Here you can change website language:

Autor Wątek: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"  (Przeczytany 2918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KaKe HeRe

Odp: EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Kwiecień 2022, 21:59:30 »
Były ale ile lat do tyłu? Co od tej pory zostało dodane, zostało zmodyfikowane pod grę bez rebornów?



Widian TO TYLKO GRA ale niestety niektorzy w tej grze widza swoj sens zycia i egzystencji, ja juz od dawna nie gram w te kwadraty wole pograc w cs'a i tu nie chodzi o to kto ma ogar w lapie bo i tak 50% rzeczy robi za Ciebie bot, chodzi o to kto pierwszy przyznaczy, kto ma wieksza bule, po prostu kto jest szybszy z doklejeniem sd. Gram dla beki bez spiny. Mówisz o całokształcie, a widzisz tylko tych zjebów co wchodzą na castle chcących expić 24/7, wchodzacych na ts'a i mowiacy "SIEMA JAKIS QUESCIK? SIEMA WPADLI PO MNIE POMOZECIE?". A ze my zamulilismy dupe od poczatku serwera bo gralismy w 4 osoby na poczatku zamiast dobrac od razu paru grajkow, to po prostu macie wieksze lvl, a co za tym idzie wieksza bule i nie mozemy nawet zabic jakiegos smiesznego ED/MS bo stoi na hp XD. Proste. Mozemy sobie podyskutowac ale na poziomie wiekszym niz iq ameby, merytorycznie i z sensem bo gimnazjum mysle ze kazdy ma za soba...

Z tego co zaobserwowałem to Ty/Twoi koledzy maja dedy od Cyclopów z questów, ja bez problemu robię questy. ;)
Kilka Adarionów? Hmmmm Nie wyydaje mi się.
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"