:42 »
Nie wiem o co ty się sapiesz, ale char dziś został sprzedany, wiec zanim otworzysz swój 15 letni ryj, upewnij się do kogo piszesz xDD

Ale milo ze robisz na mnie temat, to znaczy ze moja osoba cię bardzo denerwuje, i jezeli dostales piany w pysku jak dzika suka od paru slow to w zyciu prywatnym masz adhd i lepisz kreski razem z ojcem ressierem, ktory kazdego ranka skrobie pustaki zeby miec co sypac kazdego dnia.

jestes jeszcze gorszy od genetixa wiec nie wiem po co szczekasz
 

Krzychu

Odp: PARKOLOS AKA GRUBY SMIEC
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Marzec 2022, 15:10:09 »
Nie rozumiem sensu twojego chwalenia się ubicia jednego w dziesięciu :)

jakbys randomie pogral na otsie troche to bys wiedzial, ze 3 reb palladyna ktory biega po murach na stackach nie da sie zabic w 4 chary
 

Ressierek

Odp: PARKOLOS AKA GRUBY SMIEC
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Marzec 2022, 22:27:00 »
Pozdrawiam mame Krzysia  :-*
 
Osoby które lubią ten post: Najt