Here you can change website language:

Autor Wątek: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE  (Przeczytany 4554 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Karr Sz

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Maj 2022, 21:26:14 »
Uwaga, nikogo nie trzymamy siłą do gry na serwerze, jeżeli warunki Ci na nim panujące nie odpowiadają wystarczy zmienić serwer. Uwierzcie, że są chętni na postacie tych, którzy nie chcą grać więc wystarczy dać xloga i nie trzeba się wtedy denerwować. - Mrozu .

 
A druga sprawa administracja nie odpowiada za itemki graczy , mrozu ci powie od tego są komendy ( aleta sio , aleta som ) , twój zasrany obowiązek to wpierw to sprawdzić a potem wpierdalać itemki do domku
 

Abraham

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Maj 2022, 22:37:39 »
moze Mrozu cie ojebal xd ale dziwna sytuacja przecież lista aleta sio/som robi sie pusta po zakupie domku
 

Ezi Pop

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Maj 2022, 08:23:13 »
Abraham , właśnie ze lista się nie usuwa , mnie też to dziwiło
 

Octavia

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Maj 2022, 11:35:11 »
Na każdym innym otsie się usuwa automatycznie. Więc sami ludzie widzicie jak szybko się w razie co wzbogacić i jest to dozwolone Mrozu nawet palcem nie kiwnie także panowie wiecie co robić :D
 

Ezi Pop

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Maj 2022, 13:38:41 »
MROZU , przeczytaj w końcu te posty bo też spotkałem się z taką sytuacją,  a twierdzisz że przy kupnie się lista aleta sio usuwa a tu gówno prawa , ostatnio kupywalem domek i miałem to samo , może to jakiś bug jest a koleś sobie wykorzystuje i okrada ludzi
 
Osoby które lubią ten post: Octavia

Octavia

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Maj 2022, 14:21:55 »
Powinno się usuwać taka prawda. Tylko @Mrozu ma wyjebane w nas, byle się kwit zgadzał :p. Mi już nie chodzi o te itemy wyjebane że straciłem jakieś 70k pp i do tego 20k dc no i nawet full seta na chara nie mam. Ale chodzi o to że Mrozu napisał wyżej że sprawdzi bazę w tygodniu i nawet tego nie zrobił, co więcej pisałem wczoraj do niego na priv czy jest to odpisał mi ,,?" napisałem mu o tym domku to nawet nie raczył odpisać a biegał na evencie sobie... On ma wyjebane jego serwer jego zasady nie podoba się to naura tyle ci jest w stanie odpisać.
 

Abraham

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Maj 2022, 00:13:35 »
No ale ona się usuwa po sprzedaniu przez komendę bo specjalnie wczoraj sprawdziłem a ciekawości jedynie działa tak ze jak masz wpisany jakiś nick na aleta som/sio i np. go zmienisz to i tak możesz wejść do domku mając inny nick a stary jest wpisany
 

Mrozu

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Maj 2022, 16:51:30 »
Jest błąd, który został odnaleziony, itemki zwrócone. Osoba, która znalazła błąd i go nie zgłosiła straciła postacie  8)
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Howdy, Alkoholik, Krzychu, DYMY, Efendi

Octavia

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Maj 2022, 19:47:59 »
Potwierdzam itemki odzyskane, błąd znaleziony także bye bye Flecher :D
 
Osoby które lubią ten post: Flexy

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Maj 2022, 22:21:03 »
Jest błąd, który został odnaleziony, itemki zwrócone. Osoba, która znalazła błąd i go nie zgłosiła straciła postacie  8)

Bardzo dobrze z kurwiskiem krótko, łap przez komputer nie ujebiesz, ale chociaż chary możesz zajebac frajerowi


 

Octavia

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Maj 2022, 22:47:33 »
Godzina kombinacji jak to zrobił i się udało. Jazda z frajerami !!!!
 

TakTylkoSobieGram

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #26 dnia: 26 Maj 2022, 10:19:33 »
mówiłem że ta kurwa jebie na itemy postacie zabrałeś na nieużywki mrozu?
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2022, 10:21:13 wysłana przez TakTylkoSobieGram »
 

Ave AVA

Odp: OKRADZIONY DOMEK NA ENGIMIE
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Lipiec 2022, 17:39:23 »
Mialem podobna sytuacje Po powrocie do gry itemki powinny byc w depo z domku natomiast Mrozek twierdzi ze nie jest w stanie sprawdzic tego bo baze ma tylko 14 dni wstecz xDDDDDDDDD