Here you can change website language:

Autor Wątek: I znowu o sztywniakach  (Przeczytany 6523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Grudzień 2023, 21:48:13 »
generalnie (no offence mrozek, zostaw knajta) to tutaj nie ma nowych graczy, nikt nie chce wrocic na tego otsa, nikt nowy nie chce wejsc, a jak wejdzie to po 3 dniach widzi co sie dzieje, wiec jakies zmiany zapasc musza :D   

Status randoma jedyna opcja

jak może nie być nowych graczy jak postacie randomy expią  XD
to że nikt nie chce wrócić na otsa to już nie nasza wina xd

z druga czescia wiadomosci sie zgodze, a co do randomow expiacych postacie, to powiem ci zajebiscie

zaczynalem tu gierke, czy nawet jak juz tu pogralem chwile to w temple co chwile przebiegal random jakis, game chat funkcjonowal a od roku? moze mniej/wiecej zaden random sie nie odzywa, do was ludzie dolaczaja zebyscie ich nie bili, wiec nie rozumiem? kto sie expi?

nie no sory tyle graczy online to wszystkie moje mc faktycznie nie ma randomów nic nie epxią XD
 

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Grudzień 2023, 21:48:34 »
niech mrozu wybiera albo randomy albo sztywno

HAHAHAHAHA
 

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #32 dnia: 14 Grudzień 2023, 21:49:00 »
niech mrozu wybiera albo randomy albo sztywno

Zróbcie strajk na ulicach enigmy !!
 
Osoby które lubią ten post: Mister

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #33 dnia: 14 Grudzień 2023, 21:50:58 »
generalnie (no offence mrozek, zostaw knajta) to tutaj nie ma nowych graczy, nikt nie chce wrocic na tego otsa, nikt nowy nie chce wejsc, a jak wejdzie to po 3 dniach widzi co sie dzieje, wiec jakies zmiany zapasc musza :D   

Status randoma jedyna opcja

jak może nie być nowych graczy jak postacie randomy expią  XD
to że nikt nie chce wrócić na otsa to już nie nasza wina xd

z druga czescia wiadomosci sie zgodze, a co do randomow expiacych postacie, to powiem ci zajebiscie

zaczynalem tu gierke, czy nawet jak juz tu pogralem chwile to w temple co chwile przebiegal random jakis, game chat funkcjonowal a od roku? moze mniej/wiecej zaden random sie nie odzywa, do was ludzie dolaczaja zebyscie ich nie bili, wiec nie rozumiem? kto sie expi?

Jedyna opcja żeby starzy gracze wrócili to RESET a nie status randoma bo to większą liczę zniechęci bo postawisz bota i będzie biegał miesiącami ...
 

SiR mOST

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Grudzień 2023, 21:53:46 »
1. Co do Lost Pall Armoru - zgoda, powinien wylaczyc loota z zethara i zostawic tam pvp ( do momentu jak nie bedzie dwoch gildii walczacych ). No i dodac moze questa w koncu na ten armor?
2. No ogolnie moj statement w tej kwestii jest taki, ze no moglby odpalic status randoma i zobaczyc jak to dziala, za wiele do stracenia - SZTYWNO nie ma, bo ten status randoma dzialalby na tych samych zasadach co kiedys.



Co do tego tematu, to juz musialby Ci Mrozu odpisac, ale znajac zycie za dlugie dla niego do czytania xD

a po za tym po piszesz o statusie i na co ci on skoro i tak nie grasz na otsie xd


Odnosze sie do tego co ludzie pisza, a pisza sporo, skoro w ostatnim czasie kilka tematow wlecialo to cos jest nie halo no w mojej opinii przynajmiej
No a co mam robic? Zrobilem wszystkie questy, max level, expic 380 chara nie mam zamiaru bo po co
 

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Grudzień 2023, 21:55:17 »
1. Co do Lost Pall Armoru - zgoda, powinien wylaczyc loota z zethara i zostawic tam pvp ( do momentu jak nie bedzie dwoch gildii walczacych ). No i dodac moze questa w koncu na ten armor?
2. No ogolnie moj statement w tej kwestii jest taki, ze no moglby odpalic status randoma i zobaczyc jak to dziala, za wiele do stracenia - SZTYWNO nie ma, bo ten status randoma dzialalby na tych samych zasadach co kiedys.



Co do tego tematu, to juz musialby Ci Mrozu odpisac, ale znajac zycie za dlugie dla niego do czytania xD

a po za tym po piszesz o statusie i na co ci on skoro i tak nie grasz na otsie xd


Odnosze sie do tego co ludzie pisza, a pisza sporo, skoro w ostatnim czasie kilka tematow wlecialo to cos jest nie halo no w mojej opinii przynajmiej
No a co mam robic? Zrobilem wszystkie questy, max level, expic 380 chara nie mam zamiaru bo po co

możesz skleić ekipe i się bic na otsie
PROSTE
 

Kenik

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #36 dnia: 14 Grudzień 2023, 21:55:59 »
Skleić możesz pizde i exivowac ludzi co deda pozdro
 

SiR mOST

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #37 dnia: 14 Grudzień 2023, 21:56:10 »
Moge, ale wytlumacz po co? Jak mi wygodniej jest tutaj nie bic sie, a jak chce sie pobic to moge isc na inny serwer xD
 

Kenik

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #38 dnia: 14 Grudzień 2023, 21:57:14 »
Siedzicie wgapieni w monitor i przełączacie all chary czy wam nie ubili a potem exivujecie każdego respa i questa
 

Incognitooo

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #39 dnia: 14 Grudzień 2023, 22:04:41 »
1. Co do Lost Pall Armoru - zgoda, powinien wylaczyc loota z zethara i zostawic tam pvp ( do momentu jak nie bedzie dwoch gildii walczacych ). No i dodac moze questa w koncu na ten armor?
2. No ogolnie moj statement w tej kwestii jest taki, ze no moglby odpalic status randoma i zobaczyc jak to dziala, za wiele do stracenia - SZTYWNO nie ma, bo ten status randoma dzialalby na tych samych zasadach co kiedys.



Co do tego tematu, to juz musialby Ci Mrozu odpisac, ale znajac zycie za dlugie dla niego do czytania xD

a po za tym po piszesz o statusie i na co ci on skoro i tak nie grasz na otsie xd


Odnosze sie do tego co ludzie pisza, a pisza sporo, skoro w ostatnim czasie kilka tematow wlecialo to cos jest nie halo no w mojej opinii przynajmiej
No a co mam robic? Zrobilem wszystkie questy, max level, expic 380 chara nie mam zamiaru bo po co

możesz skleić ekipe i się bic na otsie
PROSTE


Mozesz wyjebac xloga jak nie ma drugiej gildii walczacej
PROSTE
 

Sandal

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #40 dnia: 14 Grudzień 2023, 22:06:20 »
1. Co do Lost Pall Armoru - zgoda, powinien wylaczyc loota z zethara i zostawic tam pvp ( do momentu jak nie bedzie dwoch gildii walczacych ). No i dodac moze questa w koncu na ten armor?
2. No ogolnie moj statement w tej kwestii jest taki, ze no moglby odpalic status randoma i zobaczyc jak to dziala, za wiele do stracenia - SZTYWNO nie ma, bo ten status randoma dzialalby na tych samych zasadach co kiedys.



Co do tego tematu, to juz musialby Ci Mrozu odpisac, ale znajac zycie za dlugie dla niego do czytania xD

a po za tym po piszesz o statusie i na co ci on skoro i tak nie grasz na otsie xd


Odnosze sie do tego co ludzie pisza, a pisza sporo, skoro w ostatnim czasie kilka tematow wlecialo to cos jest nie halo no w mojej opinii przynajmiej
No a co mam robic? Zrobilem wszystkie questy, max level, expic 380 chara nie mam zamiaru bo po co

możesz skleić ekipe i się bic na otsie
PROSTE


Mozesz wyjebac xloga jak nie ma drugiej gildii walczacej
PROSTE

Możesz wyjebać xloga jak masz tak płakać

PROSTE
 

Incognitooo

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #41 dnia: 14 Grudzień 2023, 22:14:56 »
Nie ma sensu z toba pisać czekamy na to co mrozu napisze
 

Omen Xd Here

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #42 dnia: 14 Grudzień 2023, 22:17:39 »
Nie ma sensu z toba pisać czekamy na to co mrozu napisze


Jak odpisze.
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Kviczasty

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #43 dnia: 14 Grudzień 2023, 22:27:56 »
Dołożę swoje 3dc do tej wypowiedzi. Od randoma dla randoma.

1. Expienie 0 reba to w sumie najgorszy okres w ciągu gry. Może i exp faktycznie idzie wolniej na 5 oraz 6 rebie, ale tam możesz na noc postawić bota i nie zabiją Cię ani gracze (jak wiesz gdzie postawić bota, a są miejsca, gdzie exp jest całkiem niezły, a nikomu się nie będzie chciało tam iść), a moby tym bardziej. Do tego 717 musisz się przemęczyć. Gównomoby, gdziekolwiek, Kuby nie polecam bo nie masz dmg, można robić Patryka jak masz jakieś pp. Ale generalnie do zrobienia. Sztywno może podkładać kłody, ale te 67k od 650k można wbić i tu nie ma co kokietować, że jest to niemożliwe. Chociaż zgadzam się, że żeby zabijać świeżych randomów, które nigdy nic złego nie napisały w stronę dominującej gildii jest z mojego punktu widzenia idiotyczne. Ich wybór.

2. Nie zgadzam się, że questy nie są serwisowane. Zawsze były, ale zwyczajnie nie licz, że ktoś Ci w pojedynkę wyczyści questa, którego solo musi robić około 1h, a dodatkowo istnieje ryzyko, że random wywali się 20sqm przed skrzynką. Mając 5reb eka pomagałem randomom i nie raz doświadczałem takiego incydentu, wtedy rzeczywiście się odechciewa, bo godzina poszła psu w d00pę. Obecnie Krzychu pomaga w questach regularnie (nie mylić z pomaganiem na zawołanie). Czytaj czaty, dc, na pewno na coś się załapiesz, ale nie licz, że całego quest rooma któś Ci wyczyści w sobotnie popołudnie, nie zdobędziesz na tym otsie wszystkiego w miesiąc. Sztywno nie pomaga? Ano nie pomaga i nigdy nie pomagało, to raczej działa w drugą stronę, prędzej Ci przeszkodzą, albo dokleją się jak zobaczą, że Most idzie.

3. Zethar. Lost Pall Armor, który jest w rękach sztywno co tydzień to tak naprawdę jednorazowy payment. Kupisz raz i masz do końca gry. 20k pp to nie jest jakiś ogromny wydatek, choć niemały. Poznaj systemy tj. addict system, postaw 4 chary na trainerach, w międzyczasie możesz poexpić supporty, aby coś dorobić, na eventach też można powygrywać ppki. Im więcej wiesz o otsie, tym łatwiej zarobić. Tu bym nie przesadzał. Nigdy mnie nie bolało, że Lost Pall Arma trzeba było kupić.

I jeszcze komentarz do twojego punktu ogólnego. Jakiekolwiek komentarze na ustawienie jakiegokolwiek non-pvp na tym otsie są idiotyczne. Wtedy to już tylko expienie Ci zostanie, a jak wbijesz tego 6 reba to sam się zaczniesz zastanawiać co możesz na tym otsie porobić w wolnym czasie, brak pvp w ogóle Ci tego myślenia nie ułatwi.

Z drugiej strony rozumiem żale randomów, którzy są zabijani za napisanie jednego słowa za dużo albo za zabicie 1 chara za dużo. Jak widzisz niektórzy są pierwsi do pisania 15 postów na forum, a gdy przychodzi aby wyczyścić jakiegoś questa to nie wyjdą z depo, bo w tym czasie expią 380 chara na otsie co stoi 6 rok. Jest jak jest.
« Ostatnia zmiana: 14 Grudzień 2023, 22:31:15 wysłana przez Kviczasty »
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Omen Xd Here

stivi96

Odp: I znowu o sztywniakach
« Odpowiedź #44 dnia: 15 Grudzień 2023, 00:04:32 »
Zawsze były walki o zethara i nagroda z niego do ARMOR więc możecie wyjść na zethara ekipą ... pozdrawiam

Zawsze byly teraz ich nie ma macie monopol tak jak napisał w poscie rozsadne posuniecie to usuniecie armoru z bossa i dodanie questa by każdy mógł mieć do niego dostep nie tylko wy

do bosa dostęp mogą mieć randomy ale armora nie zabieroą zawsze gildia dominująca go zabierała ... jak Frontszejro grało samo na otsie też cały czas zabierali armor i zabijali randomów


na chuj ty kopiujesz inne teamy co tu kiedys graly debilu. Ma byc armor dostepny dla wszystkich niec i kropka. nie bedziecie tylko wy zarabiac szczury zaszczane.
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień 2023, 00:06:44 wysłana przez stivi96 »