Here you can change website language:

Autor Wątek: LOST RANDOM BOXY  (Przeczytany 11186 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Omen

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Kwiecień 2022, 15:48:24 »
jak mam byc szczery i powiedziec dlaczego supp zostal zrownany z ziemia? bo taki przypierdol typu alkoholik jest splakany i go dupsko szczypie ze nie maja takich supportow. Gdyby oni mieli 20 suppow to nawet tego tematu by niie bylo, a od zawsze wiadomo ze mrozek nie testuje tego co wprowadza i slucha tego sosna iq a potem sie dziwi ze ots schodzi na psy. Dlatego mrozek kombinuje byle by zmienić cos co dobrze dziala na sile, ew w patchu za 3msc się poprawi jak nikt nie bedxie naciskal a jak ludzie beda siedziec cicho to zostawi tak jak jest mimo ze to jest bez sensu tak jak blokada ptero na 5 rebie

sell 5 reb 400k rp bo na bank nie będę expil na headhunterach z 500lvl/h.

Rozumiem ze z twoja głowa już słabo bo tydzień nie spisz żeby 5 reba podexpic, ale nie wiem czy widziałeś ale sam mam 3 support 3-4 reborn wiec jaki sens miałoby pisać żeby to znerfil? Pierdolnij się w ten pusty leb.

Płaczesz ze wyłączył UE od 10 osób bo takie randomy jak ty i twoja drużyna jak dostawały w pizde mogły sobie przytargac 3 siochy do pz i UE spamować.

Tak samo z ptero na 5 rebornie się splakales bo nie możesz wbijać 40k dziennie żeby w miesiąc maxa wbić xD

ziomek nie ma sensu schodzic 5 poziomow nizej zeby ci odpisywac takze mozesz utkac pizde bo jestes jakims randomem spod depo co tylko na forum spamuje i daje jakies 1 iq propozycje dla mrozka takze lepiej utkaj pizde i lam se rece dalej jak do tej pory esa

dupsko szczypie widze ajeee
 

Reanimator

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Kwiecień 2022, 15:53:47 »
Wypowiedział się jakiś omen co świecie na rexii bo na innym otsie to był byś chłopcem do donoszenia potów na exp ;)
 
Osoby które lubią ten post: KapitanBomba, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #32 dnia: 14 Kwiecień 2022, 15:54:50 »
Chłop 2 lata na rexii siedzi i na jednego otsa wbił co po tygodniu xloga wyjebal żeby na rexie wrócić i się ludzie z niego śmiali , a nazywasz kogoś randomem spod depo xD


 

Omen

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #33 dnia: 14 Kwiecień 2022, 15:55:47 »
Wypowiedział się jakiś omen co świecie na rexii bo na innym otsie to był byś chłopcem do donoszenia potów na exp ;)

kto ty ze sie odzywasz w ogole?
 

Omen

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Kwiecień 2022, 15:56:27 »
Chłop 2 lata na rexii siedzi i na jednego otsa wbił co po tygodniu xloga wyjebal żeby na rexie wrócić i się ludzie z niego śmiali , a nazywasz kogoś randomem spod depo xD

hmm na kazdego otsa ktorego wbilem bylo dominando ale oki wiem ze masz downsyndroma takze nie ma co polemizowac

opor daj bo nudy na otsiku
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Kwiecień 2022, 15:57:20 »
Wypowiedział się jakiś omen co świecie na rexii bo na innym otsie to był byś chłopcem do donoszenia potów na exp ;)

kto ty ze sie odzywasz w ogole?


OMEN LEGENDA JEDNEGO OTSA PISZE KOMUŚ „kto ty ze się odzywasz” XDD


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #36 dnia: 14 Kwiecień 2022, 15:59:03 »
Chłop 2 lata na rexii siedzi i na jednego otsa wbił co po tygodniu xloga wyjebal żeby na rexie wrócić i się ludzie z niego śmiali , a nazywasz kogoś randomem spod depo xD

hmm na kazdego otsa ktorego wbilem bylo dominando ale oki wiem ze masz downsyndroma takze nie ma co polemizowac

opor daj bo nudy na otsiku

Teraz my będziemy rok jak wy ujebani w pz siedziec a jak wam się po roku znudzi i zostanie was 4 wejdziemy was rozjebac i będziemy pisać dominando


 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Nyga Ricz

Omen

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #37 dnia: 14 Kwiecień 2022, 16:02:48 »
Chłop 2 lata na rexii siedzi i na jednego otsa wbił co po tygodniu xloga wyjebal żeby na rexie wrócić i się ludzie z niego śmiali , a nazywasz kogoś randomem spod depo xD

hmm na kazdego otsa ktorego wbilem bylo dominando ale oki wiem ze masz downsyndroma takze nie ma co polemizowac

opor daj bo nudy na otsiku

Teraz my będziemy rok jak wy ujebani w pz siedziec a jak wam się po roku znudzi i zostanie was 4 wejdziemy was rozjebac i będziemy pisać dominando

po raz kolejny to samo? slaba taktyka
 

Omen

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #38 dnia: 14 Kwiecień 2022, 16:03:21 »
Wypowiedział się jakiś omen co świecie na rexii bo na innym otsie to był byś chłopcem do donoszenia potów na exp ;)

kto ty ze sie odzywasz w ogole?


OMEN LEGENDA JEDNEGO OTSA PISZE KOMUŚ „kto ty ze się odzywasz” XDD

spokojnie misiaczku bo ci zyly na mordzie wyszly
 

Simon

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #39 dnia: 14 Kwiecień 2022, 16:10:22 »
jak mam byc szczery i powiedziec dlaczego supp zostal zrownany z ziemia? bo taki przypierdol typu alkoholik jest splakany i go dupsko szczypie ze nie maja takich supportow. Gdyby oni mieli 20 suppow to nawet tego tematu by niie bylo, a od zawsze wiadomo ze mrozek nie testuje tego co wprowadza i slucha tego sosna iq a potem sie dziwi ze ots schodzi na psy. Dlatego mrozek kombinuje byle by zmienić cos co dobrze dziala na sile, ew w patchu za 3msc się poprawi jak nikt nie bedxie naciskal a jak ludzie beda siedziec cicho to zostawi tak jak jest mimo ze to jest bez sensu tak jak blokada ptero na 5 rebie

sell 5 reb 400k rp bo na bank nie będę expil na headhunterach z 500lvl/h.

No ale z kolei jeśli oni by mieli 20 supportów 4 reb to wtedy wy byście płakali więc gdzie tu logika  ;D
 

Reanimator

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #40 dnia: 14 Kwiecień 2022, 16:13:08 »
Nw gram na otsach od 12 lat i jakoś kurwa nigdy chłopa o nicku OMEN nie widziałem xd. Pewnie jakaś legenda od Paczka.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Omen

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #41 dnia: 14 Kwiecień 2022, 16:14:23 »
Nw gram na otsach od 12 lat i jakoś kurwa nigdy chłopa o nicku OMEN nie widziałem xd. Pewnie jakaś legenda od Paczka.

musiales w foxhoundach z alkoholikiem grac w takim razie
 

Reanimator

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #42 dnia: 14 Kwiecień 2022, 16:15:46 »
Na każdym otsie dominando a chłop ujebany na rexii siedzi. Pochwal się z kim te DOMINANDO robiłeś ? z Paczkiem na kamysa czy jak ? xd
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #43 dnia: 14 Kwiecień 2022, 16:18:28 »
Jak możesz omena legendy tibijskiej nie znać, tylko teraz ma słabszy okres i drugi rok zbieraczek na alarmach pilnuje na rexii i płacze ze mu UE od 10 osób na warze nie działa


 

Reanimator

Odp: LOST RANDOM BOXY
« Odpowiedź #44 dnia: 14 Kwiecień 2022, 16:22:12 »
OMEN nie kojarze xd. Alkoholika to chociaż na ziverze widziałem u Huszczy którzy podniesli chociaż rękawice do walki a ten OMEN to by nawet na sdki na tej ziverze nie nazbierał ale chłop pierdoli coś o dominando xd
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik