Here you can change website language:

Autor Wątek: 450K PKT  (Przeczytany 5221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TakTylkoSobieGram

Odp: 450K PKT
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Maj 2022, 21:30:54 »
Tosz ostatnio płakał że nie może 4 rebem 700k przejść lost skulla  a my randomy zrobiliśmy to na 3 reb eku i 1 reb ed
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Omen

Odp: 450K PKT
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Maj 2022, 10:51:02 »
RP znerfiomy a ty 450k chcesz plus co za problem ubrać amulet a skoro questy łatwe to zrób a nie sory bez supportów to nawet lost skulla nie możecie zrobić

To eq z chara jest więcej warte niz dorobek alkoholika XD co z tego ze znerfiony skoro jest dalej najbardziej użyteczna postacią na otsiku ale wypowiadaja sie jakies alkoholiki czy grzejnik pzta daunlentil.

Robimy spelle 600k bez supportow, a Ty nawet nie zobaczysz na wlasne oczy jak quest wyglada :D

Za chara bez eq mi daja 300k ale co piszecie tu swoje wypociny i wala z was beke, taki alko naprzyklad - posmiewisko otsa, wyzywaja go jakies pety pod depo, wyjasniany na forum codziennie, rece uciete po lokcie, a nadal myśli ze cos ma do powiedzenia xD wolne zarty

450K ZA CHARA RANDOMY

DOMINANDO AJE
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: 450K PKT
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Maj 2022, 19:00:03 »
Tak tak wstawaj omen zesrales się, twój team w którym średnia iq się nie liczy z tego co mówią i piszą, wiec strzelam ze ktoś pokroju trawy 300k ci daje

A co do rak uciętych to twk mam ucięte ze sobie wchodzę dla beki raz w tygodniu i wybijam całego losta i 5 osób patrzy z pz jak bezkarnie zabijam a jak wychodzą to się łamią na -2 bąki
« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2022, 19:03:18 wysłana przez Alkoholik »


 

TakTylkoSobieGram

Odp: 450K PKT
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Maj 2022, 22:14:17 »
RP znerfiomy a ty 450k chcesz plus co za problem ubrać amulet a skoro questy łatwe to zrób a nie sory bez supportów to nawet lost skulla nie możecie zrobić

To eq z chara jest więcej warte niz dorobek alkoholika XD co z tego ze znerfiony skoro jest dalej najbardziej użyteczna postacią na otsiku ale wypowiadaja sie jakies alkoholiki czy grzejnik pzta daunlentil.

Robimy spelle 600k bez supportow, a Ty nawet nie zobaczysz na wlasne oczy jak quest wyglada :D

Za chara bez eq mi daja 300k ale co piszecie tu swoje wypociny i wala z was beke, taki alko naprzyklad - posmiewisko otsa, wyzywaja go jakies pety pod depo, wyjasniany na forum codziennie, rece uciete po lokcie, a nadal myśli ze cos ma do powiedzenia xD wolne zarty

450K ZA CHARA RANDOMY

DOMINANDO AJE
jakoś nie wierze że robicie spelle bez supportów no chyba że mrozu moby przesuwa to tak
 

Nyga Ricz

Odp: 450K PKT
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Maj 2022, 22:19:52 »
Tą dominacje to w CV można wpisać, czy jak? Bo to jest chyba najczęściej używane wyrażenie na tym forum :D
Plus te charki to wliczają się pod wkład własny pod hipotekę, czy nie za bardzo, bo nie wiem czy dalej inwestować w jakieś upki 25, hmmm?
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Omen

Odp: 450K PKT
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Maj 2022, 07:38:55 »
Tak tak wstawaj omen zesrales się, twój team w którym średnia iq się nie liczy z tego co mówią i piszą, wiec strzelam ze ktoś pokroju trawy 300k ci daje

A co do rak uciętych to twk mam ucięte ze sobie wchodzę dla beki raz w tygodniu i wybijam całego losta i 5 osób patrzy z pz jak bezkarnie zabijam a jak wychodzą to się łamią na -2 bąki

Za słaby jestes w te klocki, ta pamiętam jak mnie zawołali ostatnio na losta, 2 minuty wystarczyły zeby cie zaorac 2x twoich pseudo braci przy okazji i musiałem dluzej czekać na zgubienie pz.

DOMINACJA GENETYCZNA
 

Omen

Odp: 450K PKT
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Maj 2022, 07:40:50 »
RP znerfiomy a ty 450k chcesz plus co za problem ubrać amulet a skoro questy łatwe to zrób a nie sory bez supportów to nawet lost skulla nie możecie zrobić

To eq z chara jest więcej warte niz dorobek alkoholika XD co z tego ze znerfiony skoro jest dalej najbardziej użyteczna postacią na otsiku ale wypowiadaja sie jakies alkoholiki czy grzejnik pzta daunlentil.

Robimy spelle 600k bez supportow, a Ty nawet nie zobaczysz na wlasne oczy jak quest wyglada :D

Za chara bez eq mi daja 300k ale co piszecie tu swoje wypociny i wala z was beke, taki alko naprzyklad - posmiewisko otsa, wyzywaja go jakies pety pod depo, wyjasniany na forum codziennie, rece uciete po lokcie, a nadal myśli ze cos ma do powiedzenia xD wolne zarty

450K ZA CHARA RANDOMY

DOMINANDO AJE
jakoś nie wierze że robicie spelle bez supportów no chyba że mrozu moby przesuwa to tak

Chuj mnie twoja wiara obchodzi gostek XD musisz mieć tak samo polamane rece co alkoholik jak robili podjazd 5 razy na target, ze az brygadę pomocnicza ściągnęli do pomocy w questach na rexii ajee
 

Omen

Odp: 450K PKT
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Maj 2022, 07:46:10 »
Tą dominacje to w CV można wpisać, czy jak? Bo to jest chyba najczęściej używane wyrażenie na tym forum :D
Plus te charki to wliczają się pod wkład własny pod hipotekę, czy nie za bardzo, bo nie wiem czy dalej inwestować w jakieś upki 25, hmmm?

Uzywaja tego słowa ludzie co mają najmniejsze pojęcie o gierce czyli jakies krzysie saluto alkoholiki i inne szczochy z marginesu społecznego. A jak przychodzi co do czego to wystarcza 3 minutki i podrygi zneutralizowane.

Alko dasz jakis opor w koncu czy trzeba czekac az znow sciagniecie jakis petów o iq sosny z innych otsikow, bo logowac na 3 minuty zeby cie zajechac sie nie opłaca.
 

Omen

Odp: 450K PKT
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Maj 2022, 07:49:03 »
Tosz ostatnio płakał że nie może 4 rebem 700k przejść lost skulla  a my randomy zrobiliśmy to na 3 reb eku i 1 reb ed

Chyba alkoholik twoim mentorem zostal, bo odklejenie na takim samym poziomie I z farmazonami juz tez nadrabiasz
 

Omen

Odp: 450K PKT
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Maj 2022, 07:58:19 »
Tak tak wstawaj omen zesrales się, twój team w którym średnia iq się nie liczy z tego co mówią i piszą, wiec strzelam ze ktoś pokroju trawy 300k ci daje

A co do rak uciętych to twk mam ucięte ze sobie wchodzę dla beki raz w tygodniu i wybijam całego losta i 5 osób patrzy z pz jak bezkarnie zabijam a jak wychodzą to się łamią na -2 bąki

Alkoholik wyjasniator XD
3 boty zabite na full afku, 2 razy w pizde xlog
6 botow zabitych na full afku, 2 razy w pizde xlog

Laczny czas ganiania sie za alkoholikiem na bugmapie 3 minuty/1 deska

Taki tam alkoholik na loscie
Beka z randoma
 

TakTylkoSobieGram

Odp: 450K PKT
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Maj 2022, 10:41:10 »
omen prowadzisz konwersacje z samym sobą czy jak?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: 450K PKT
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Maj 2022, 11:32:50 »
Jakbyś siedział tyle przy PC i nie miał kolegów tak jak omen to tez bys sam ze sobą pisał

Koleś drugi rok wali pegiole na otsie i nadal myśli ze wszyscy maja bekę z wszyskich a nie z niego xD

Wyjebane mam w te deski, wybiegliśmy we 2 na 10 i zabiliśmy trawę jebanego no handa i padłem 2 razy wiec chyba worth

Wyjdź z tej jaskini bo widzę ze wskakujesz na coraz wyższy stopień odklejenia 5 postów spocony na forum rexi jeden po drugim forumowicz XD

Twoje największe osiągniecie tibijskie z ostatnich dwóch lat to zrobienie targeta na rexii gz przecież wcale nie mieliśmy targetow przed wami
« Ostatnia zmiana: 13 Maj 2022, 11:37:50 wysłana przez Alkoholik »


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: 450K PKT
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Maj 2022, 23:36:23 »
omen wyslijcie tam jakies sluzby do kolegi ziffera bo chyba sie do fotela przykleil od tygodnia


 

Omen

Odp: 450K PKT
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Maj 2022, 02:41:20 »
omen prowadzisz konwersacje z samym sobą czy jak?

te gowna spod depo to calkiem pyskate sie zrobily
 

Omen

Odp: 450K PKT
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Maj 2022, 02:43:18 »
Jakbyś siedział tyle przy PC i nie miał kolegów tak jak omen to tez bys sam ze sobą pisał

Koleś drugi rok wali pegiole na otsie i nadal myśli ze wszyscy maja bekę z wszyskich a nie z niego xD

Wyjebane mam w te deski, wybiegliśmy we 2 na 10 i zabiliśmy trawę jebanego no handa i padłem 2 razy wiec chyba worth

Wyjdź z tej jaskini bo widzę ze wskakujesz na coraz wyższy stopień odklejenia 5 postów spocony na forum rexi jeden po drugim forumowicz XD

Twoje największe osiągniecie tibijskie z ostatnich dwóch lat to zrobienie targeta na rexii gz przecież wcale nie mieliśmy targetow przed wami

oj farmazoniarzu co ty wiesz

No i oczywiscie, ze nie zrobiliscie =]

Opor dasz czy juz w pizde na podrygu i styka na tydzien?