Here you can change website language:

Autor Wątek: Pytanie Do Mroza  (Przeczytany 7124 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzychu

Odp: Pytanie Do Mroza
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Czerwiec 2022, 17:57:38 »
racja nie mam takich osiagniec zyciowych jak wy, nie mam 5 reborn postaci na rexiapl

ale jednak znam wasze doswiadczenie w questach i jestem w stanie powiedziec ze nawet z dwoma bestiami w tpku czy co to tam jest byscie sobie nie poradzili XD mrozu dasz suporty pls bo lost helmet niewykonalny pls pls pls
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pytanie Do Mroza
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Czerwiec 2022, 19:06:39 »
Btw. nie byłem na quescie ale śmieszy mnie jak Mrozu często pisze o czyimś poziomie PVP albo umiejętnościach robienia questow na rexii, a sam pewnie by lost ringa nie ogarnął jakby sobie zrobił 4 reb eka xD

Mam propozycje jak dla Ciebie wszystko jest takie ez zrob sobie wagon postaci 5 reb i administracji i nagrajcie cama jak na ez robicie questy 4-5 reb to zwracam honor po takim pisaniu xD
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwiec 2022, 19:08:16 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Krzychu

Odp: Pytanie Do Mroza
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Czerwiec 2022, 20:21:14 »
mrozu sam w szoku ze ktos te jego questy zrobil
 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pytanie Do Mroza
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Czerwiec 2022, 20:38:44 »
Odpalaj live na fb i daje 15k za zrobienie każdego questa 4 reb + na jakiś konkurs


 

GrubasQ

Odp: Pytanie Do Mroza
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Czerwiec 2022, 20:42:13 »
No są na prawo, bo je tam odlurowaliście jak sam napisałeś, jak odlurujesz jeszcze jedną np to już izi zeby wbic w pare osob i odmwallować prawo.

Ja cię nie rozumiem, odlurowac ? jak na prawo jest next 3-6 besti wiec powiedz mi jak to odlurowac, tak samo Quest na Gobleta? 1x go zrobilismy, i wiecej juz nie da rady isc, aa zrobilismy go ejszcze jak go zmieniles, teraz znowu jest ten sam cyrk. XD

1 Bestia sklada eka w 3-6 sekund jesli stoisz w miejscu, jesli biegasz to ciezko zeby cie zabila, 2 bestie padasz w 2 sekundy, powiedz mi jak zrobic zeby nie pasc w tak krotkim czasie, nie mowiac juz o Edku XD

Moim zdaniem 1 bestia za tpkiem, to wystarczająco dużo, 2 to juz Quest nie do zrobienia, chyba ze masz w chuj miejsca zeby mozna bylo cos zrobic, ale tam masz 6x6 sqm wiec miejsca tyle co nic XD

Zreszta kazdy sie produkuje a ty nic z tym nie zrobisz, a Quest bedzie tak stal i stal nikt go nie bedzie robil. Ja zawsze myslalem ze Questy powinno robic sie z przyjemnoscia, ale tutaj to udreka i katorga, dosc ze padasz jak szmata, to jeszcze musisz sie wypierdolic 100000000x zeby cos odlurowac a jak juz ci sie uda i dojdziesz dalej, to znowu pokazuje sie tp, gdzie jest taki sam numer, i zaczynasz od nowa.
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, VirtualHydra

Octavia

Odp: Pytanie Do Mroza
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Czerwiec 2022, 20:54:18 »
No życie dominacje robicie to i questy sobie czyście stać was na to. Chłopy co wagonami idą robić goblet bo pp brakuje xdA
 

Octavia

Odp: Pytanie Do Mroza
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Czerwiec 2022, 20:55:55 »
Ja tam na miesjca Mroza bym wam nie pomagał, skoro wy nawet randomom questy przychodzicie lurować a sami płaczecie że quest zlurowany stfuu jebani hipokryci 😓
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

GrubasQ

Odp: Pytanie Do Mroza
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Czerwiec 2022, 20:58:58 »
Ja tam na miesjca Mroza bym wam nie pomagał, skoro wy nawet randomom questy przychodzicie lurować a sami płaczecie że quest zlurowany stfuu jebani hipokryci 😓

Powiem ci tak, za te pyskowanie to bym cie kurwa co 5 sekund lurowal ;) Jak ktos ma ryj wiekszy niz dupa murzynki to co sie dziwic ?
 

Krzychu

Odp: Pytanie Do Mroza
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Czerwiec 2022, 21:01:27 »
gruby ale co ty pierdolisz jedyne co ty mozesz robic co 5 sekund to wypierdalac deske od besti randomie jebany a ty cos randomowi na forum grozisz XD
 

Octavia

Odp: Pytanie Do Mroza
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Czerwiec 2022, 21:03:23 »
No wy każdego questa lurujecie randomom więc o chuj ci chodzi ? Cymbał. Chcesz możesz na vipie mi zrulować ewentualnie bo nawet chara nie mam, czekaj mam 600k eka bez reba xdd. Dawaj Jakiegoś questa na atlantis możesz mi zlurować bo pewnie ci sie nudzi . Może mediumke czy coś ?
 

Octavia

Odp: Pytanie Do Mroza
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Czerwiec 2022, 21:05:18 »
Nerdy jebane stfuu goblet drogi to kombinujcie, a nie z płaczem do mroza :p. Niech wam kurwa jeszcze go wybije nieudasy :)
 

GrubasQ

Odp: Pytanie Do Mroza
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Czerwiec 2022, 21:07:00 »
gruby ale co ty pierdolisz jedyne co ty mozesz robic co 5 sekund to wypierdalac deske od besti randomie jebany a ty cos randomowi na forum grozisz XD

Jestem ciekawy ile dziewczyn ci pluje w twarz, cwaniaczku internetowy ;) 10 letnia dziewczyna ci do dupy nakopie a ty bedziesz tutaj skakal do osob 2x starszych od siebie. Zdeptałbym cię w krawężnik szczylu ale cos mi bedziesz tu pierdolil, znajdz sobie definicje slowa random, w sumie powinienes ja znac ;)

@edit

Wgl czemu ja wam odpisuje wy dla mnie nie istniejecie xDDD
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwiec 2022, 21:09:33 wysłana przez GrubasQ »
 
Osoby które lubią ten post: VirtualHydra

Octavia

Odp: Pytanie Do Mroza
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Czerwiec 2022, 21:13:28 »
Ty w realnym życie nie istniejesz chłopie, tylko na rexii penera wielkie ogarki a na karamy to by was kamyś zaruchał 😁😁
 

BoodyRPG

Odp: Pytanie Do Mroza
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Czerwiec 2022, 06:56:08 »
Kamys by zaruchał 99% teamów na 8.6 fakt nie opinia i wcale nie nawiązuje do tego że teamów na 8.6 nie ma. XD
A Ty sir bąku jeżeli nawiązujesz do sir kamysa bo się filmików naoglądałeś na youtubie i sobie pomyślałeś, że może zabłyśniesz to tak nie jest.
Twoje porównanie jest w stylu tego jesteś w okręgówce kopiesz każdego na pizdę a jakiś gość ci powie że najgorszą drużyną ekstraklasy nie miałbyś szans, zalożę się że kamys by nie zrobił questa na lost na rexi ani by nie wystał dwóch bestii na skosie.
 

Octavia

Odp: Pytanie Do Mroza
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Czerwiec 2022, 08:43:26 »
Ty jebany przygłupie kamysa to my do 20 kopaliśmy wiec co ty pierdolisz za farmazony taki komosiak kamysa co otsa kopie ale kamys by 99% teamów kopał xdd z chujem sie na hłowy pozamieniałeś ten kamyś to może się bić z huntedem i paczkiem wtedy sobie może dominować...