Here you can change website language:

Autor Wątek: Zbalansowanie NO LOSS  (Przeczytany 6752 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Lipiec 2022, 07:03:28 »
Widzę tropeheus skup charow prowadzi, tropeheus odemnie tez coś kupisz?? Bo mam trochę na sell


 

Krzychu

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Lipiec 2022, 14:12:23 »
Widzę tropeheus skup charow prowadzi, tropeheus odemnie tez coś kupisz?? Bo mam trochę na sell

marzeniem tropeheusa jest zapelnienie last deadow wszystkimi jego charkami bedac na quesciku
 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz

Genetix

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Lipiec 2022, 19:49:04 »
apropo no loss.. moze panowie zawitają ?  ;D
Ciekawe gdzie te lizardoxy ich tak wydupily xd
 

Omen

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Lipiec 2022, 20:57:13 »
Boody ma tu sporo racji, możesz wyexpic tam chara od 1 do 5reba bez straty 1dc. Respo dojebane nawet na te 30 osób co tam biegaja po 24h starcza.

Osobiście zablokowałbym wejscie na noloss drako do 2 reba włącznie.
 

Krzychu

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Lipiec 2022, 21:50:27 »
chlopie mowisz ze sie randomow zabic nie da a macie takie zjebane lby ze kwiatki pod drzwi dajecie zeby randoma raz zabic XD
 

RandomyBezkarne

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Lipiec 2022, 21:51:42 »
Bardzo fajne rozwiązanie, chlopaki z trudnych spraw ewidentnie obawiaja sie ze ktoś się wyexpi i beda musieli znowu walczyc czego bardzo nie lubia, dlatego @Mrozu proponuje dodac jeszcze z kilka takich expotwisk żeby dać szansę nowym gracza szanse, a przy okazji bedzie to szansa na otsa na odrodzenie pvp bo zaden team ani nikt tutaj nie wbija z tego powodu ze taki 5 reborn jest juz nie do nadrobienia a jakby byly takie expowiska to calkiem by to zmienilo postac rzeczy pozdrowionka chlopaki, znowu nocki zarwane

dawales propozycje pvp off na jakis czas, a takie expowiska sa idealnym rozwiazaniem zamiast pvp off mozesz dodac takie expy i kto chce to sobie walczy, a kto nie chce walczyc to sobie expi charki zeby pozniej walczyc
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2022, 21:53:19 wysłana przez RandomyBezkarne »
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Krzychu

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Lipiec 2022, 21:52:15 »
mrozu pisal ze bedzie banowac za gnojenie randomow

wybijacie randomow wszedzie - na kamieniu na bossie doslownie wszedzie gdzie sie da, raz ze pol waszego teamu wedlug slow mrozka powinno na banie siedziec a dwa jak juz tak gnoicei randomow to mrozu im dal mozliwosc expa

sami gracie rpg i nic innego nie robicie na otsie, na walki chcecie wychodzic jak macie 10 osoba przewage wiec omen farmazonie ujeb sie juz
 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz, RandomyBezkarne

Krzychu

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Lipiec 2022, 21:53:19 »
Bardzo fajne rozwiązanie, chlopaki z trudnych spraw ewidentnie obawiaja sie ze ktoś się wyexpi i beda musieli znowu walczyc czego bardzo nie lubia, dlatego @Mrozu proponuje dodac jeszcze z kilka takich expotwisk żeby dać szansę nowym gracza szanse, a przy okazji bedzie to szansa na otsa na odrodzenie pvp bo zaden team ani nikt tutaj nie wbija z tego powodu ze taki 5 reborn jest juz nie do nadrobienia a jakby byly takie expowiska to calkiem by to zmienilo postac rzeczy pozdrowionka chlopaki, znowu nocki zarwane

ogolnie bodajze wczoraj to bylo na lost goblecie, alkoholik zlurowal maurycemu (5 reb ek) dwie bestie a on sobie normalnie z nimi stal jakby to mutated raty byly

mrozu nie dosc ze obnizyl dmg to jeszcze znowu dodal 1% prota przez co eka sie zabic nie da, chyba ze klate besti sie zluruje
 

RandomyBezkarne

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Lipiec 2022, 21:55:17 »
Dupka boli chlopaczki sie powoli czuja zagrozone a bardzo nie lubia wychodzic na walki, wola siedziec ujebani w depo i przeczekac pol roku az ludzie xloga wypierdala zeby zabic otsa i zeby zostali sobie sami na otsie i bezkarnie mogli robic quesciki bo taki jest przeciez sens ich gry tibijskiej, omen questmaker pozdro
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Lipiec 2022, 22:19:50 »
Dobry pomysł dodać kilka noloss expow żeby Ci którzy jeszcze nie maja postaci do walk, mogli się podexpic, albo na jakiś czas znowu status randoma, a trochę chłopaki sandala ostatnio nabroili wiec myśle ze jakiś drugi team napewno z tych randomow jak mieli by postacie by się zrobił, ale to wszystko zależy od wodza @Mrozu czy chcesz przywrócić pvp, czy dalej walimy rpg


 

Omen

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Lipiec 2022, 00:30:33 »
Dupka boli chlopaczki sie powoli czuja zagrozone a bardzo nie lubia wychodzic na walki, wola siedziec ujebani w depo i przeczekac pol roku az ludzie xloga wypierdala zeby zabic otsa i zeby zostali sobie sami na otsie i bezkarnie mogli robic quesciki bo taki jest przeciez sens ich gry tibijskiej, omen questmaker pozdro

Przedstaw się to może będę miał ochotę podjąć rozmowe
 

Omen

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Lipiec 2022, 00:31:45 »
Bardzo fajne rozwiązanie, chlopaki z trudnych spraw ewidentnie obawiaja sie ze ktoś się wyexpi i beda musieli znowu walczyc czego bardzo nie lubia, dlatego @Mrozu proponuje dodac jeszcze z kilka takich expotwisk żeby dać szansę nowym gracza szanse, a przy okazji bedzie to szansa na otsa na odrodzenie pvp bo zaden team ani nikt tutaj nie wbija z tego powodu ze taki 5 reborn jest juz nie do nadrobienia a jakby byly takie expowiska to calkiem by to zmienilo postac rzeczy pozdrowionka chlopaki, znowu nocki zarwane

ogolnie bodajze wczoraj to bylo na lost goblecie, alkoholik zlurowal maurycemu (5 reb ek) dwie bestie a on sobie normalnie z nimi stal jakby to mutated raty byly

mrozu nie dosc ze obnizyl dmg to jeszcze znowu dodal 1% prota przez co eka sie zabic nie da, chyba ze klate besti sie zluruje

Wyexp sobie takiego rycerze to tez bedziesz tak stal, pozdro
 

Krzychu

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Lipiec 2022, 00:34:44 »
ale gosciu ja nie mam zamiaru siedziec na tym otsie i walic rpg
ja moge wejsc powalczyc, ostatnio z kims pisalem i wpadlismy na pomysl zeby kazdy ogarnal 300k charki 0 reborn i walka jakas bo tam jest w miare balans
 

Omen

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Lipiec 2022, 00:35:01 »
Dobry pomysł dodać kilka noloss expow żeby Ci którzy jeszcze nie maja postaci do walk, mogli się podexpic, albo na jakiś czas znowu status randoma, a trochę chłopaki sandala ostatnio nabroili wiec myśle ze jakiś drugi team napewno z tych randomow jak mieli by postacie by się zrobił, ale to wszystko zależy od wodza @Mrozu czy chcesz przywrócić pvp, czy dalej walimy rpg

Odrazu zaznaczam, że nie czytałem całej tej rozmowy miedzy dwoma krzysiami ale teraz wyexpic sie to akurat nie jest problem, nie wiem o co ten placz. To raczej my powinniśmy pisac, ze jest za łatwo się wyexpic, bo stawiasz bota na Noloss od 600k wychodzisz jak masz 717.
 

Omen

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Lipiec 2022, 00:37:26 »
ale gosciu ja nie mam zamiaru siedziec na tym otsie i walic rpg
ja moge wejsc powalczyc, ostatnio z kims pisalem i wpadlismy na pomysl zeby kazdy ogarnal 300k charki 0 reborn i walka jakas bo tam jest w miare balans

Nie, no to gratulacje pomysłu. Wiesz, że tu postacie, a szczególnie taki Mały aka wariat co miałem zalozy lost pall arm i elite pall legi i gdzie tu balans z twoimi szczochami 300k bez reba?