Here you can change website language:

Autor Wątek: Special event  (Przeczytany 7836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Najt

Odp: Special event
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Kwiecień 2022, 12:47:48 »
A tak poza tematem daunlentil jak tam bitka bo ten vitoriano to taki trochę słaby był
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Special event
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Kwiecień 2022, 13:13:32 »
W sumie lata mi ten OTS, a wbiłem se wczoraj 4 fun, ale piszac, że wygraliście jakieś close to nieźle ktoś musi być najebany xD chyba, że wygranie uznajemy sytuację, gdzie ustawia się 15 paladynów z 4 rebami, a 4 druidów sioha od góry, że nie da się ich bić więcej niż 4 osoby.

W sumie castle też wygraliście - ta sama sytuacja, nie da się nikogo zabić, a druidzi w pz lub schowani.

Ja pierdole xD chłopy spamują co to nie robią i kim nie są, a kariera skończyła się na 2 rebie rexi
Prawda jest taka, że nie macie ludzi, dostaliście w pizde i tyle a będę chciał to na next walkę wezmę jeszcze 10 osób, bo na razie był tylko ziffer

No widzisz nasza kariera skończyła się na 2 rebie na rexii i jesteśmy słabi bo w sumie tu nie ma walk, a Ty kilka lat latasz po innych otsach a jesteś tak samo słaby jak my , jak to byles Ty na omenie wczoraj a przedwczoraj na saa to chyba nikt tyle pushow co Ty nie dostał xD
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2022, 13:16:49 wysłana przez Alkoholik »


 

Omen

Odp: Special event
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Kwiecień 2022, 13:31:03 »
W sumie lata mi ten OTS, a wbiłem se wczoraj 4 fun, ale piszac, że wygraliście jakieś close to nieźle ktoś musi być najebany xD chyba, że wygranie uznajemy sytuację, gdzie ustawia się 15 paladynów z 4 rebami, a 4 druidów sioha od góry, że nie da się ich bić więcej niż 4 osoby.

W sumie castle też wygraliście - ta sama sytuacja, nie da się nikogo zabić, a druidzi w pz lub schowani.

Ja pierdole xD chłopy spamują co to nie robią i kim nie są, a kariera skończyła się na 2 rebie rexi
Prawda jest taka, że nie macie ludzi, dostaliście w pizde i tyle a będę chciał to na next walkę wezmę jeszcze 10 osób, bo na razie był tylko ziffer

No widzisz nasza kariera skończyła się na 2 rebie na rexii i jesteśmy słabi bo w sumie tu nie ma walk, a Ty kilka lat latasz po innych otsach a jesteś tak samo słaby jak my , jak to byles Ty na omenie wczoraj a przedwczoraj na saa to chyba nikt tyle pushow co Ty nie dostał xD

przedwczoraj na saa bylem ja i majtalem was za uszy wiec nie wiem o czym piszesz XD
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2022, 14:07:22 wysłana przez Omen »
 

WIDIAN

Odp: Special event
« Odpowiedź #33 dnia: 06 Kwiecień 2022, 13:32:00 »
Gostek ale co tym śmieciem z Evo się pultasz. Po 1 wczoraj byłem 1 raz, po drugie gram bez bota bo już dawno odinstalowałem, więc mam w chuju czy mnie pushniesz 100x czy tysiąc. Ja skończyłem tu grę 2 lata temu byłeś jeban ydebilem, który odświeżał forum co 2 minuty i kazdemu odpisywał i nic się nie zmieniło. 2 lata minęły a Ty co 5 min odświeżacz forum, kurwa co za jebany dysmozg xD

Ty coś pierdolisz o jakimś pvp, wbiles ostatnio na jakąś rl mapkę co był war na darsshi i padles tam z 10x, nie mówiąc że cię łapali co 2 minuty, więc o czym ty jebany randomie pierdolisz.

Widzisz ja mam w chuju ta gierkę i mogę padać co 5 minut, wyjdziesz na walkę o 21 i w 10 minut mogę skminic 15 osób na walkę, a Ty dalej jesteś jakimś potem, który się spuszcza na Evo i robi propozycje do aktualizacji xD
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2022, 13:33:47 wysłana przez WIDIAN »
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Najt

Najt

Odp: Special event
« Odpowiedź #34 dnia: 06 Kwiecień 2022, 14:12:23 »
Alkoholik gdzie są Twoje argumenty kiedy wszyscy Ciebie podjasniaja. Dalej w 5 linii walisz targety? A może dalej spamujesz na elfie auto 200 flam shen i spuszczasz się nad tym, że Szwed kogoś pushnal bo Ty jesteś takim nieudasem, że w 1 linii od razu byś poleciał. Dodam tyle, że kopia Ciebie randomy z Evo 😂
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2022, 14:28:51 wysłana przez Najt »
 

Incognitooo

Odp: Special event
« Odpowiedź #35 dnia: 06 Kwiecień 2022, 14:35:56 »
Gostek ale co tym śmieciem z Evo się pultasz. Po 1 wczoraj byłem 1 raz, po drugie gram bez bota bo już dawno odinstalowałem, więc mam w chuju czy mnie pushniesz 100x czy tysiąc. Ja skończyłem tu grę 2 lata temu byłeś jeban ydebilem, który odświeżał forum co 2 minuty i kazdemu odpisywał i nic się nie zmieniło. 2 lata minęły a Ty co 5 min odświeżacz forum, kurwa co za jebany dysmozg xD

Ty coś pierdolisz o jakimś pvp, wbiles ostatnio na jakąś rl mapkę co był war na darsshi i padles tam z 10x, nie mówiąc że cię łapali co 2 minuty, więc o czym ty jebany randomie pierdolisz.

Widzisz ja mam w chuju ta gierkę i mogę padać co 5 minut, wyjdziesz na walkę o 21 i w 10 minut mogę skminic 15 osób na walkę, a Ty dalej jesteś jakimś potem, który się spuszcza na Evo i robi propozycje do aktualizacji xD


co do close to podobnie bylo na specialu gdzie edeki staly ujebane tak ze nie dalo sie ich siegnac tak wiem ciebie nie bylo z tego co piszesz ani jedna ani druga strona nie miala nawet ich jak zabic xD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Special event
« Odpowiedź #36 dnia: 06 Kwiecień 2022, 14:36:17 »
Ok sory @WIDIAN legendo to ze grasz bez bota tłumaczy cię ze jesteś takim samym gownem jak ja co gram 2 lata na rexii po 2h dziennie

Genetix tak randomy z evo nas kopia ze z przewaga 50% dostajecie w pizde xD

Nie ma sensu dalsza dyskusja bo wy chyba na sandotsie walczyliście nie tutaj bo jakieś farmazony pierdolicie

@Mrozu udosteonij ostatnie zgony z 21 do 23 wczoraj bo koledzy chyba w lekkim szoku są


 

Incognitooo

Odp: Special event
« Odpowiedź #37 dnia: 06 Kwiecień 2022, 14:39:38 »
Alkoholik gdzie są Twoje argumenty kiedy wszyscy Ciebie podjasniaja. Dalej w 5 linii walisz targety? A może dalej spamujesz na elfie auto 200 flam shen i spuszczasz się nad tym, że Szwed kogoś pushnal bo Ty jesteś takim nieudasem, że w 1 linii od razu byś poleciał. Dodam tyle, że kopia Ciebie randomy z Evo 😂

nie powiedzialbym ze go podjasniaja jedna strona trzyma swoja strone druga swoja xd
 

Najt

Odp: Special event
« Odpowiedź #38 dnia: 06 Kwiecień 2022, 15:07:43 »
Niech udostępni mrozu co robi Alkoholik na bitkach to może pośmiejemy się razem
 

Mrozu

Odp: Special event
« Odpowiedź #39 dnia: 06 Kwiecień 2022, 15:12:19 »
Mogłem się gdzies walnac, bo troche tego jest, ale tu jest wiekszosc.


























 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Widiandwa

Odp: Special event
« Odpowiedź #40 dnia: 06 Kwiecień 2022, 15:26:10 »
W sumie lata mi ten OTS, a wbiłem se wczoraj 4 fun, ale piszac, że wygraliście jakieś close to nieźle ktoś musi być najebany xD chyba, że wygranie uznajemy sytuację, gdzie ustawia się 15 paladynów z 4 rebami, a 4 druidów sioha od góry, że nie da się ich bić więcej niż 4 osoby.

W sumie castle też wygraliście - ta sama sytuacja, nie da się nikogo zabić, a druidzi w pz lub schowani.

Ja pierdole xD chłopy spamują co to nie robią i kim nie są, a kariera skończyła się na 2 rebie rexi
Prawda jest taka, że nie macie ludzi, dostaliście w pizde i tyle a będę chciał to na next walkę wezmę jeszcze 10 osób, bo na razie był tylko ziffer

No widzisz nasza kariera skończyła się na 2 rebie na rexii i jesteśmy słabi bo w sumie tu nie ma walk, a Ty kilka lat latasz po innych otsach a jesteś tak samo słaby jak my , jak to byles Ty na omenie wczoraj a przedwczoraj na saa to chyba nikt tyle pushow co Ty nie dostał xD

Ano to randomie, że nie mając bota nie jesteś dziś nic w stanie zrobić w erze max pushy, mwall targetów itd. Mogę być gownem w grze mi to nie przeszkadza. Problem jest taki, że ty ta gierkę bierzesz na serio, co 5 minut odpisujesz na forum, teraz mrozu wyjebał Ci 10 screenów i pewnie zliczasz jakieś śmieszne dedy xDDD ja pierdole ale przygłup i pewnie jeszcze na długiej przerwie w zawodówce

Gość się szczyci tym, że stoi 15 paladynami, których nie da się zabić bo edeki siohaja zza ściany, trzyma targeta i zabija druidów. Jednak twoje pvp jest epickie.

Dobra w chuju cię randomie jebany mam, grasz w tą grę i nikt z tobą nie chce grać, my gdzie nie wbijemy zawsze mamy ludzi. Możesz pokutować tylko dceki na blessy żeby ktoś cię lubił
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Alkoholik, Najt

Najt

Odp: Special event
« Odpowiedź #41 dnia: 06 Kwiecień 2022, 16:21:08 »
Alkoholik zliczyles już fragi tylko teraz wspomnij, że nas więcej było 😂
 

Omen

Odp: Special event
« Odpowiedź #42 dnia: 06 Kwiecień 2022, 16:30:48 »
Ok sory @WIDIAN legendo to ze grasz bez bota tłumaczy cię ze jesteś takim samym gownem jak ja co gram 2 lata na rexii po 2h dziennie

Genetix tak randomy z evo nas kopia ze z przewaga 50% dostajecie w pizde xD

Nie ma sensu dalsza dyskusja bo wy chyba na sandotsie walczyliście nie tutaj bo jakieś farmazony pierdolicie

@Mrozu udosteonij ostatnie zgony z 21 do 23 wczoraj bo koledzy chyba w lekkim szoku są

@Alkoholik daj znać jak zliczysz
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Special event
« Odpowiedź #43 dnia: 06 Kwiecień 2022, 16:34:03 »
Powiedzcie ile bo ja nie umiem do tylu liczyć


 

Omen

Odp: Special event
« Odpowiedź #44 dnia: 06 Kwiecień 2022, 16:47:59 »
Powiedzcie ile bo ja nie umiem do tylu liczyć

Chyba kolega w szoku