Here you can change website language:

Autor Wątek: odklejenie max  (Przeczytany 7829 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Har na sell

Odp: odklejenie max
« Odpowiedź #45 dnia: 19 Czerwiec 2022, 11:35:33 »
Czekamy na zdjęcia !
A Ty przeciagniety naplecie gdzie masz chary? Hehe

Btw. widzę ze Nelfis ładny Wam zajazd na nockach robi i was dupka trochę piecze
XDD


KURWOOOOO JEEBAAAAANAA AFKI ZABIJA CWELU BEZ NÓG STONOGOO ZAJEBANA UTKAJ JUŻ PIZDE WAFLU BEZ ŻYCIA SPUSZCZASZ SIĘ NAD TYM FORUM JAKBYŚ BYŁ JAKIMŚ BOGIEM A JESTEZ ZWYKŁA KURWĄ Z AUTOSTRADY BEZ WŁOSÓW
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: odklejenie max
« Odpowiedź #46 dnia: 19 Czerwiec 2022, 11:48:30 »
Czekamy na zdjęcia !
A Ty przeciagniety naplecie gdzie masz chary? Hehe

Btw. widzę ze Nelfis ładny Wam zajazd na nockach robi i was dupka trochę piecze
XDD


KURWOOOOO JEEBAAAAANAA AFKI ZABIJA CWELU BEZ NÓG STONOGOO ZAJEBANA UTKAJ JUŻ PIZDE WAFLU BEZ ŻYCIA SPUSZCZASZ SIĘ NAD TYM FORUM JAKBYŚ BYŁ JAKIMŚ BOGIEM A JESTEZ ZWYKŁA KURWĄ Z AUTOSTRADY BEZ WŁOSÓW


Hauahahahah ciebie ewidentnie dupka najbardziej piecze


 

Har na sell

Odp: odklejenie max
« Odpowiedź #47 dnia: 19 Czerwiec 2022, 12:32:11 »
Czekamy na zdjęcia !
A Ty przeciagniety naplecie gdzie masz chary? Hehe

Btw. widzę ze Nelfis ładny Wam zajazd na nockach robi i was dupka trochę piecze
XDD


KURWOOOOO JEEBAAAAANAA AFKI ZABIJA CWELU BEZ NÓG STONOGOO ZAJEBANA UTKAJ JUŻ PIZDE WAFLU BEZ ŻYCIA SPUSZCZASZ SIĘ NAD TYM FORUM JAKBYŚ BYŁ JAKIMŚ BOGIEM A JESTEZ ZWYKŁA KURWĄ Z AUTOSTRADY BEZ WŁOSÓW


Hauahahahah ciebie ewidentnie dupka najbardziej piecze

A ty wakajki czy strażnik forum? Bo jesteś przygłupem jak jesteś na wakacjach i na forum odpisujesz łachudro
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: odklejenie max
« Odpowiedź #48 dnia: 19 Czerwiec 2022, 14:15:23 »
Czekamy na zdjęcia !
A Ty przeciagniety naplecie gdzie masz chary? Hehe

Btw. widzę ze Nelfis ładny Wam zajazd na nockach robi i was dupka trochę piecze
XDD


KURWOOOOO JEEBAAAAANAA AFKI ZABIJA CWELU BEZ NÓG STONOGOO ZAJEBANA UTKAJ JUŻ PIZDE WAFLU BEZ ŻYCIA SPUSZCZASZ SIĘ NAD TYM FORUM JAKBYŚ BYŁ JAKIMŚ BOGIEM A JESTEZ ZWYKŁA KURWĄ Z AUTOSTRADY BEZ WŁOSÓW


Hauahahahah ciebie ewidentnie dupka najbardziej piecze

A ty wakajki czy strażnik forum? Bo jesteś przygłupem jak jesteś na wakacjach i na forum odpisujesz łachudro

Ja wiem ze ty z Xoordisem macie na wakacjach pełne raczki roboty, albo raczej pełne buzie obsługując przyjezdnych ale ja mam czas się położyć z piweczkiem na leżaczku i wejść sobie na forum i pośmiać się jak takie klauny jak wy bez życia płaczą ze dostali bana na tydzień na kochanym otsiku i są zmuszeni wyjść z domu


 

Har na sell

Odp: odklejenie max
« Odpowiedź #49 dnia: 19 Czerwiec 2022, 14:37:29 »
Czekamy na zdjęcia !
A Ty przeciagniety naplecie gdzie masz chary? Hehe

Btw. widzę ze Nelfis ładny Wam zajazd na nockach robi i was dupka trochę piecze
XDD


KURWOOOOO JEEBAAAAANAA AFKI ZABIJA CWELU BEZ NÓG STONOGOO ZAJEBANA UTKAJ JUŻ PIZDE WAFLU BEZ ŻYCIA SPUSZCZASZ SIĘ NAD TYM FORUM JAKBYŚ BYŁ JAKIMŚ BOGIEM A JESTEZ ZWYKŁA KURWĄ Z AUTOSTRADY BEZ WŁOSÓW


Hauahahahah ciebie ewidentnie dupka najbardziej piecze

A ty wakajki czy strażnik forum? Bo jesteś przygłupem jak jesteś na wakacjach i na forum odpisujesz łachudro

Ja wiem ze ty z Xoordisem macie na wakacjach pełne raczki roboty, albo raczej pełne buzie obsługując przyjezdnych ale ja mam czas się położyć z piweczkiem na leżaczku i wejść sobie na forum i pośmiać się jak takie klauny jak wy bez życia płaczą ze dostali bana na tydzień na kochanym otsiku i są zmuszeni wyjść z domu


Jakich przyjezdnych nie rozumiem co tam bełkoczesz sobie pod nochalem ale widać zamiast odpoczywać to wolisz wchodzić na forum jakieś gierki rozjechanej i komentować to przyglup pomyśl tym orzeszkiem włoskim choć raz
 

Harfik

Odp: odklejenie max
« Odpowiedź #50 dnia: 19 Czerwiec 2022, 15:27:01 »
po 1 ty placzliwa wscibska dziwko, nie chodzilo mi o to, ze dostalem bana tylko ZA CO go dostalem ty lbie zjebany

po 2 ban zostal sciagniety nastepnego dnia

po 3 czym ty scie szczycisz scieku? ze wydales 2 tysiace zlotych zeby siedziec z telefonem na plazy i odpisywac na forum?XD

jestes taka rozjebana aferowiczka, gorzej jak kurwa baba, idz pilnuj przy bufecie zeby ktos sobie wiecej zarcia nie nalozyl, a jak juz kogos przylapiesz to zglaszaj na policje kurwo
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: odklejenie max
« Odpowiedź #51 dnia: 19 Czerwiec 2022, 16:10:31 »
po 1 ty placzliwa wscibska dziwko, nie chodzilo mi o to, ze dostalem bana tylko ZA CO go dostalem ty lbie zjebany

po 2 ban zostal sciagniety nastepnego dnia

po 3 czym ty scie szczycisz scieku? ze wydales 2 tysiace zlotych zeby siedziec z telefonem na plazy i odpisywac na forum?XD

jestes taka rozjebana aferowiczka, gorzej jak kurwa baba, idz pilnuj przy bufecie zeby ktos sobie wiecej zarcia nie nalozyl, a jak juz kogos przylapiesz to zglaszaj na policje kurwo

Ban zdjęty a ciśnienie dalej zostalo, no a jak wydałem 2 tysie żeby sobie poleżeć przy fajnej pogodzie na forum popisać, a ty wydałeś 2 tysie na chary na swoim kochanym otsiku bo jesteś nieudacznikiem a max co w tej grze umiesz, to labirynt na bugmapie przebiec, pewnie siedzisz w norze cały dzień pecola, praca i znowu powrót do pecoli to co ty masz z hajsem robić jak jedyne na co wydajesz to rexia , KFc, laysy cebulowe i cola

Jebany hipokryto plakales na forum ze ci mrozu bana dał i się ośmieszałeś publicznie swoim skomleniem jak pies a piszesz komuś ze patrzy czy ktos sobie więcej jedzenia nie nałożył xDD
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec 2022, 16:13:39 wysłana przez Alkoholik »


 

Harfik

Odp: odklejenie max
« Odpowiedź #52 dnia: 19 Czerwiec 2022, 16:17:58 »
skomlisz kurwo jebana pod kazdym postem aby rozpaczliwie zwrocic na siebie swoja uwage, jakbys niezauwazyl karle temat dotyczyl banowanie po kolesiostwie, a nie samego bana ty jebany węglu ,,hipokryto'' slowo uzyte przez wodoglowie co drugi post na forum z kimkolwiek bys pisala ty meska dziwko XDXDX
 
Osoby które lubią ten post: SLonik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: odklejenie max
« Odpowiedź #53 dnia: 19 Czerwiec 2022, 19:04:26 »
Widzę u pana gruby sentyment pozostały z dzieciństwa albo z obecnego życia ze co drugie słowo musi kogoś zwyzywać, ale spokojnie ulżyj sobie na forum przed kolejnym bolesnym spotkaniem z realnym życiem w którym sadzać po twojej „mocnej” psychice jesteś sponiewierany , bo mnie to nie rusza ze pewnie jakiś spocony grubas mnie wyzywa na forum z gierki 2d a nawet śmieszy jak później wylatują Facebooki takich jak ty którzy robili z siebie największych kozaków XD za długo gram w ta grę żeby uwierzyć ze ktoś taki jak ty zachowuje się i wyglada jak normalny człowiek


 

Harfik

Odp: odklejenie max
« Odpowiedź #54 dnia: 19 Czerwiec 2022, 19:36:53 »
ty kwadratowa glowo karlowata czytasz ze zrozumieniem co sie do ciebie pisze? nie widzialem tutaj drugiej osoby ktora dostala wiecej kutasow w pysk i w dupe niz ty serio, a mimo tego dalej sie pchasz z tym pierdolonym glupim ryjem, to komu tu cos zostalo z dziecinstwa XD ziomek z tego co wiem to powylatywaly fejsbuki od was, wyszlo jacy jestescie mocni wlacznie z twoim sex partnerem
 14 letnim krzysiem wiec o czym ty szczekasz zydowski pejsie XD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: odklejenie max
« Odpowiedź #55 dnia: 19 Czerwiec 2022, 20:52:31 »
ty kwadratowa glowo karlowata czytasz ze zrozumieniem co sie do ciebie pisze? nie widzialem tutaj drugiej osoby ktora dostala wiecej kutasow w pysk i w dupe niz ty serio, a mimo tego dalej sie pchasz z tym pierdolonym glupim ryjem, to komu tu cos zostalo z dziecinstwa XD ziomek z tego co wiem to powylatywaly fejsbuki od was, wyszlo jacy jestescie mocni wlacznie z twoim sex partnerem
 14 letnim krzysiem wiec o czym ty szczekasz zydowski pejsie XD

Albo jeszcze jedna możliwość, jeszcze z kija nigdy nie spusciles, zamiast kupowac kolejne charki to idź sobie na jakaś dziweczke ulzyj sobie, bo ewidentnie problemy emocjonalne u ciebie to codzienność

Jak masz fb to pisz z swojego jak uważasz ze taki mocarz jesteś, ale poprostu jesteś zwykły borowik wyszczekany na jakimś forum a w realu pewnie jak na ulice wychodzisz to głowa w ziemie i przed siebie


 

Nyga Ricz

Odp: odklejenie max
« Odpowiedź #56 dnia: 19 Czerwiec 2022, 21:32:11 »
Ogólnie troche zabawnie się to czyta, wiedząc, że Harfa to kawał chłopa :D
 

Mrozu

Odp: odklejenie max
« Odpowiedź #57 dnia: 19 Czerwiec 2022, 21:36:53 »
Ja prosiłem Alkoholika o napisanie na plaży Rexia.PL, nie chce tego zrobić  :'(, więc niewiadomo czy tam jest  :-X
 
Osoby które lubią ten post: SLonik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: odklejenie max
« Odpowiedź #58 dnia: 19 Czerwiec 2022, 21:37:34 »
Ogólnie troche zabawnie się to czyta, wiedząc, że Harfa to kawał chłopa :D

Widziałeś w realu czy słyszałeś z opowiadań :D


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: odklejenie max
« Odpowiedź #59 dnia: 19 Czerwiec 2022, 21:41:40 »
Ja prosiłem Alkoholika o napisanie na plaży Rexia.PL, nie chce tego zrobić  :'(, więc niewiadomo czy tam jest  :-X

Muszę o Omena zgodę zapytać czy taka fotkę mogę wstawić   8)


 
Osoby które lubią ten post: Krzychu