Here you can change website language:

Autor Wątek: Support?  (Przeczytany 5485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GrubasQ

Support?
« dnia: 24 Kwiecień 2022, 23:51:37 »
Tak, tak, tak to znowu ja ;p

Profesja Support, do czego ona teraz aktualnie jest ? Bo ja już tez sam nie wiem, gdy miał jeszcze te "exura gran mas res" to jeszcze opłacało się go robić fajnie sie Questy robiło ogólnie gra była dużo bardziej ciekawsza.
Usunąłeś @Mrozu exure z tego supporta to nie ma aktualnie z niego żadnego, ale to żadnego pożytku. Teraz to ta profesja to takie samo trofeum co te wszystkie itemy które robisz z okazji, typu Christmas Bp i inne pierdoly.

Miał ten spell to aż przyjemnie się nawet na Questy chodziło. I wcale nie były takie łatwe jak się wydawało, ile razy człowiek padł nawet tymi supportami..

No ale cóż, to tylko moje zdanie ;p
 
Osoby które lubią ten post: Vallention, kakmak, Alkoholik

GrubasQ

Odp: Support?
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Kwiecień 2022, 16:40:51 »
W sumie jeszcze ciekawi mnie jedna rzecz, ile osob zrobilo upke +25 lub Boostera, od momentu co support zostal znerfiony?

Wydaje mi sie ze nikt nawet na tego questa nie zaglądał :D
 

Mrozu

Odp: Support?
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Kwiecień 2022, 17:02:29 »
To już wole EK zbuffować niż tego Suppa, on od początku nie miał być dla teamków tylko dla zajechanych randomów przed powtaniem statusu randoma  :D
 
Osoby które lubią ten post: Simon, DYMY

GrubasQ

Odp: Support?
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Kwiecień 2022, 17:07:19 »
To już wole EK zbuffować niż tego Suppa, on od początku nie miał być dla teamków tylko dla zajechanych randomów przed powtaniem statusu randoma  :D

Zamiast cos ulepszac moze dopasujesz dmg: Lizardoxow/cycow/Besti ?

Tym ulepszaniem psujesz zarowno pvp, lepiej zajmij sie potworami ;)
Pousuwaj im Wave na milion kratek ? albo zmniejsz ich dmg? Bo znowu jesli dotkniesz eka ktory jest w miare dobry, bedzie nie do zabicia, ja radze zajac sie dmg potworkow ;)
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

ZIFFERO

Odp: Support?
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Kwiecień 2022, 17:45:21 »
To już wole EK zbuffować niż tego Suppa, on od początku nie miał być dla teamków tylko dla zajechanych randomów przed powtaniem statusu randoma  :D

zarowno powstanie supportow jak i jakiegos statusu randoma to irracjonalne pomysly, jak chcesz juz tak koniecznie pomoc tym "zajechanym randomom" to zrob zajechana wyspe tylko dla nich, mam nadzieje ze tak jak ten status wyladowal w koszu tak juz nigdy z niego nie wyjdzie, bo to pvp ots, chyba ze o czyms nie wiem

a co do tematu, tak jak pisze grubasek, powinienes znerfic potwory na questach, a knighta nawet nie tykaj bo jest op
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ

TakTylkoSobieGram

Odp: Support?
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Kwiecień 2022, 19:25:34 »
ej wyspa dla randomów coś pięknego xd
 

Omen

Odp: Support?
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Kwiecień 2022, 19:40:13 »
To już wole EK zbuffować niż tego Suppa, on od początku nie miał być dla teamków tylko dla zajechanych randomów przed powtaniem statusu randoma  :D

zarowno powstanie supportow jak i jakiegos statusu randoma to irracjonalne pomysly, jak chcesz juz tak koniecznie pomoc tym "zajechanym randomom" to zrob zajechana wyspe tylko dla nich, mam nadzieje ze tak jak ten status wyladowal w koszu tak juz nigdy z niego nie wyjdzie, bo to pvp ots, chyba ze o czyms nie wiem

a co do tematu, tak jak pisze grubasek, powinienes znerfic potwory na questach, a knighta nawet nie tykaj bo jest op

@Mrozu musisz w końcu zrozumieć, że żadna postac magiczna nie ustoi w aoe 1 besti, a co dopiero mówić o 2 jak to zazwyczaj za tpkami na questach bywa =]
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Support?
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Kwiecień 2022, 20:21:12 »
Zawsze mnie zastanawiało jak to jest ze masz w supporcie 8 osób, dodajesz 1-2 questy co 3 aktualizacje, a nie potraficie się zebrać na test servie i poświecić 2-3h żeby sprawdzić czy quest jest wykonalny i wprowadzić ewentualne modyfikacje, tylko dopiero jak się gracze splacza i zmarnują kilkaset ec, kilka tysi dc dopiero wprowadzasz zmiany xD

Nie mówiąc o itemach których sprawdzenie trwa 10 sekund typu booster.


 
Osoby które lubią ten post: Simon

Omen

Odp: Support?
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Kwiecień 2022, 22:17:27 »
Zawsze mnie zastanawiało jak to jest ze masz w supporcie 8 osób, dodajesz 1-2 questy co 3 aktualizacje, a nie potraficie się zebrać na test servie i poświecić 2-3h żeby sprawdzić czy quest jest wykonalny i wprowadzić ewentualne modyfikacje, tylko dopiero jak się gracze splacza i zmarnują kilkaset ec, kilka tysi dc dopiero wprowadzasz zmiany xD

Nie mówiąc o itemach których sprawdzenie trwa 10 sekund typu booster.

Ale boostera to Ty zostaw w spokoju, fun byl? byl. To najwazniejsze :D
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Simon

Odp: Support?
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Kwiecień 2022, 22:50:36 »
Z tym dmg monsterów to się zgodzę bo impy lizardoxy o cyce nie powinny tyle bić kiedyś 700k ekiem bez reba się robiło pół losta dzisiaj ledwo co 3 reb ek daje radę :p
Bestie niech se będą mocne bo to w końcu topka otsa ale hp fajnie było by zmniejszyć im jak i innym monsterom
 

GrubasQ

Odp: Support?
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Kwiecień 2022, 17:33:20 »
@Mrozu

I co dalej ? odpowiedziane w temacie, daliśmy swoje sugestie i zero reakcji ?

Questy są po to żeby je robić żeby osobom w dp które stoją po 24/7 się nie nudziło, ale jeżeli ty dajesz questa na którym 1 potworek zabija eka na 2 hity bez sio to powodzenia, zrobiles juz cos w tym kierunku czy bedziemy czekac do letniej aktualizacji ? czyli 2 miesiące stania w dp i nudząc się ?

Ja tego tematu nie napisałem po to żeby sobie napisać, tylko po to żeby cos w tym kierunku było ruszone/zadzialane. Fajnie było by jakiegoś Questa sobie znowu zrobic. Jedyne co pozostaje to Questy z Elite do robienia, bo chociaz tam sie nie pada w 2 sekundy xD
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Omen, ZIFFERO

Karr Sz

Odp: Support?
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Kwiecień 2022, 08:31:59 »
To ja ten support teraz jest niczym to i pewnie mało kto z niego już korzysta , powinieneś teraz ludziom co mają suppy dać możliwość wybrania profesji (bo jak narazie stoją w depo albo na aukcji )  , a nie patrzysz na randomów i dajesz jakieś supporty na ots gdzie w końcu jest serwer pvp . A druga sprawa to potwierdzam wypowiedź gracza co dodał kom u góry : zostaw lepiej eka bo tam gdzie coś poprawiasz to bardziej ci nie wychodzi , pozdrawiam 😁
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Support?
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Kwiecień 2022, 08:56:45 »
Oo, daj opcje wyboru profesji dla supportów.

Chujowe w chuj to było dodajesz zajebista profesje ludzie wydają plny żeby wbić 4 reborny albo żeby kupić supporty za ep/pp, a nagle Ty rozpierdalasz cały sens profesji, czemu gracze maja cierpieć za coś czego Ty wcześniej nie dopracowałes xD


 
Osoby które lubią ten post: Karr Sz

ktototensamgold

Odp: Support?
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Kwiecień 2022, 09:33:19 »
Oo, daj opcje wyboru profesji dla supportów.

Chujowe w chuj to było dodajesz zajebista profesje ludzie wydają plny żeby wbić 4 reborny albo żeby kupić supporty za ep/pp, a nagle Ty rozpierdalasz cały sens profesji, czemu gracze maja cierpieć za coś czego Ty wcześniej nie dopracowałes xD

Bo na tym polega jego ots? Pierwszy raz gracie na jego otsie? Przecież zawsze tak było że coś wprowadzał, ludzie pakowali złotówki i nagle on to nerfił.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

GrubasQ

Odp: Support?
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Kwiecień 2022, 09:46:14 »
Piszemy, piszemy, piszemy. A reakcji i odpowiedz brak.

To co czekamy do czerwca?