Here you can change website language:

Autor Wątek: Wędki połowowe  (Przeczytany 2143 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Wędki połowowe
« dnia: 28 Kwiecień 2022, 10:13:18 »
Kupie wędki połowowe duża ilość


 

Wedkarz

Odp: Wędki połowowe
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Kwiecień 2022, 12:40:16 »
Jednak ciągnie wilka do lasu 😂 Bardzo dobry kierunek wędkowanie. Masz dużo czasu w strefie PZ na rozwój tej pasji 😎

P.S Same kilofy się nie naostrzą, a kamyczków brak 😀
 
Osoby które lubią ten post: Lays

Lays

Odp: Wędki połowowe
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Kwiecień 2022, 13:09:52 »
xde
 

Kibic Stalii

Odp: Wędki połowowe
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Kwiecień 2022, 13:24:23 »
a on mi będzie pierdolił żebym w simsy grał ...
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Wędki połowowe
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Kwiecień 2022, 14:43:32 »
a on mi będzie pierdolił żebym w simsy grał ...

Pisałes ze wedkarz to nie Ty, a ja pisałem to do wędkarza wiec coś się chyba gubisz.

Ty WYDAJESZ 800k punktów w domek którego nikt by za 300 nie odkupił i nie zarabia na siebie, a ja INWESTUJE 800k w wędki i mam z tego dzienny profit a i tak mam milion punktów które leżą i sie kurza wiec czemu ich nie zainwestować, chociaż po co Ci tłumacze jak i tak nie zrozumiesz skoro dla ciebie wydanie 800k na domek a na wędki to to samo

Tyle zarobiłem i wyexpilem przez rok bezkarnej dominacji ze mogę wbić za pół roku i kupić każda profesje po 5 reborn
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień 2022, 14:52:37 wysłana przez Alkoholik »


 

Wedkarz

Odp: Wędki połowowe
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Kwiecień 2022, 15:41:51 »
Tuż to na jedno wyjdzie czy masz milion na koncie czy 6 reborn ujebany w depo moczący kija. Bo masz bana dożywotnio na wyjście poza strefę PZ 😂
Czasy, gdy siedziało się bezkarnie na konarze przed depo, teraz pozostały twoimi marzeniami.

Lepszą alternatywą Dla Ciebie byłoby oddanie tych punktów Mrozowi na cele charytatywne potrzebującym. On przynajmniej zrobi z nich pożytek.

P.S Za to na forum dominujesz i faktycznie jesteś tutaj bezkarny. To jedyne odpowiednie miejsce Dla Ciebie.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Wędki połowowe
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Kwiecień 2022, 17:44:55 »
Tuż to na jedno wyjdzie czy masz milion na koncie czy 6 reborn ujebany w depo moczący kija. Bo masz bana dożywotnio na wyjście poza strefę PZ 😂
Czasy, gdy siedziało się bezkarnie na konarze przed depo, teraz pozostały twoimi marzeniami.

Lepszą alternatywą Dla Ciebie byłoby oddanie tych punktów Mrozowi na cele charytatywne potrzebującym. On przynajmniej zrobi z nich pożytek.

P.S Za to na forum dominujesz i faktycznie jesteś tutaj bezkarny. To jedyne odpowiednie miejsce Dla Ciebie.

Koleś ale po co Ty się wypowiadasz jak Twoje największe osiągniecie na otsie to wychodowanie 40 kwiatków i chata za 800k pp.

Jakbym sprzedał wszystko co mam to miałbym 10 takich chatek a Ty się spuszczasz ze sprzedales plecak doniczek i w pół roku zarobiłeś 40k pp xD

15 osób wyjebalo xloga bo nic się tu nie działo i była bezkarna dominacja przez rok a wy się spuszcacie ze zdominowaliscie 5 osób i 5 dobranych randomow po tym jak dobraliscie 20 osób XD
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień 2022, 17:47:21 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz

Omen

Odp: Wędki połowowe
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Kwiecień 2022, 13:36:07 »
Tuż to na jedno wyjdzie czy masz milion na koncie czy 6 reborn ujebany w depo moczący kija. Bo masz bana dożywotnio na wyjście poza strefę PZ 😂
Czasy, gdy siedziało się bezkarnie na konarze przed depo, teraz pozostały twoimi marzeniami.

Lepszą alternatywą Dla Ciebie byłoby oddanie tych punktów Mrozowi na cele charytatywne potrzebującym. On przynajmniej zrobi z nich pożytek.

P.S Za to na forum dominujesz i faktycznie jesteś tutaj bezkarny. To jedyne odpowiednie miejsce Dla Ciebie.

Koleś ale po co Ty się wypowiadasz jak Twoje największe osiągniecie na otsie to wychodowanie 40 kwiatków i chata za 800k pp.

Jakbym sprzedał wszystko co mam to miałbym 10 takich chatek a Ty się spuszczasz ze sprzedales plecak doniczek i w pół roku zarobiłeś 40k pp xD

15 osób wyjebalo xloga bo nic się tu nie działo i była bezkarna dominacja przez rok a wy się spuszcacie ze zdominowaliscie 5 osób i 5 dobranych randomow po tym jak dobraliscie 20 osób XD

Alkus wyczuwam hipokryzje. Historia zatacza kolo, jak u Sztywno wyjebalo 15 osob xloga to przypisaliacie sobie zasługi mówiąc ze zajechaliscie nas charami bez rebow co było kompletna gownoprawda XD. A teraz dostaliście w pizde pare bitek, zgnojeni totalnie wyjsc z pz nie mogliscie, a Ty tłumaczysz ze 15 osob u was wyjebalo xloga.

Sciagaliscie jakiś petów z innych otsow na gathery vs 5 osob po czym spamowaliscie w depo o tej waszej jakby to powiedzieć 'dominacji'. Nawet te pościągane randomy wam nic nie dały, a tutaj proszę, 10 veni i 4 sztywno was jebalo jak chciało bez większego focusa.

Moment, jak to było?


FULL DOMINANDO AJE
ZAJEDZ MI FANTAZJE
DACIE OPOR?
OPPONENCI SELL TLEN
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Wędki połowowe
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Kwiecień 2022, 14:19:48 »
Tuż to na jedno wyjdzie czy masz milion na koncie czy 6 reborn ujebany w depo moczący kija. Bo masz bana dożywotnio na wyjście poza strefę PZ 😂
Czasy, gdy siedziało się bezkarnie na konarze przed depo, teraz pozostały twoimi marzeniami.

Lepszą alternatywą Dla Ciebie byłoby oddanie tych punktów Mrozowi na cele charytatywne potrzebującym. On przynajmniej zrobi z nich pożytek.

P.S Za to na forum dominujesz i faktycznie jesteś tutaj bezkarny. To jedyne odpowiednie miejsce Dla Ciebie.

Koleś ale po co Ty się wypowiadasz jak Twoje największe osiągniecie na otsie to wychodowanie 40 kwiatków i chata za 800k pp.

Jakbym sprzedał wszystko co mam to miałbym 10 takich chatek a Ty się spuszczasz ze sprzedales plecak doniczek i w pół roku zarobiłeś 40k pp xD

15 osób wyjebalo xloga bo nic się tu nie działo i była bezkarna dominacja przez rok a wy się spuszcacie ze zdominowaliscie 5 osób i 5 dobranych randomow po tym jak dobraliscie 20 osób XD

Alkus wyczuwam hipokryzje. Historia zatacza kolo, jak u Sztywno wyjebalo 15 osob xloga to przypisaliacie sobie zasługi mówiąc ze zajechaliscie nas charami bez rebow co było kompletna gownoprawda XD. A teraz dostaliście w pizde pare bitek, zgnojeni totalnie wyjsc z pz nie mogliscie, a Ty tłumaczysz ze 15 osob u was wyjebalo xloga.

Sciagaliscie jakiś petów z innych otsow na gathery vs 5 osob po czym spamowaliscie w depo o tej waszej jakby to powiedzieć 'dominacji'. Nawet te pościągane randomy wam nic nie dały, a tutaj proszę, 10 veni i 4 sztywno was jebalo jak chciało bez większego focusa.

Moment, jak to było?


FULL DOMINANDO AJE
ZAJEDZ MI FANTAZJE
DACIE OPOR?
OPPONENCI SELL TLEN

Sam siebie oklamujesz, wyjebalo od was xloga z 5 osób? A mimo wszystko i tak bite 3-4 miesiące były dziennie gathery od 20 do 1 w nocy i normalne walki, a Wasza wyimaginowana dominacja jak wyglądała? Rok siedzieliście ujebani w pz specjalnie nie dając walki i randomowo wybiegaliscie o 3 w nocy ujebac boty, gdzie w między czasie 15 osob przestało grać, po czym dobraliscie 20 osob i wyszliście w 30 na 15 osob na gather i piszecie o jakiejś dominacji. Już zapomniałeś jak w sztywno były gathery? Chyba 12, 15 i 20 i wychodziliśmy się bić, a z wami nie było mowy o takim czymś, trzeba siedziec 15h przy PC, żeby wyjść zabic was po razie i kolejny podryg po 24h.

Jakbyście dawali przez ten rok nam taka „rozrywkę” tak jak my wam dawaliśmy odbijając otsa to całkiem inaczej by się to potoczyło, ale wyszliście chyba z założenia ze poczekacie aż z nudów przestaniemy grać i będziecie pisać ze zdominowaliscie

https://youtu.be/Eu8_J_MInY0

Masz tu camy z kilku walk na przeciągu tych 3/4 miesięcy, a z ostatniego roku jedynie z czego cama moglibyście nagrać to z biegania na ptero na bugmapie.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień 2022, 14:27:01 wysłana przez Alkoholik »


 

Reanimator

Odp: Wędki połowowe
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Kwiecień 2022, 18:37:54 »
Dobra dajcie już sobie spokój xd. Teraz to sobie możecie bić bossy co najwyżej a no i randomów zabijać na respach. Macie prywatne expowiska więc jesteście nietykalni aktualnie. Trochę teraz to wygląda jak OTS pod waszą gildie bo macie caste i speciale za damke :D. @Mrozu
 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz

Omen

Odp: Wędki połowowe
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Kwiecień 2022, 12:44:38 »
Tuż to na jedno wyjdzie czy masz milion na koncie czy 6 reborn ujebany w depo moczący kija. Bo masz bana dożywotnio na wyjście poza strefę PZ 😂
Czasy, gdy siedziało się bezkarnie na konarze przed depo, teraz pozostały twoimi marzeniami.

Lepszą alternatywą Dla Ciebie byłoby oddanie tych punktów Mrozowi na cele charytatywne potrzebującym. On przynajmniej zrobi z nich pożytek.

P.S Za to na forum dominujesz i faktycznie jesteś tutaj bezkarny. To jedyne odpowiednie miejsce Dla Ciebie.

Koleś ale po co Ty się wypowiadasz jak Twoje największe osiągniecie na otsie to wychodowanie 40 kwiatków i chata za 800k pp.

Jakbym sprzedał wszystko co mam to miałbym 10 takich chatek a Ty się spuszczasz ze sprzedales plecak doniczek i w pół roku zarobiłeś 40k pp xD

15 osób wyjebalo xloga bo nic się tu nie działo i była bezkarna dominacja przez rok a wy się spuszcacie ze zdominowaliscie 5 osób i 5 dobranych randomow po tym jak dobraliscie 20 osób XD

Alkus wyczuwam hipokryzje. Historia zatacza kolo, jak u Sztywno wyjebalo 15 osob xloga to przypisaliacie sobie zasługi mówiąc ze zajechaliscie nas charami bez rebow co było kompletna gownoprawda XD. A teraz dostaliście w pizde pare bitek, zgnojeni totalnie wyjsc z pz nie mogliscie, a Ty tłumaczysz ze 15 osob u was wyjebalo xloga.

Sciagaliscie jakiś petów z innych otsow na gathery vs 5 osob po czym spamowaliscie w depo o tej waszej jakby to powiedzieć 'dominacji'. Nawet te pościągane randomy wam nic nie dały, a tutaj proszę, 10 veni i 4 sztywno was jebalo jak chciało bez większego focusa.

Moment, jak to było?


FULL DOMINANDO AJE
ZAJEDZ MI FANTAZJE
DACIE OPOR?
OPPONENCI SELL TLEN

Sam siebie oklamujesz, wyjebalo od was xloga z 5 osób? A mimo wszystko i tak bite 3-4 miesiące były dziennie gathery od 20 do 1 w nocy i normalne walki, a Wasza wyimaginowana dominacja jak wyglądała? Rok siedzieliście ujebani w pz specjalnie nie dając walki i randomowo wybiegaliscie o 3 w nocy ujebac boty, gdzie w między czasie 15 osob przestało grać, po czym dobraliscie 20 osob i wyszliście w 30 na 15 osob na gather i piszecie o jakiejś dominacji. Już zapomniałeś jak w sztywno były gathery? Chyba 12, 15 i 20 i wychodziliśmy się bić, a z wami nie było mowy o takim czymś, trzeba siedziec 15h przy PC, żeby wyjść zabic was po razie i kolejny podryg po 24h.

Jakbyście dawali przez ten rok nam taka „rozrywkę” tak jak my wam dawaliśmy odbijając otsa to całkiem inaczej by się to potoczyło, ale wyszliście chyba z założenia ze poczekacie aż z nudów przestaniemy grać i będziecie pisać ze zdominowaliscie

https://youtu.be/Eu8_J_MInY0

Masz tu camy z kilku walk na przeciągu tych 3/4 miesięcy, a z ostatniego roku jedynie z czego cama moglibyście nagrać to z biegania na ptero na bugmapie.

Jestes gostek odcięty od rzeczywistości. To wy przez parę tyg robiliście gathery o 3, 4 w nocy wiec co ty pierdolisz o bitkach od 20 do 1 XD zanim zaczęliście ściągać randomow to nawet z temple nie mogliscie wyjsc. Potem wychodziliśmy na walki o 10 mniej zeby się tylko pobić nawet jak mieliśmy dostac w dziaslo. Niezla rozrywkę nam daliście XDD 15 osob skonczylo gre bo oporu przez rok nie było, zebraliście mase zeby na waleczki o 3 wychodzić w tym jakis azzanow i innych co widać na camie.

Jakos jak wy biegaliście o 5 wiecej zawsze to nic nie pisaliśmy, nagle my mamy 5 przewagi i juz poduszka cala zalzawiona. Biedaczki, niczego więcej sie po was nie spodziewałem, tam u was i tak same nieudaczniki graja.

Juz żadnego cama nie nagracie, chyba ze z kijem w ręce nad rzeka.

Dacie opor albo chociaż zajedzcie fantazje

Esa
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Wędki połowowe
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Kwiecień 2022, 12:53:50 »
Żadnego cama od roku nie nagraliśmy bo niestety żadnych walk nie daliście, ale niech ci będzie jest was 5 więcej itp itd.

Myślałem ze jak trochę odsapniesz od pilnowania zbieraczek 24/7 na alarmach to ci się polepszy ale jednak dalej jesteś odklejony