Inne > Gildie

Jestes pro? Pokaz mi

<< < (2/6) > >>

Bassek:
Te Ksiaze

Nie wiem czy jestem godzien startowac 1vs1

frontline:

--- Cytat: Bassek w 12 Listopad 2016, 13:28:58 ---Te Ksiaze

Nie wiem czy jestem godzien startowac 1vs1

--- Koniec cytatu ---
Czyżbyś już się obawiał przegranej?

Każda wymówka jest dobra jak trafisz na nas.

KaKe HeRe:
Teraz looknalem na filmik, Siwy i Kadron cos mi Rudy o Was pisal ;)
I obejrzalem kiedys tam jakies filmiki od Siwego (Ciebie?) nie jestes taki  dobry za jakiego sie uwazasz :D

frontline:

--- Cytat: KaKe HeRe w 12 Listopad 2016, 17:24:57 ---Teraz looknalem na filmik, Siwy i Kadron cos mi Rudy o Was pisal ;)
I obejrzalem kiedys tam jakies filmiki od Siwego (Ciebie?) nie jestes taki  dobry za jakiego sie uwazasz :D

--- Koniec cytatu ---
Zamiast tyle pisać może odrazu sprawdźmy kto jest lepszy? Nie uważam się za nie wiadomo kogo, lecz mam na tyle dobry wynik żeby uważać się za dobrego.
Napisz do rudego to Ci da chara na noxie.
1 vs 1 zobaczymy kto może się uważać za dobrego, bo pisać tak to każdy może.. gorzej jest z pokazaniem umiejętności.

Siwy Szef:
Cześć :d z tej strony Siwy :)


--- Cytuj ---Teraz looknalem na filmik, Siwy i Kadron cos mi Rudy o Was pisal ;)
I obejrzalem kiedys tam jakies filmiki od Siwego (Ciebie?) nie jestes taki  dobry za jakiego sie uwazasz :D
--- Koniec cytatu ---

Nie jestem taki dobry za jakiego się uważam ? XD gościu chodz na realnego ots'a (lub RL) (nie evolanda)i pokaż swoje możliwości znajdź lepszego ode mnie ;)

albo postrasz mnie Azzanem ! heh stary filmiki na youtube są dodawane z czystego hobby. a poziom PvP chcesz określić po zabójstwach na evolandzie? Poziomu PvP również nie pokażesz na trap game. Poziom pokazujesz wtedy gdy robisz parę rzeczy naraz przykładowo to ;)



piona

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej